Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

wspólne inwestycje forex

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrianpan

adrianpan

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 18.12.2012 - 12:37

witam,
Poszukuję osób chętnych do wspólnego inwestowania na fore.Co dokładnie mam na myśli?

Od kilku lat inwestuję na forex .Przez te kilka lat zebrałem sporo doświadczenia i zyski wciąż rosną.Jednak pomyślałem,że da się wycisnąć jeszcze więcej.Chodzi mi o to,że gdybyśmy połączyli siły budżetami możemy wyrwać sporo kasy.Gwarantuję przyrost 13% w skali miesiąca.Kto chodź trochę potrafi liczyć wie,że to sporo.

Minimalny wkład to 5.000zł ,ponieważ na mniejsze kwoty szkoda czasu.

Czemu to robię?Taki ze mnie dobry samartytanin?A może mikołaj?

Na te pytania odpowiadam stanowczo nie.Dla mnie to również biznes.Gwarantuję wam przyrost 13% w skali miesiąca,a wszystko co jest ponad to jest moją prowizją.

dlaczego nie zrobie tego za swoją kasę skoro tak się na tym znam?Otóż dlatego,że mam pootwierane transakcje długoterminowe i zamrożoną kasę.

Jak ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu.Możemy nawet jakąś stosowną umowę zrobić.

Moje gg edit >>> woof <<<

Pozdrawiam
Adrian

#2 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 18.12.2012 - 14:14

Witam Cię bardzo serdecznie.

Muszę jednak troszeczkę Cię spowolnić ponieważ taki kapitał jaki proponujesz nie jest do przyjęcia.
- właściwie to z tej strony nikt Cię nie zna i jeżeli chcesz aby coś chwyciło, to musisz dać się poznać i troszeczkę udzielać się na forum w tych tematach
- jestem zadowolony, że się odezwałeś, ale nie zainwestuję nic zanim nie poznam Twoich zasad / metod inwestowania
- zacznij coś pisać w swoim wątku o tym jak inwestujesz i zobaczymy co wyjdzie
- wystarczy jak od czasu do czasu napiszesz jakiś komentarz lub opinię albo prognozę
- możesz też zrobić jakiś test swojej inwestycji
- kapitał jaki zaproponowałeś na początek jest stanowczo za wysoki /// musimy Cię poznać i zaufać ///
- a tak swoją drogą, to 13% zysków miesięcznie przy dźwigni powiedzmy 50 to wcale nie rarytas /// można się zawsze inaczj umówić i dogadać tak aby było sprawiedliwie ///

Jeżeli szukasz tylko kogoś do wyłożenia kasy, to myślę, że jednak źle tafiłeś /// ale jeżeli zechcesz się trochę podzielić wiedzą i poudzielać na forum w tym temacie to zapraszam.
Ja też się dołączę.

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#3 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 18.12.2012 - 16:48

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 18.12.2012 - 14:14 napisał

- a tak swoją drogą, to 13% zysków miesięcznie przy dźwigni powiedzmy 50 to wcale nie rarytas /// można się

A ja nie wierzę w takie stopy zwrotu. Szczególnie jeśli ktoś piszę, że są one gwarantowane i szczególnie jeśli chodzi o inwestowanie na forexie. W dzisiejszych czasach ciężko przewidzieć trendy na rynku walutowym. Pary walutowe zachowują się nieracjonalnie i nie sposób przewidzieć kierunku ich zmian. A jak ktoś przy tym jest zbyt chytry i chce realizować duże zyski w krótkim czasie, poprzez lewarowanie swojego kapitału, to jest to według mnie prosta droga do stracenia całości zainwestowanych środków.

#4 adrianpan

adrianpan

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 18.12.2012 - 18:46

Wyświetl postUżytkownik Marcin dnia 18.12.2012 - 16:48 napisał

A ja nie wierzę w takie stopy zwrotu. Szczególnie jeśli ktoś piszę, że są one gwarantowane i szczególnie jeśli chodzi o inwestowanie na forexie. W dzisiejszych czasach ciężko przewidzieć trendy na rynku walutowym. Pary walutowe zachowują się nieracjonalnie i nie sposób przewidzieć kierunku ich zmian. A jak ktoś przy tym jest zbyt chytry i chce realizować duże zyski w krótkim czasie, poprzez lewarowanie swojego kapitału, to jest to według mnie prosta droga do stracenia całości zainwestowanych środków.

Nie jest tak,że nie da się przewidzieć trendów na rynku.Metoda jaką stosuję nie jest w żadnym stopniu zależna od sytuacji gospodarczej,polityki ani nawet nie interesuję mnie obecna cena.Interesuję mnie tylko wykres.

rozumiem,że nie macie zaufania itd.Nie będę też oczywiście nikogo namawiał.Z mojej strony to jest tylko propozycja i jeśli nikt nie skorzysta to nic się nie stanie,a ja też nie zbiednieje.

13% woof to nie jest mały zysk,a nawet spory.Wszystko zależy od tego jak ktoś postrzega.Przyrost nawet 5% to jest dużo,ale to kwestia z jakim budżetem się wchodzi itd.

co do prowadzenia swojego tematu itd.Rozumiem o co ci chodzi i,że najpierw każdy powinien zobaczyć i ewentualnie zaufać,ale mi nie o to chodzi.Zaproponowałem po prostu wspólne inwestycje,ale nei dlatego,że sam nie mam pieniędzy,ponieważ akurat tak się składa,że mam,a po to,że widziałem w tym interes i możliwość zarobku dla obu stron.

Nikogo jakoś specjalnie nie chce mi się przekonywać do tego manewry jaki opisuję.

#5 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów

Napisano 18.12.2012 - 20:22

No tak hmmmmm >>> na forex'ie 250 / 300 pipsów i po kasie przy dźwigni 50 i nie licz na to, że ktoś wyloży 5 koła nawet z umową, bo dziś EUR / USD = 1,3100 a za dzień dwa może być 1,3400 lub 1,2800 i masz ponad 100% zysku lub straty w zależności jak zainwestowałeś, więc to co proponujesz gdyby było pewne, bułoby atrakcjne, ale pewne nie jest, a kazdy kto ma troszeczkę intligencji wie jak może się skończyć taka wiara nw Ciebie. Ja nie daję wiary w ciemno i za wiele wiem w tym temacie, aby cedować wszelki wysiłek na Ciebie, więc wolę inwestować osobiście, bo jak stracę, to wiem co zrobiłem źle, a jak Ty stracisz, to zapewne napiszesz "sory pomyliłem się".

Ja już od kilku lat wykładam swoją wiedzę na forum i nigdy nie napisałem aby mi ktoś dał na tym zarobić, więc może i Ty skłonisz się do tego i napiszesz kilka merytorycznych postów w tym temacie.

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#6 adrianpan

adrianpan

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 18.12.2012 - 20:37

dziś EUR / USD = 1,3100 a za dzień dwa może być 1,3400 lub 1,2800 i masz ponad 100% zysku lub straty w zależności jak zainwestowałeś

Co do tego fragmentu twojej wypowiedzi.Gdzie tu masz zarządzanie ryzykiem?Jaki inwestor,który ma doświadczenie i wiedze pozwoli sobie na tak stratną jedną pozycję.Gdzie jakikolwiek system/strategia?
Każdy ma oczywiście prawo do własnego zdania i decyzji i nikogo nie będę podważał.Nie jest też woof tak,że ja za swoją wiedzę chcę kasę.Tylko startegia jaką stosuję jest bardzo trudna i transakcje otwiera się bardzo szybko i nie było by nawet czasu żeby je tu zdążyć podać.Ewentualnie mogę screeny wklejać.

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 18.12.2012 - 20:22 napisał

No tak hmmmmm >>> na forex'ie 250 / 300 pipsów i po kasie przy dźwigni 50 i nie licz na to, że ktoś wyloży 5 koła nawet z umową, bo dziś EUR / USD = 1,3100 a za dzień dwa może być 1,3400 lub 1,2800 i masz ponad 100% zysku lub straty w zależności jak zainwestowałeś, więc to co proponujesz gdyby było pewne, bułoby atrakcjne, ale pewne nie jest, a kazdy kto ma troszeczkę intligencji wie jak może się skończyć taka wiara nw Ciebie. Ja nie daję wiary w ciemno i za wiele wiem w tym temacie, aby cedować wszelki wysiłek na Ciebie, więc wolę inwestować osobiście, bo jak stracę, to wiem co zrobiłem źle, a jak Ty stracisz, to zapewne napiszesz "sory pomyliłem się".

Ja już od kilku lat wykładam swoją wiedzę na forum i nigdy nie napisałem aby mi ktoś dał na tym zarobić, więc może i Ty skłonisz się do tego i napiszesz kilka merytorycznych postów w tym temacie.

#7 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów

Napisano 18.12.2012 - 20:51

Noooo i widzisz sam ile jest do pogadania / swoim kontrowersyjnym wpisem troszeczkę Cię zmobilizowałem do napisania choćby slowa o tym co wiesz i proponujesz. :)

- napisz coś o systemie / strategii

#8 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów

Napisano 18.12.2012 - 20:56

- screeny bardzo dobry pomysł >>> nikt wtedy nie napisze, że bajki piszesz, ale wiedz, że ja jestem ekspertem w foto i mogę zrobić po pikselu nawet ceretyfikat FIRERA IV RP :D

#9 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów

Napisano 18.12.2012 - 21:13

Wybcz moją niewiarę, ale w necie i na forach aż roi się od magów bukmacherki i giełdy i dlatego taka moja postawa, ale jeżeli naprawdę jesteś dobry, to poproszę o podzielenie się z nami Twoją wiedzą.

