Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

F1

139 odpowiedzi w tym temacie

#121 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 31.10.2009 - 11:17

POLSAT

13:45 Studio

14:00 Grand Prix Abu Dhabi Kwalifikacje

#122 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 13.03.2010 - 06:39

POLSAT
13.03.2010

12:00
Grand Prix Bahrajnu
Kwalifikacje

Rusza F1 i Robert Kubica w nowym zespole.
Zobaczymy dziś co jest wart jego nowy bolid, bo co wart jest Kubica to już wiemy.

#123 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 18.04.2010 - 06:30

POLSAT

Grand Prix Chin

Wyścig
niedziela, 18 kwietnia - 09:00

To za godzinkę kibicujemy Robertowi ::25::::25::::25::

#124 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 18.04.2010 - 06:32

Robert startuje z 4 linii [8 pozycja]
- mam nadzieję, że na samym starcie połknie ze 2 pozycje :)

#125 Kojak

Kojak

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 18.04.2010 - 07:36

Fajnie jak by padał desz.

#126 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 26.06.2010 - 04:58

Dziś Grand Prix Europy - kwalifikacje
sobota, 26 czerwca - 14:00
Polsat transmisja

Grand Prix sezonu 2010 kierowcy rywalizować będą na ulicznym torze w Walencji.
- podobno Robert Kubica nieźle sobie radził na treningach, a ponieważ dobrze sobie radzi na uliczkach to chyba warto poświęcić troszeczkę czasu na oglądanie.

#127 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 10.07.2010 - 14:53

F1  /// 10-07-2010
Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje

Dziś się odbyły kwalifikacje i Robert Kubica zajoł 6 miejsce, więc w niedzielę wystartuje z 3 linii.
- startuje obstawiony najlepszymi kierowcami i bolidami, jak sobie dobrze poradzi to może będzie walczył o podium.

#128 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.07.2010 - 09:18

To czekamy dziś do godz 14.00 na start GP Wielkiej Brytanii.
Ja wcześniej pisałem Robert Kubica startuje z 3 linii i 6 pozycji więc w/g mojej wiedzy będzie to start z gorszej / brudnej strony toru, a to jest sporym utrudnieniem na starcie, więc trzymajmy kciuki za dobry start, bo na dystansie będzie trudno kogoś wyprzedzić.

#129 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 28.08.2010 - 13:52

Dziś Robert walczy w kwalifikacjach GP Belgii.

- swobodnie wszedł do 10 i zobaczymy co uda się więcej / z jakiej pozycji wystartuje w niedzielę.

#130 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 25.09.2010 - 16:15

Grand Prix Singapuru
Kwalifikacje

ROBERT KUBICA ZAJĄŁ 8 MIEJSCE W KWALIFIKACJACH I W NIEDZIELĘ WYSTARTUJE Z 4 LINII
- jednak jestem ciekaw taktyki zespołu, bo został wypuszczony tylko na jedno okrążenie i to w ostatnich minutach, o co w takiej taktyce chodzi to ja nie mam pojęcia, bo jeżeli można pojechać ze 2, czy 3 okrążenia na czas, to czemu nie dać szansy kierowcy na poprawienie czasu, pomijam jakiś błąd, ale nie rozumiem tego,bo mógl robert swobodnie wyjechać 15 - 20 sekund wcześniej i miałby czas na 2 okrążenia kwalifikacyjne.

#131 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 26.09.2010 - 18:18

Grand Prix Singapuru
Wyścig

ROBERT KUBICA ZAJĄŁ 7 MIEJSCE

- pięknie się zaprezentował Robert w tym wyścigu.
- gdy musiał dodatkowo zjechać aby wymienić złe opony stracił kilka pozycji > na tor powrócił na 13 pozycji.
- w tym momencie majac przewagę dobrych opon i solidnego bolidu pokazał wszystkim jak się wyprzedza rywali.
- dosłownie co okrązenie wyprzedzał jednego rywala i zakończył wyścig na 7 pozycji.
- pięknie się to oglądało.

#132 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 09.10.2010 - 10:34

Grand Prix Japonii
Kwalifikacje odwołane z powodu deszczu

- mooooże będą dziś w nocy o godz 03.00

#133 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 22.10.2010 - 21:27

Grand Prix Korei

sobota,23 października - 07:00 | Polsat

Formuła 1 > kwalifikacje

- proszę nie przegapić, coś czuję, że Robert powalczy o podium :)

#134 WhiteWolf

WhiteWolf

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1789 postów

Napisano 06.02.2011 - 13:47

Słyszeliście o Kubicy.... :mad: ::crazy::

http://f1.wp.pl/kat,...,wiadomosc.html

#135 WhiteWolf

WhiteWolf

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1789 postów

Napisano 06.02.2011 - 13:50

i aktualizowane wiadomości o tym wypadku i kubicy:

http://sport.onet.pl...komentarze.html

#136 WhiteWolf

WhiteWolf

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1789 postów

Napisano 06.02.2011 - 14:16

Chyba Kubica będzie miał mała przerwę od F1. Operacja zmiażdżonej dłoni... brzmi poważnie

Cytat

Zapytany o możliwość amputacji ręki, Carrozzino odpowiedział, że żadna decyzja nie została jeszcze podjęta. "Decyzja o amputacji nie może zostać podjęta pochopnie. Nie zaprzeczam ani nie potwierdzam".

