Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

>>>> Reprezentacja Polski <<<<

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
146 odpowiedzi w tym temacie

#141 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 14.10.2009 - 19:59

Czytałem i widać, że wszyscy rozumieją po co jest ten bojkot, ale nie zrozumiał lub nie chciał zrozumieć Szpakowski i polska TV, bo jak do tej pory nie pokazują prawie wcale trybun, a podobno miała być jakaś niespodzianka ze strony kibiców.

#142 mm-misiek

mm-misiek

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 708 postów

Napisano 15.10.2009 - 09:32

Ja czując się zobowiązany wobec Polskiej Piłki Nożnej wystosowałem odpowiedni mail do władz Orange wyjaśniając co o tym wszystkim myślę. Jednocześnie grożąc przenosinami swojego numeru do innego operatora w przypadku dalszego przekazywania m. in. moich pieniędzy na wypłaty "leśnych dziadków" z PZPN-u.

#143 mm-misiek

mm-misiek

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 708 postów

Napisano 15.10.2009 - 09:35

Cytat

Ja czując się zobowiązany wobec Polskiej Piłki Nożnej wystosowałem odpowiedni mail do władz Orange wyjaśniając co o tym wszystkim myślę. Jednocześnie grożąc przenosinami swojego numeru do innego operatora w przypadku dalszego przekazywania m. in. moich pieniędzy na wypłaty "leśnych dziadków" z PZPN-u.
Ps Podobny mail wystosuje do firmy expekt, choć w tym wypadku będzie o wiele ciężej się pożegnać.

Staram się choć w taki sposób pomóc rozwalić ten beton który się zwie pzpn.
A Ty co zrobiłeś??? Wybór należy do Ciebie.

#144 eLDeZet

eLDeZet

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 15.10.2009 - 19:53

Kolejny sponsor odwraca się od PZPN

Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa zdecydowało, że w przyszłości nie będzie już sponsorem piłkarskiej drużyny narodowej. Co więcej - do czasu wygaśnięcia bieżącej umowy nie życzy sobie prezentowania loga spółek należących do jego grupy podczas meczów.

Compensa to już trzecia firma, która po Kompani Piwowarskiej oraz Bank Zachodni WBK postanowiła odciąć się od PZPN. Jak tak dalej pójdzie piłkarska reprezentacja Polski pozostanie bez sponsora.

- W naszej opinii sponsorowanie polskiej reprezentacji w obecnych warunkach nie przynosi spółkom Compensa spodziewanych korzyści biznesowych, to jest nie wspiera budowania pozytywnego wizerunku naszej marki. W związku z tym również do momentu zakończenia trwającej obecnie umowy sponsorskiej logo naszych spółek nie będzie prezentowane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej - napisano w przesłanym PAP oświadczeniu.

W środę podobne argumenty podał Bank Zachodni WBK, który zdecydował się wycofać reklamy na banerach wokół boiska na Stadionie Narodowym w Chorzowie w meczu eliminacji MŚ ze Słowacją (0:1). Bank napisał w oświadczeniu, że "solidaryzuje się z kibicami piłki nożnej w Polsce i podpisuje się pod stwierdzeniem wielokrotnie wyśpiewywanym podczas ostatnich meczów reprezentacji: Piłka nożna dla kibiców".

Przez kilka tygodni fani nawoływali na różnych forach do bojkotu środowego meczu, który zakończył nieudane eliminacje do przyszłorocznego mundialu. Na stadionie zasiadło zaledwie około 5 tysięcy widzów.

Zaniepokojenie sytuacją wyrazili we wtorek także inni sponsorzy reprezentacji. Większość odcięła się od działań PZPN i samego związku, podkreślając, że ich celem jest wspieranie piłkarzy i trenerów.

Zródło: http://mundial.wp.pl...wiadomosc.html?

#145 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 14.11.2009 - 15:31

Cytat

Skład reprezentacji Polski w meczu z Rumunią: Tomasz Kuszczak - Marcin Kowalczyk, Michał Żewłakow, Adam Kokoszka, Piotr Brożek - Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka, Ludovic Obraniak, Kamil Kosowski - Robert Lewandowski, Ireneusz Jeleń.
0net.pl

Jak Wam się podoba ten skład ?

-mnie jest wszystko jedno, oby dobrze grali i to wystarczy.

#146 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 19.08.2010 - 05:19

http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html

- warto przeczytać / zaczyna się wojenka jak to w Polsce.

#147 endrius

endrius

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 290 postów

Napisano 19.08.2010 - 07:47

Dokonałbym małych zmian:
- zamiast Kokoszki Głowacki,
- zamiast Kuszczaka Boruc,
- wolałbym Rogera na miejsce Dudki,
- Piotr Brożek lepiej czuje się w pomocy niż w obronie ale może w kadrze będzie inaczej
- nie jestem przekonany czy do Euro Kosowski będzie jeszcze grał, spróbowałbym wystawić Mierzejewskiego w pierwszym składzie

Oczywiście liczę że nasi może nie wygrają ale chociaż bramkę strzelą ;)