Czekałem na kogoś takiego co troszeczkę by nam przybliżył te rejony żucia >>> zapraszam do dyskusji :)

#10 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów

Napisano 18.12.2012 - 21:18

JA DZIŚ TROSZECZKĘ zaryzykowałem i zainwestowałem w GBP/USD na spadek przy 1,6260  // tylko 20% kapitału, ale jednak to jest dużo jakby poszło źle ;)

#11 adrianpan

adrianpan

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 18.12.2012 - 22:41

Ja mam woof lepszy pomysł.Jestem właścicielem agencji marketingowej i mam w swoim zespole programistow itd i poproszę o przygotowanie aplikacji gdzie na żywo będziecie mogli patrzeć jak inwestuję ,kiedy wchodze w transakcję itd.Ostrzegam jednak,że inwestuję w godzinach7-10 rano i jak ktoś śpioch to jego problem:) Wtedy przez powiedzmy 3-4 dni codziennie będziecie mogli sprawdzać jak rzeczywiście wyglądają moje inwestycje.

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 18.12.2012 - 21:18 napisał

JA DZIŚ TROSZECZKĘ zaryzykowałem i zainwestowałem w GBP/USD na spadek przy 1,6260  // tylko 20% kapitału, ale jednak to jest dużo jakby poszło źle ;)

#12 adrianpan

adrianpan

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 18.12.2012 - 22:46

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 18.12.2012 - 21:13 napisał

Wybcz moją niewiarę, ale w necie i na forach aż roi się od magów bukmacherki i giełdy i dlatego taka moja postawa, ale jeżeli naprawdę jesteś dobry, to poproszę o podzielenie się z nami Twoją wiedzą.

Czekałem na kogoś takiego co troszeczkę by nam przybliżył te rejony żucia >>> zapraszam do dyskusji :)

Czy jestem dobry to nie wiem.Po prostu zarabiam:)Jednak jeśli mam mówić szczerze to 1-sze 2 lata z forex to były straty,ale o one nauczyły mnie jak to ugryźć

#13 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów

Napisano 19.12.2012 - 11:07

Zapraszam do dyskusji, bo na forach tak jest, że wielu czyta i analizuje, ale raczej tylko dla siebie i tylko nieliczni dzielą się swoją wiedzą bezinteresownie i tak musi być, bo jeżeli jest ktoś kto posiada troszeczkę wiedzy nie powinien ją trzymać tylko dla siebie i podzielić się z innymi przynajmniej tą wiedzą, która jest ogólnie dostępna, ale nie w pakiecie tematycznym, więc szukanie jaj jest trochę czasochłonne i trudne.
- ci co raczej tylko pobierają wiedzę też są potrzebni, bo poprzez swoją rejestrację na platformie lub nawet uczestnictwo tylko w konkursach robią ruch na forum, a poprzez, to ściągają uwagę inwestorów i platforma może istnieć, a nawet daie pracę pewnej liczbie osob
- myślę, że jeżeli coś niecoś zdradzisz, ze swojej strategii inwestowania i dasz się poznać z dobrej strony, to może ktoś z uczestników forum zdecyduje się na spólkę z Tobą na Twoich warunkach

#14 adrianpan

adrianpan

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 19.12.2012 - 11:17

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 19.12.2012 - 11:07 napisał

Zapraszam do dyskusji, bo na forach tak jest, że wielu czyta i analizuje, ale raczej tylko dla siebie i tylko nieliczni dzielą się swoją wiedzą bezinteresownie i tak musi być, bo jeżeli jest ktoś kto posiada troszeczkę wiedzy nie powinien ją trzymać tylko dla siebie i podzielić się z innymi przynajmniej tą wiedzą, która jest ogólnie dostępna, ale nie w pakiecie tematycznym, więc szukanie jaj jest trochę czasochłonne i trudne.
- ci co raczej tylko pobierają wiedzę też są potrzebni, bo poprzez swoją rejestrację na platformie lub nawet uczestnictwo tylko w konkursach robią ruch na forum, a poprzez, to ściągają uwagę inwestorów i platforma może istnieć, a nawet daie pracę pewnej liczbie osob
- myślę, że jeżeli coś niecoś zdradzisz, ze swojej strategii inwestowania i dasz się poznać z dobrej strony, to może ktoś z uczestników forum zdecyduje się na spólkę z Tobą na Twoich warunkach

Bardzo dobrze woof rozumiem co masz na myśli.Jednak mi nie chodziło o to,że ja nie chcę się podzielić jakąś tam swoją wiedzą albo chce za nia kasę.Po prostu zaproponowałem praktyczne jej wykorzystanie.Chętnie bym podawał wejśćia tu na forum jednak i tak by nikt nie skorzystał,ponieważ jest ich zbyt wiele w małym odstępie czasowym.Zanim bym wpisał,a ktoś wszedł w transakcję już by było po wszystkim.Spróbuję jednak jakoś to zorganizować.

