Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

>>>> Reprezentacja Polski <<<<

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
146 odpowiedzi w tym temacie

#21 michal3181

michal3181

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 415 postów

Napisano 11.10.2008 - 17:20

Bardzo ciężki mecz dzisiaj będzie, kilku naszych zawodników w swoich klubach siedzi na ławie i oni raczej nic wielkiego nie zrobią, moim zdaniem Murawski strzeli gola i choć do połowy typuje remis to nasi wygrają i to 2-0, Czesi myślą ze mają to spotkanie wygrane i to ich zgubi, gdy my strzelimy jako pierwsi bramke to wtedy będziemy w bardzo dobrej sytuacji, oni będa chcieli za wzelką cene to spotanie wygrać a my ich dobijemy 2 bramką. Heh

#22 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 11.10.2008 - 18:19

Gdyby to był mecz za granicą- u naszych sąsiadów, to postawiłbym na drużynę czeską. Ale jeśli gramy u siebie, na śląskim, w dodatku z takim rywalem, to mam nadzieje ze dadzą z siebie wszystko i zagrają piękny futbol, taki jak z portugalią :)

#23 mm-misiek

mm-misiek

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 708 postów

Napisano 11.10.2008 - 19:03

Serce mówi Polska lecz rozum nie jest pewny wyniku i karze być ostrożnym.

Mam nadzieję że piwo będzie lepiej smakował po zwycięstwie :D

Ps. Liczę na 2-1 dla "ORŁÓW"

#24 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.10.2008 - 19:57

::3::Goooooooooooooooooooooooooo llllllllllllllllllll::3::

- dobrze grają mam taką minę >>>> ::6::

#25 qwedud

qwedud

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 100 postów

Napisano 11.10.2008 - 20:18

nie jest źle...chłopaki pokazali sie z naprawde dobrej strony...nawet nie spodziewałem się takiej gry...całym sercem kibicuje Polsce i mam nadzieje że w drugiej połowie bedzie podobnie...

#26 Lukic

Lukic

Senior

• Moderatorzy
  • 4675 postów

Napisano 11.10.2008 - 20:24

Dla mni to Roger jest jedynym zawodnikiem który potrafi grać technicznie :)....., ale widać że jak cała drużyna zawodzi to on sam nic nie zdziała :|.

W dzisiejszym meczu z Czechami widać że zaczęli grać na dobrym poziomie :D aż się chce ten meczyk oglądać :D

#27 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.10.2008 - 20:40

Wooooooooooooffff Błaszczykowski jak kiedyś Panenka strzelił ::6::

#28 qwedud

qwedud

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 100 postów

Napisano 11.10.2008 - 21:25

piękny mecz, fajne widowisko...z przyjemnością oglądało się grę Polaków...no może poza końcówką...ale za tydzień nikt o tym nie będzie pamiętał...wynik idzie w świat...BRAWO POLACY!!!

#29 mm-misiek

mm-misiek

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 708 postów

Napisano 11.10.2008 - 21:51

Cytat

Serce mówi Polska lecz rozum nie jest pewny wyniku i karze być ostrożnym.

Mam nadzieję że piwo będzie lepiej smakował po zwycięstwie :D

Ps. Liczę na 2-1 dla "ORŁÓW"
Chyba trafiłem wynik :D:D:D

#30 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 12.10.2008 - 13:19

Cytat

Dla mni to Roger jest jedynym zawodnikiem który potrafi grać technicznie :)....., ale widać że jak cała drużyna zawodzi to on sam nic nie zdziała :|.

W dzisiejszym meczu z Czechami widać że zaczęli grać na dobrym poziomie :D aż się chce ten meczyk oglądać :D
Lukic, ja to już mówiłem nawet przed tym jak Roger dostał polskie obywatelstwo.. (w wątku, w którym typowialiśmy skład na Euro) ;) Także wczoraj to tylko potwiedził :)

#31 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 12.10.2008 - 13:23

[quote name='schalkers]Gdyby to był mecz za granicą- u naszych sąsiadów' date=' to postawiłbym na drużynę czeską. Ale jeśli gramy u siebie, na śląskim, w dodatku z takim rywalem, to mam nadzieje ze dadzą z siebie wszystko i zagrają piękny futbol, taki jak z portugalią :)[/quote']
Sprawdziło się.. ;) Cały komentarz do meczu :) Jedyne czego mi brakowało, to akcji Grzesia Bronowickiego, który kiwał i stawiał siatki Portugalczykom :)::8::

#32 zgroza

zgroza

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1024 postów

Napisano 12.10.2008 - 22:02

Po tym jak Senegal po remisie z Gambią odpadł z rywalizacji o awans do mistrzostw swiata, kibice spalili siedzibę senegalskiego związku piłki nożnej.
Może trzeba wziąźć przykład ::91::::12::. Nie wiem czemu w TVP powiedzieli tylko o awanturach po meczu, nie wspominając o tym ciekawym fakcie.

POLSKA ::25::::25::::25::
   Już pewnie wszyscy , wszystko wiedzą na temat meczu, przed tv prawdopodobnie widzieliście więcej niż ja, przynajmniej jeśli chodzi o całe boisko, dlatego podzielę się kilkoma wyrywkowymi własnymi spostrzeżeniami z meczu i nie tylko (od 2 minuty, o tym dalej), zza bramki, miejsca na przeciwko strzału Brożka na 1:0  ::26::.

Dołączona grafika

Wspaniała atmosfera – tego niestety nie da się opisać, rewelacyjna gra Błaszczykowskiego, dobra Rogera i Murawskiego, mało zauważalna Smolarka w ataku (jak dla mnie, bo słyszałem odmienne opinie) ale kilka udanych powrotów do linii obrony. Boruc – całościowo ok., ale według mnie puszczony gol był jak najbardziej do obrony i to „bramka Boruca”, z gorszych sytuacji wychodził obronną ręką. Pozatym widoczne przestoje po zdobyciu pierwszej i drugiej bramki ale oczywiście nie mam zamiaru czepiać się, bo było to super widowisko i zdecydowana wygrana Polaków, przez moich towarzyszy oceniona nawet wyżej niż mecz z Portugalią (na żywo nie widziałem). To tak troche lakonicznie, krótko i wybiórczo o tym co każdy widział.

Dołączona grafika

Kwestia organizacyjna. Po tym co widziałem, dalej nie wyobrażam sobie Euro w Polsce. Na meczu było, musiało dojechać tylko 45tys Kibiców, piszę „tylko”, bo na Śląskim bywało dawniej i 100tys i… było łatwiej; wtedy pewnie wszyscy przyjeżdżali pociągami do Katowic a stamtąd podstawionymi autobusami, tramwajami pod stadion. Co jest oczywiste, aut i autobusów było pewnie mniej niż teraz przy 40tys. I tu dochodzimy do sedna sprawy: infrastruktura. „Parking”  w lesie na ścieżce rowerowej, kilometrów nie wiem ile od stadionu, nie chce się użalać, bo kibic nie takie trudności potrafi przezwyciężyć :cool: ale jak to się ma do EURO.
   Druga sprawa, samo wejście na stadion. Jak pisałem na początku dostaliśmy się na stadion w 2 minucie meczu. Rozumiem, że 70 min przed rozpoczęciem mogłoby być późno przy takiej ilości osób, ale sęk w tym, że kolejka wcale nie była duża a sposób i tempo wpuszczania, to tragedia !! Sprawdzanie biletów (zapewne uważano, że wszyscy maja fałszywe), dowodów (okazywanych wpuszczającemu i do kamery – w końcu każdy, to potencjalny przestępca), było w tempie zmian zachodzących w PZPN-ie, czyli bliskie zeru. Dobrze, że Śląski nie jest już stutysięcznikiem, trzeba by przyjechać dzień wcześniej ze śpiworem a wtedy byłaby duża szansa na wejście o czasie.
Podsumowując, byłem przerażony, dowód osobisty miałem ale nie pamiętałem grupy krwi, nie zabrałem pojemnika na mocz… jednak udało się, wszedłem i byłem TAM ::3::
Spotkaliśmy też pod stadionem 5 Czechów z Ostrawy, z którymi wymieniliśmy kilka zdań ::18::. Atmosfera wokół meczu zrobiła na nich duże wrażenie, a jeśli chodzi wynik sportowy, to byli nieźle przestraszeni. Po tym jak im oznajmiliśmy, że skończy się niestety dla nich dwiema bramkami do tyłu (dwa nula) :), trudno im było się z tym zgodzić, ale zbytnio nie protestowali i stwierdzili tylko, że 1:1 – to by bylo dobre. Wrzuce może jakieś zdjęcie jak już kolega prześle.

Na koniec cytat, motto :D które przewijało się w każdym miejscu: wokół i na stadionie, przed, na i po meczu, w pobliskim Carefour-e :P i okolicznych ogródkach bezalkoholowych ;) i pewnie słyszalne też w tv. Z pozdrowieniami ::23:: dla wiadomych osób:

"PeZetPeeN, PZPN… jeba…, jeb..ć  P Z P N !!!"

A żeby jednak skończyć optymistycznie, to był przecież zwycęski wieczór: Kto wygrał mecz ! ;) ? ;) !
POLSKA ::25::::25::::25::

#33 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 13.10.2008 - 08:37

Dzieki >>> zgroza <<< za ciekawy post - przeczytałem z dużym zainteresowaniem i choć troszeczkę poczułem tamtą atmosferę.

#34 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 13.10.2008 - 08:38

Poniedziałkowa prasa o meczu Polska - Czachy.

Cytat

"Przegląd Sportowy": "Nieobliczalni!"
Wielki triumf biało-czerwonych po golach Pawła Brożka i Jakuba Błaszczykowskiego.
Dokładnie dwa lata po pokonaniu 2:1 Portugalii, polscy piłkarze na stadionie w Chorzowie wygrali w identycznym stosunku z Czechami.

"Gazeta Wyborcza": "Noc, jakich mało"

O zmierzchu polscy piłkarze wygrali z Czechami 2:1 i są liderem grupy w eliminacjach mundialu.

"Dziennik": "Świetni Polacy przyćmili czeskich gwiazdorów"
Na taki mecz czekaliśmy dwa lata! Podopieczni Leo Beenhakkera zagrali znakomicie i nie dali szans jednej z najlepszych drużyn świata, Czechom.

"Rzeczpospolita": "Czesi pokonani, wielki wieczór Błaszczykowskiego
Wróciła nadzieja: skazywani na porażkę polscy piłkarze wygrali z Czechami 2:1 w eliminacjach mistrzostw świata 2010.

"Fakt": "Kuba prowadzi nas na mundial"
Znów 11 października, znów Chorzów, znów zwycięstwo, które zapamiętamy na długo! Polska - Czechy 2:1!

"Super Express": "Kuba rozpruł Czechów"
Jakub Błaszczykowski rozegrał fenomenalny mecz przeciwko Czechom Takiej asysty i takiej bramki na polskich boiskach nie oglądaliśmy od dawna.

#35 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 14.10.2008 - 22:15

Cytat

I stało się !!! - mecze reprezentacji coraż bliżej.

- jak myślicie uda się zobyć 6 punktów ? albo choćby ze 4 ???

Ja jestem optymistą i liczę na 6 punktów i jeżeli reprezentacja tyle zdobędzie to będzie miła niespodzianka dla nas kibiców.

I stało się !!!

- 6 punktów jest całkiem realne, ale niech nikt nie myśli, że będzie łatwo
- bardzo obawiam sie tego meczu, bo z polską reprezentacją nic nie jest wiadome.

Jakie jest Wasze zdanie ? wygramy ?

#36 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 15.10.2008 - 12:50

będzie ciężko ale wygramy :)

#37 zgroza

zgroza

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1024 postów

Napisano 15.10.2008 - 12:58

Tak jak napisałeś. Jak narazie to nic nie wiadomo. Dobry mecz z Czechami w przypadku naszej kadry raczej nie moze być wyznacznikiem i potwierdzeniem, że bedziemy widzieli ugruntowany i równo (przynajmniej te dwa mecze pod rząd) grający zespół. Widać to zresztą po kursach u bukm. w których minimalnym faworytem jest Słowacja (2.53). Co należy tylko wykorzystać :D i po 2.65 ::26:: postawić na Naszych ::25::

#38 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:01

Denerwuje mnie ten mecz Polaków - czy Oni zapomnieli szybciej biegać przez te 4 dni ? chyba tego nie da sie zapomnieć.
Dobrze, że strzelili na 1-0

#39 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:04

I stało się - ::51:: 1-1

#40 woof

woof

Senior