#137 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 13.06.2011 - 05:37

Kubica nadal nie startuje, ale szanse na powrót na tor są duże.
- pomimo braku Roberta wczoraj był naprawdę ciekawy wyścig i warto było popatrzeć
- cała transmisja trwała w telewizji ponad 4 god z powodu dużego deszczu, ale dlatego sporo się działo na torze i wreszcie wygrał ktoś inny niż Vettel. :D:D:D

#138 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 16.04.2012 - 11:47

Cytat

Wyścigi oglądam od 2008 roku i stały się dla mnie w pewnym sensie pasją...-żaden artykuł na internecie mi nie umknie interesuję się zarówno wyścigami jak i wydarzeniami które maja miejsce pomiędzy nami a które maja wpływ na wyniki końcowe...
przeglądając oferty kursowe na betway zauważyłem pewną anomalie otóż w zakładach sezonowych jest oferta typu head to head :
Fernando Alonso 1,65
Mark Webber 2,10
moja analiza...-Fernando Alonso jest oczywiście o niebo lepszym kierowcą od Marka Webbera i jeżdżąc w takim samym samochodzie wynik byłby oczywisty ale w formule 1 to technologia odgrywa najwazniejszą role a ta w tym roku ma sie tak że Red Bull Marka Webbera co prawda już nie dominuje tak jak w poprzednich dwóch sezonach ale niewiele im brakuje do liderów za to Ferrari którym jeździ Fernando Alonso jest kompletnym niewypałem i jak zauważyłem z każdym sezonem spadają coraz niżej bo w 2010 roku jeszcze stawiali czoła red bullowi rok później byli dopiero trzeci.
Mark Webber ma może problemy ze startowaniem i często na starcie traci kilka pozycji ale dobra maszyna pozwala mu później odrobić straty np w poprzednim sezonie był taki wyścig gdzie ruszał z 18 pola startowego a na mecie był 2 za kolegą z zespołu...jego głównym problemem była zmiana dostawcy opon z Bridgestone na pirelli  w poprzednim sezonie kiedy był cieniem zespołowego kolegi kiedy sezon wcześniej na poprzednich oponach przegrał mistrzostwo świata w ostatnim wyścigu
( dwa wyścigi przed koncem sezonu nabawił sie kontuzji barku i ukrył to przed zespołem w którym jeździ a w tak ciężkim wyscigu napewno miało to znaczenie )
Fernando Alonso wygał co prawda jeden wyścig w tym sezonie ale to tylko świadczy o jego nieprzeciętnych umiejętnościach i warunkach pogodowych które pomogły bo gdyby wyścig wyglądał normalnie prawdopodobnie wyniki były by zupełnie inne

moim zdecydowanym faworytem jest tutaj Mark Webber dlatego kurs na niego jest absurdalnie wysoki...po drugie ferrari to zespół z legendą i oni zawsze mierzą w zwycięstwa inny wynik ich nie satysfakcjonuje dlatego najprawdopodobniej zakończą pracę nad rozwojem obecnego bolidu i wszystkie siły przerzucą do projektowania samochodu na przyszły sezon by mieć w przyszłym roku przewagę nad najgroźniejszymi rywalami.za to Red Bull napewno chciałby trzeci raz z rzędu obronić podwójne tytuły zarówno wśród kierowców jak i konstruktorów...to pierwsze może im się udać a jeśli chodzi o to drugie to oczywistym faworytem na ten moment jest McLaren który posiada dwóch równych kierowców najwyższej klasy i nie jestem w stanie postawić na mistrzostwo któregoś z nich ...-za to inne ekipy maja tzw.kierowce nr 1 który ma zdobywac jak najwięcej punktów i kierowcę nr 2 czyli pomocnika tego pierwszego
to tyle pozdrawiam

#139 Radziu87x

Radziu87x

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 17.04.2012 - 14:55

ech!!!!
i tak nikt tego nie czyta
liczy sie tylko piłka nożna :-(

#140 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 21.04.2013 - 11:10

Grand Prix Bahrajnu: Wyścig dla wszystkich

120 min, Formuła 1 | na żywo

niedziela, 21 kwietnia 14:00 | Polsat

Czwarte zawody Grand Prix Formuły 1 odbędą się na torze Sachir w Manamie. Za głównego faworyta rywalizacji zgodnie z przewidywaniami uchodzi Niemiec Sebastian Vettel (Red Bull-Renault). Kierowca z Heppenheimu w Hesji dąży do zdobycia czwartego tytułu mistrzowskiego z rzędu. Od początku rozgrywek pokazuje, że nieliczni będą mogli się z nim równać. Chce szybko uzyskać przewagę w klasyfikacji generalnej, by uniknąć nerwów z poprzedniego sezonu.

-cytat z; http://tv.wp.pl/inde...l?ticaid=110731

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników