Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

>>>> Reprezentacja Polski <<<<

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
146 odpowiedzi w tym temacie

#1 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 14.02.2008 - 22:40

Proszę tutaj wypowiadać się na temat reprezentacji polski. Mecze, powołania, kontuzje, wyniki etc.

Proszę też o to, by nie zakładać nowego wątku do tematu na dwa posty, tylko zakładać ogólne tematy.

#2 rzepek01

rzepek01

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisano 15.02.2008 - 12:09

co tu dużo pisac, po prostu pod wodzą Benhakeera Polska zaczeła grać futbol na dobrym poziomie. Nowe twarze w drużynie, a nie te same "stare". Benhakeer pokazał że w polskiej lidze też są jakies (nawet mniejsze) diamenty, na które warto stawiać. PO prostu trener z pierwszego zdarzenia :) oby tak dalej

#3 michas1674

michas1674

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 15.02.2008 - 14:26

Wiecie Janas byl dobry haha,wstyd  mi za niego pochodzi on z mojego miasta.Gdyby nie Benhakeer to nadal by grały w reprezantacj zawodnicy z klubów zagranicznych ktorzy sie powypalali.Gdyby nie Leo,nie odkryto by gwiazd polskich klubów.Niepowiem ogladalem 2 ostatnie mecze Polski.Z Finladnia i Czechami (druga połowe tylko) ,wedlug mnie reprezentacja zawodnikow polskich lig grała dwa razy lepiej niz gwiazdy europejskie typu Smolarek.Wiem ze druga połowa meczu z Czechami bylo podobno duzo gorsza w wykonaniu Polaków.Pozdro dla Janasa hehe,dał bym mu klub okręgowy do prowadzenia,może byl by tam dobry.

#4 rzepek01

rzepek01

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisano 15.02.2008 - 16:40

juz lepszym trenerem byłby Kasperczak od Janasa... zobaczycie ze na mistrzostwach wyjdziemy z grupy i bedziemy czarnym koniem bo LEO sie o to postara :]

#5 miti

miti

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisano 27.02.2008 - 15:06

no no rzepek01 gratuluje pozytywnego nastawienia którego i u mnie nie brakuje. Moim zdaniem minimum to 1/4 :) a może coś więcej? zobaczymy co z tego wyniknie, jestem dobrej mysli. Jak nas kontuzje ominą bo będzie super.

#6 mikus

mikus

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisano 03.03.2008 - 17:27

Euro 2008: Polska zamiast z Bułgarią zagra z Albanią

Podopieczni trenera Leo Beenhakkera przygotowujący się do czerwcowych finałów piłkarskich mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii mieli rozegrać 27 maja towarzyski mecz z Bułgarią.

Bułgarzy zmienili jednak plany i "białoczerwoni" zmierzą się tego dnia w Niemczech z Albanią.

Bułgarzy to lepszy zespol od albanii ale mimo to bedzie to sparing wiec to nie ma znaczenie z kim wazne by sie kleila gra :)

#7 rzepek01

rzepek01

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisano 10.03.2008 - 13:24

Kolejny nowy zawodnik w kadrze Leo Benhakeera
Dołączona grafika
Kilka źródeł donosi, że na zgrupowanie do Szczecina, które zakończone zostanie ciekawym meczem reprezentacji z obcokrajowcami grającymi w Orange Ekstraklasie dołączy Łukasz Piszczek grający w drużynie Herthy Berlin. W kadrze natomiast nie zagrają zawodnicy Wisły Kraków.
Leo zadecydował , że w meczu nie wystąpią Paweł Brożek oraz Wojciech Łobodziński. W kadrze na to spotkanie ciągle następują roszady, z różnych przyczyn do Szczecina nie przyjedzie siedmiu pierwotnie powołanych piłkarzy.
To nie powinno robić różnicy, bo nasza kadra teraz jest tak mocna, że nikt nie może być pewny wyniku, nawet najlepsze drużyny na świecie :) Bez Leo nie wiedzielibyśmy kto to Łobodziński i inni... Taka prawda :)

#8 rzepek01

rzepek01

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisano 11.03.2008 - 20:14

Paweł Golański w świetnej formie !!!
Dołączona grafika
Wieści z Rumunii potwierdzają się w każdym calu, obrońca Steauy Bukareszt jest w świetnej dyspozycji i staje się coraz poważniejszym kandydatem do wyjazdu na Euro 2008. W przedostatnim meczu z liderem ekstraklasy CFR Cluj Paweł wypadł tak świetnie, że już w ostatnim meczu zagrał od 1 do ostatniej minuty. Rumuński korespondent ASInfo, Mihai Somanescu komplementuje byłego piłkarza m. in. Kolportera Korony Kielce czy Legii Warszawa i przekonuje, że trudno sobie teraz wyobrazić pierwszą jedenastkę drużyny Mariusa Lacatusa bez Golańskiego.
Cieszy, że mamy coraz lepszych zawodników, którzy przede wszystkim są w formie i potrafią grać prawdziwy futbol !

#9 rzepek01

rzepek01

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisano 13.03.2008 - 20:25

Duński piłkarz chwali naszego Ebiego !
Dołączona grafika
Jon Dahl Tomasson publicznie podał informacje, że Euzebiusz Smolarek, w Racingu Santander odgrywa kawał dobrej roboty. Duński napastnik, który na co dzień występuje w Villarrealu przyznał, że Racing Santander z Ebim w składzie jest rewelacją Primera Division. Pochwalił on umiejętności naszego zawodnika i mimo, iż nie strzela bramek jak na zawołanie to potrafi tak rozprowadzić akcję, aby padła bramka, według Tomassona jest to bardzo wartościowy piłkarz.

#10 rzepek01

rzepek01

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 424 postów

Napisano 17.03.2008 - 16:52

Acquafresca zastanawia się nad grą w Reprezentacji Polski
Dołączona grafika
Młody, 20 letni zawodnik Cagliari Calcio, który został tam wypożyczony z Interu Mediolan, być może wyrazi chęć gry dla naszej Reprezentacji. Zawodnik zastanawia się nad wyborem kraju, który miałby reprezentować - Polska, czy Włochy.
W czwartek jednak selekcjoner Włochów Casiraghi ogłosi nazwiska zawodników powołanych na Olimpiadę w Pekinie. Na liście na pewno znajdzie się Acquafresca. Zawodnik stanie przed trudnym wyborem.
Trener Roberta, którego matka jest Polką nie ma jednak wątpliwości: - Znając go, odmówi Polsce i stanie się ważnym zawodnikiem włoskiego futbolu - powiedział Bellardini.
Sam zainteresowany jeszcze się waha, ale jest bliski podjęcia ostatecznej decyzji. - Na 90 proc. już wiem, co zrobię - zapewnia.

Według mnie, to on wybierze raczej reprezentację Włoch, bo wiadomo, to lepszy kraj, w którym futbol stoi na wyższym poziomie i przede wszystkim lepiej i szybciej się rozwija. Jest też oczywiście jakieś ale... jeśli nie będzie zbyt dobry, to nie dostanie więcej powołania do reprezentacji Włoch, a sądzę, że u nas miałby miejsce w pierwszej 11, na pewno nie od początku, ale z czasem, gdyby wykazywał się wszystkim, co powinien mieć napastnik.

#11 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 17.03.2008 - 17:08

Cytat

Acquafresca zastanawia się nad grą w Reprezentacji Polski
http://multimedia.qu...Acquafresca.JPG
Młody, 20 letni zawodnik Cagliari Calcio, który został tam wypożyczony z Interu Mediolan, być może wyrazi chęć gry dla naszej Reprezentacji. Zawodnik zastanawia się nad wyborem kraju, który miałby reprezentować - Polska, czy Włochy.
W czwartek jednak selekcjoner Włochów Casiraghi ogłosi nazwiska zawodników powołanych na Olimpiadę w Pekinie. Na liście na pewno znajdzie się Acquafresca. Zawodnik stanie przed trudnym wyborem.
Trener Roberta, którego matka jest Polką nie ma jednak wątpliwości: - Znając go, odmówi Polsce i stanie się ważnym zawodnikiem włoskiego futbolu - powiedział Bellardini.
Sam zainteresowany jeszcze się waha, ale jest bliski podjęcia ostatecznej decyzji. - Na 90 proc. już wiem, co zrobię - zapewnia.

Według mnie, to on wybierze raczej reprezentację Włoch, bo wiadomo, to lepszy kraj, w którym futbol stoi na wyższym poziomie i przede wszystkim lepiej i szybciej się rozwija. Jest też oczywiście jakieś ale... jeśli nie będzie zbyt dobry, to nie dostanie więcej powołania do reprezentacji Włoch, a sądzę, że u nas miałby miejsce w pierwszej 11, na pewno nie od początku, ale z czasem, gdyby wykazywał się wszystkim, co powinien mieć napastnik.
Leo powinien go odwiedzić, powiedzieć mu ze zagra na Euro i odrazu byśmy go mieli u siebie ;) (jak to proponowali Panowie z C@fe futbol)

#12 arek44

arek44

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 282 postów

Napisano 18.03.2008 - 16:26

A mnie w tej sprawie Acquafresci dzwi tylko jedno: dlaczego dopiero teraz robi się wokół niego taki szum, a wcześniej nikt o nim nie pomyślał. Ok, może wcześniej nie był znany, ale nie można czekać aż strzeli kilka bramek, bo wtedy nasze szanse w pojedynku z Włochami są marne... Ludzie działający w polskim futbolu nigdy nie sięgają po zawodników typu Acquafresca wcześniej, ponieważ są oni jeszcze " nie pewni ". Chcieliby dostać od razu " oszlifowanego diamenta " ale tak się nie da.
Czytałem jednak, że Acquafresca chciałby grać dla Polski i to na prawdę duża szansa, bo chłopak ma talent i zdecydowanie pomógłby naszej reprezentacji.

#13 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 07.10.2008 - 19:24

Cytat

Boruc: będę musiał to zaakceptować
PAP /19:38

AFP
Artur Boruc, bramkarz reprezentacji Polski, wrócił do kadry Beenhakkera po "incydencie lwowskim". Golkipera Celticu czeka teraz walka o powrót do pierwszej "11" "Biało-czerwonych.
- Dociekanie mediów na temat incydentu w Lwowie, szukanie odpowiedzi na pytanie jak do tego doszło, moim zdaniem było bez sensu. Jestem szczęśliwy, że wróciłem do kadry - przyznał bramkarz Celticu.

Boruc zdaje sobie sprawę, że podczas jego krótkiej nieobecności w reprezentacji, wyrósł mu poważny konkurent. Po meczach ze Słowenią i San Marino, Łukasz Fabiański zebrał pochlebne opinie. - Zdaję sobie sprawę, że czeka mnie ciężka rywalizacja. Jeśli Łukasz stanie między słupkami, będę musiał to zaakceptować - stwierdził.
- WYDAJE SIĘ, ŻE ZROZUMIAŁ SYTUACJĘ !!!

#14 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 09.10.2008 - 19:14

I stało się !!! - mecze reprezentacji coraż bliżej.

- jak myślicie uda się zobyć 6 punktów ? albo choćby ze 4 ???

Ja jestem optymistą i liczę na 6 punktów i jeżeli reprezentacja tyle zdobędzie to będzie miła niespodzianka dla nas kibiców.

#15 mm-misiek

mm-misiek

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 708 postów

Napisano 09.10.2008 - 19:18

Jestem realistą i sądzę że w obecnej sytuacji stać nas tylko na 3 pkt. więc i z tego dorobku będę się cieszył.

#16 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 09.10.2008 - 19:36

Dołączona grafika
onet.pl

#17 zgroza

zgroza

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1024 postów

Napisano 09.10.2008 - 19:46

Jadę w sobote na mecz, to nie wypada mi być pesymistą :) a realnie jest się nad czym zastanawiać: 2.95 na Polskę, 2.70 na Czechy (betfair), hmy...myślę, że trzeba skorzystać z pomocy ze wschodu ;) - handicapu azjatyckiego.

#18 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 09.10.2008 - 19:57

Sytuacja jest dość ciekawa, bo Czesi pogubili punkty z Irlandią i nie bardzo mogą sobie pozwolić na grę na remis - muszą przynajmniej troszeczke przycisnąć i starać się wygrać mecz, a to może pozwolić na bardziej otwartą grę i wtedy wszystko może być.
Jak widać w powyższej tabeli to w naszej grupie może poza San M nie ma chłopców do bicia i będzie się liczył każdy punkt, a może i nawet bramki. Nawet 2 zwycięstwa naszego zespołu przy złych układach nie dadzą bardzo klarownej sytuacji.
Ale zobaczymy już w sobotę na co jest naszych stać.

#19 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 09.10.2008 - 20:00

[quote name='zgroza]Jadę w sobote na mecz' date=' to nie wypada mi być pesymistą :) a realnie jest się nad czym zastanawiać: 2.95 na Polskę, 2.70 na Czechy (betfair), hmy...myślę, że trzeba skorzystać z pomocy ze wschodu ;) - handicapu azjatyckiego.[/quote']
- napisz coś ciekawego po meczu jako naoczny świadek napewno zaobserwujesz coś godnego uwagi.

#20 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.10.2008 - 15:54

Co się dzieje - nie ma odważnych do typowania dzisiejszego meczu naszej reprezentacji ?

- ja typuję skromne 1-0 // tak by serce chciało i taki wynik jest całkiem możliwy.