#15 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów

Napisano 19.12.2012 - 11:32

Rozumiem, że są takie sytuacje, że trzeba reagować szybko, ale też są jakieś ogólne zasady, które należy poznać i często bywa tak, że te zasady są jakby podstawowe i ogólnie znane, ale najciemniej jest pod latarnią :)

- choćby taka zasada, że nigdy nie graj vabank, nawet wtedy gdy wygrana wydaje śię być na 1000%

#16 adrianpan

adrianpan

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 19.12.2012 - 19:58

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 19.12.2012 - 11:32 napisał

Rozumiem, że są takie sytuacje, że trzeba reagować szybko, ale też są jakieś ogólne zasady, które należy poznać i często bywa tak, że te zasady są jakby podstawowe i ogólnie znane, ale najciemniej jest pod latarnią :)

- choćby taka zasada, że nigdy nie graj vabank, nawet wtedy gdy wygrana wydaje śię być na 1000%

Dobrze mówisz,że najciemniej pod latarnia,ponieważ tak naprawdę możesz wiedzięc nie wiele ,a dobrze mieć w głowie i zamykać odpowiednio szybko stratne transakcje i wychodzić na plus.Mam kolegę,który od lat zarabia na forex,a jego wiedza jest taka sobie,ale kontroluje swoje transakcje i wie ile może stracić i dzięki temu ciągle może z tego żyć.

Postaram się o ta aplikację gdzie każdy będzie mógł na żywo śledzić wejścia i co robie na platformie i podam tu link jak już ją przygotują.Oczywiście jeśli woof wyrazisz zgodę aby tu link podać.

#17 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18694 postów

Napisano 19.12.2012 - 22:10

- zgoda

#18 Lukic

Lukic

Senior

• Moderatorzy
  • 4675 postów

Napisano 09.03.2013 - 08:14

Uuuuu dawno mnie tu nie było. Patrzę temacik trochę wygasł, a muszę powiedzieć, że mnie bardzo zainteresował :) . Sam kiedyś ze znajomymi próbowałem zorganizować wspólną grę bukmacherską. Współpraca polegała na złączeniu kapitałów i wspólnej grze progresją na remisy. Scalenie kapitału polegało na udostępnieniu sobie nawzajem danych do kont bukmacherskich. Muszę powiedzieć, że w początkowej fazie - jakieś pół roku szło dobrze.  Później jednak jak zaczęliśmy brać bonusy i powstawały liczne konflikty zakończyliśmy zabawę, jednak każdy wyszedł na plusie :) .

Z doświadczenie wiem, że przy inwestowaniu im większy kapitał tym bardziej bezpiecznie :) . Dlatego pomysł adrianpan  nie jest taki znowu zły, ale kapitał 5000 zł dla zwykłego człowieka jest dość sporym kapitałem. I jak zwykle muszę przyznać rację Woofowi, że wypadałby, żebyś podzielił się ogólną wiedzą na temat systemu/strategii jakim inwestujesz.

#19 Mksuzii

Mksuzii

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 292 postów

Napisano 27.03.2013 - 00:10

No to temat odkopałeś hehe.

Mnie od dawna interesuje zorganizowanie grupy, która wspólnie będzie grać u bukmachera.

Nie musi być to koniecznie wspólny kapitał, ale wspólne typowanie oparte o doświadczenia innych. Wiadomo w grupie siła :)

Na jednym z forum widziałem jak gracze złożyli się po zaledwie 30 zł i grali progresją na remisy, może byłby ktoś tu chętny na taką zrzutkę i przetestowanie takiej zabawy ?

#20 stefanek353

stefanek353

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29.12.2016 - 19:06

Forex to dość duże ryzyko i jest inwestowanie tam niestety skomplikowane. Zamiast tego warto spróbować opcji binarnych - to instrument, który ma podobne walory jak inwestowanie na forexie ale jest dużo prostszy. Sprawdźcie najpierw opcje binarne demo na przykład tutaj: >> edit administrator << - dowiecie się jak i gdzie założyć konto aby nie stracić i móc przy okazji dobrze inwestować. Ale oczywiście najlepiej zacząć od konta demo - bez ryzykowania włąsnego kapitału.

Użytkownik administrator edytował ten post 30.12.2016 - 14:32

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników