Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

>>>> Reprezentacja Polski <<<<

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
146 odpowiedzi w tym temacie

#41 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:13

Postać na murawie przez 80 min to ja też potrafie - jestem zły i nie będę kibicował tak grającej reprezentacj, bo to jest problem jakiś w głowie, a nie w nogach.

#42 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:14

Niestety to Boruc załatwił 3 punkty rywalowi.

#43 mariusz133

mariusz133

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:19

poprostu nasi są slabi i tyle ?????

#44 qwedud

qwedud

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 100 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:21

straszny mecz....:/

#45 miti

miti

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:24

Ja to sie przezucę na ogladanie snookera, chociaz nerwicy nie dostane

#46 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:42

Boruc w 85 min chyba rozmyślał czy po meczu ma wypić 0,5 czy 0,7 litra :o:o:o
Niestety, Polacy wygraliby plebiscyt na Frajerów Roku :/:/
Szkoda, wielka szkoda, teraz będzie ciężko wyjść z tej grupy.

Miti, snooker? Rozpoczyna się zimowe oglądanie na Eurosporcie :). Może znowu tak jak w tamtym roku pokażą jakiegoś polaka. :P

#47 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 15.10.2008 - 21:58

Cytat

Boruc w 85 min chyba rozmyślał czy po meczu ma wypić 0,5 czy 0,7 litra :o:o:o
Niestety, Polacy wygraliby plebiscyt na Frajerów Roku :/:/
Dobry komentarz do meczu - niestety.

#48 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 16.10.2008 - 05:46

Pomimo tego, że już się troszeczkę przespałem to i tak mnie całkiem nerwy nie przeszły.
Już wcześniej po stracie bramki z Czechami ktoś napisał (sorki nie pamietam kto i nie chce mi się szukać), że Boruc chyba widział dwie piłki i może troche przesadził wtedy ale wczoraj to na pewno widział nawet 3 piłki przy stracie bramki na 1-1.

Polacy po zdobyciu gola nawet nieżle grali, ale zgubiła ich wtedy zbyt duża nonszalancja i brak koncentracji, bo już się poczuli zwycięzcami. Podczas meczu zawodnicy wyczuwają rywala i widzą, że jest podmęczony, słabszy, podłamany jak przegrywa i tak rywala widzieli nasi rodacy, ale zlekceważyli w samej końcówce i stało się.

Tak - można ich i nas kibiców, bo im zaufaliśmy nazwać frajerami roku.

#49 qwedud

qwedud

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 100 postów

Napisano 16.10.2008 - 08:21

nawet jak grałem w szmacianke na podwórku to nie pamiętam żeby gole padały z taką częstotliwością...i po takich "akcjach"...teraz już jedno wiem na pewno...nie będę nigdy stawiał na Polską drużynę, bo wtedy sie nie myśli rozumem tylko sercem...a kiedy emocje opadną...do gry wchodzi rozum...no i tak...:)
Wczorajszy mecz pokazał i potwierdził tezę z fraszki J.Kochanowskiego "...nie masz na świecie żadnej pewnej rzeczy..." :)

#50 qwedud

qwedud

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 100 postów

Napisano 16.10.2008 - 08:26

ale wczorajszy dzień to wogóle jakaś jedna wielka niespodziewanka...:)
Kolumbia - Brazylia 0:0
Chile - Argentyna   1:0
Trynidad & Tobago - USA  2:1

strach cokolwiek stawiać...:)

#51 zgroza

zgroza

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1024 postów

Napisano 16.10.2008 - 12:21

Już jakiś czas temu wyleczyłem się z poważnego obstawiania Polskiej piłki (ligowej też) i jestem dużo zdrowszy :). Kibicuję owszem ale z obstawianiem dziękuję. Symboliczną stawką można zagrać, tak jak to zrobiłem z Czechami i Słowacją - zaszalałem za 10zł w jednym i drugim przypadku, kursy były bardzo dobre, ale już wiemy dlaczego. Reżyserem gry naszej reprezentacji jest przypadek i nikt, nic więcej :(.
Żenujący poziom ligowy, brak jakiejkolwiek konsekwencji i charakteru drużyn, ligowych czy reprezentacji: przy stabilnej drużynie, znając jej wartość, możliwą porażkę też można kalkulować. A w Polskiej piłce jest właśnie tak, że wygrywamy z Barceloną a w następnym meczu sami się eliminujemy strzelając sobie bramkę samobójczą. Wygrywamy z 8 zespołem na świecie i przegrywamy z 60 :o. Następny scenariusz... wygrywamy z Irlandią (35) i remisujemy z San Marino (200). A niby czemu nie...
Jednak zawsze znajdzie się ktoś, co powie, że przecież poziom w Europie jest coraz bardziej wyrównany i pewnie tak jest, tylko czemu nie możemy przegrać po prawdziwej walce na boisku a nie w sposób, który budzi niezły ubaw w całej Europie a u nas kibiców,dosłownie mówiąc: wkurwienie i wstyd oraz, co już wszędzie piszą (na wp nawet sonda jest), poczucie, że ktoś zrobił z nas po prostu FRAJERÓW.

Można z dumą powiedzieć po przegranym meczu: przeciwnik był lepszy, polegliśmy po ciężkiej walce, twardym meczu, wymianie ciosów, wyrównanej grze... A co można powiedzieć o przegranej ze Słowakami.... ?
No właśnie, jak to najczęściej bywa: lepiej nic nie mówić, zapomnieć.

To tyle, tak na gorąco z frustracji dnia wczorajszgo ::13::.

#52 Lukic

Lukic

Senior

• Moderatorzy
  • 4675 postów

Napisano 16.10.2008 - 13:46

Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Polska drużyna nie potrafi być konsekwentna w czynach... nie potrafi utrzymać stałego poziomu gry. Z takim podejściem do piłki nożnej naszych piłkarzy nigdy nie staniemy się drużyną dobrą. Zawsze będziemy przeciętniakami, którzy desperacko potrafią ograć dobrą drużynę.. wypróżnić się  całkowicie z sił  i dostać po dupie od jeszcze większego średniaka niż my sami. To jest żenujące ale prawdziwe... nie zdarzyło się to po raz pierwszy ...

#53 eLDeZet

eLDeZet

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 18.11.2008 - 18:11

Jutro Nasi grają z Irlandczykami i patrzac na skład obu drużyn mam wrażenie, że będzie remis... Dodatkowo nowi zawodnicy i fakt, że to mecz towarzyski stawia mnie w 89 procentowym przekonaniu... 11 zostawiam dla Polski z miłości...

#54 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 20.11.2008 - 07:20

Można powiedzieć, że zagrali nieźle, ale obrona jest słaba. Podobał mi się Błaszczykowski - jak tylko był przy piłce zawsze coś się działo - Brożek mnie nie przekonuje swoją grą - Fabiański był dość pewny i podobał mi się, bo nie szpanuje jak Boruc, jest spokojny, opanowany - Krzynówek jest bez formy, wolny, mało zwrotny i chyba Leo powinien poszukać kogoś młodszego - Lewandowscy strzelili po bramce i też nieżle grali, ale robert powinien strzelić 2 bramki - Boguski w moich oczach wypadł słabo i nie wiem, dlaczego komentatorzy tak się nim zachwycali, ja widziałem jak zwalniał niepotrzebnie akcje, tracił w łatwy sposób piłkę - pozostali grali na swoim niezbyt wysokim poziomie i na tle Irlandii wypadli nieźle ale z klasowym zespołem to byłoby niewesoło.
Jednak mecz był niezły i trzymał w napięciu, co nie zdarza się często w meczach towarzyskich, była wola walki, do czego zmusili naszych Irlandczycy, więc daję + zapominając o ostatnich minutach meczu.

#55 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 20.11.2008 - 11:27

[quote name='woof]Jednak mecz był niezły i trzymał w napięciu' date=' co nie zdarza się często w meczach towarzyskich, była wola walki, do czego zmusili naszych Irlandczycy, więc daję + zapominając o ostatnich minutach meczu.[/quote']
Ye ostatnie minuty znów były niepewne w wykonaniu naszej reprezentacji. Trzeba popracować nad tym aby koncentracja była utrzymana do ostatniego gwizdka. Właśnie przez jej brak przegraliśmy mecz ze Słowacją.

[quote name='woof]Boguski w moich oczach wypadł słabo i nie wiem' date=' dlaczego komentatorzy tak się nim zachwycali, ja widziałem jak zwalniał niepotrzebnie akcje, tracił w łatwy sposób piłkę[/quote']
Faktycznie w ofensywie nie błyszczał ale za to dużo pracował w obronie. Widać, że się starał. Chłopak ma potencjał ale musi się jeszcze rozwijać.

Cieszy mnie, że w kadrze pojawia się coraz więcej młodych piłkarzy. To daje nadzieje na sukcesy w przyszłości. Błaszczykowski jak na razie jest jedynym piłkarzem, który reprezentuje poziom światowy.  Wielki potencjał ma Robert Lewandowski. Świetnie potrafi się obrócić z piłką i zgubić obrońcę. Tak jak to zrobił w meczu z Irlandią - piękna brama. Krzynówek jest cieniem zawodnika sprzed kilku lat. Jego czas powoli mija.

#56 SanTooS

SanTooS

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1178 postów

Napisano 20.11.2008 - 11:41

Nie widziałem chyba jeszcze równie emocjonującego meczu towarzyskiego, ale to co się działo pod koniec to masakra, wydaje mi się ze gdyby nie szczęście naszej drużyny to byłby remis, z taką grą nie będzie łatwo na wiosne no i myśle jednak przydaloby się jakiś ze 3 nowych obiecujących piłkarzy co do Lewandowskiego, powinien 2 bramy strzelic, ale jest mlodziutki i wydaje mi sie ze powinien grac w każdym meczu, jeszcze troche i naprawdę będzie gwiazdą wielkiego formatu, ale jeszcze rok i musi odejść z Lecha do drużyny w której będzie mógł się rozwijać europejsko

pzdro

#57 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.02.2009 - 11:53

To dziś mamy naprawdę dobry sprawdzian naszej reprzentacji:

Polska - Walia  11-02-09 18:15  //  1,90  3,20  3,50  // ( w bah )

Tak naprawdę to nie wiem jak typować dzisiejszy mecz, ale mam nadzieję, że zagraja ambitnie i wygrają / nawet skromnie.

Jak zna ktos składy to niech poda.

#58 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.02.2009 - 17:49

Składy obu reprezentacji na dzisiejsze spotkanie:
Polska: Łukasz Fabiański - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jakub Wawrzyniak - Rafał Boguski, Mariusz Lewandowski, Łukasz Garguła, Rafał Murawski, Jacek Krzynówek - Robert Lewandowski.
Walia: Wayne Hennessey - Sam Ricketts, Chris Gunter, Ashley Williams, Lewin Nyatanga, Gareth Bale - David Edwards, Jack Collison, Joe Ledley - Craig Bellamy, Ched Evans,

#59 eLDeZet

eLDeZet

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 11.02.2009 - 20:04

Polska - Walia 1:0

Krótka analiza. Mecz w Naszym wykonaniu tragedia coś ala nasza liga okręgowa, ale bramka to najwyższa półka ligi Światowej, tyle, że to nie Nasz strzelał... :/

#60 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 12.02.2009 - 07:09

Tragedia może to nie była, ale obrona słabiutka, linia środkowa słaba poza kilkoma przebłyskami, atak słaby.
Bramka piękna i nie często cos takiego można oglądać, ale trzeba tez pochwalić podanie / asystę.
Przyglądając się wczoraj temu spotkaniu na spokojnie doszedłem do wniosku, że Leo chyba troszeczkę się pogubił, bo Krzynówek już raczej nie powinien grać, jest za wolny, mało zwrotny i nie dochodzi do wygodnych pozycji strzeleckich, natomiast Smolarek nie wiem, po co wraca do obrony i miota się chcąc odebrać piłkę, a kompletnie tego nie umie, On jest raczej łowcą i powinien absorbować obrońców przeciwnika, ile razy już mu się udało przechwycić piłkę, gdy rywale podawali sobie piłkę w obronie i ile razy strzelał bramki z prostopadłego podania, Moim zdaniem gdyby przebywał obok obrońców przeciwnika byłoby z tego więcej pożytku, bo przynajmniej wiązał by ze 2 obrońców, którzy bali by się rozgrywać między sobą piłkę, a i do kontry świetnie się nadaje, lecz wracanie do obrony na skrzydle kompletnie mu nie wychodzi, bo nie umie bronić.
Był to chyba ostatni sprawdzian naszej reprezentacji przed meczami kwalifikacyjnymi do MŚ i chyba Leo powinien dać pograć cały mecz naszemu Brazylijczykowi, bo wyraźnie widać, że chce Go wystawić w następnych meczach w roli rozgrywającego i powinien w takim przypadku pograć sobie ze wszystkimi zawodnikami, jacy są w tej chwili w reprezentacji, to dałoby mu sporo zgrania z innymi, a i inni zawodnicy poznali by jego zagrania.
To tyle tak na szybko z samego rana.