Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

1

Polska Ekstraklasa sezon 2013/2014

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 07.10.2013 - 04:37

Wyświetl postUżytkownik sts148 dnia 05.10.2013 - 11:59 napisał

Moje typy na na 11 kolejke:

Jagielonia - Cracovia - 1 - Jagielonia w tym sezonie dośc dobrze prezentuje sie w lidze. Zajmuje 5 miejsce prezentuje w tej rundzie bardzo fajny ofensywny futbol. Cracovia przegrała u siebie ostatni mecz z Pogonią i raczej nie ugra żadnego punktu na wyjeździe.

Pogoń - Górnik - x - bardzo ciekawy mecz drużyn które mają tyle samo punktów po 19 i zajmują 3 i 2 miejsce w lidze. Pogoń w tym sezonie jest rewelacją. Pod wodzą Wdowczyka grają ciekawą piłkę opartą na ofensywnie ustawionych japończykach. O górniku nie ma co wiele pisac w kazdym sezonie próbują grać o najwyższe cele. Zajmują 2 miejsce i ten mecz raczej wskazuje na remis

Podbeskidzie - Lech - 2 - Lech chyba wyszedł z kryzysu i wygrał 2 ostatnie mecze. POdbeskidzie nadal na ostatnim miejscu i nic nie wskazuje ze w tym sezonie to sie zmieni. Stawiam na LEch

niestety same niespodzianki:)

#42 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 07.10.2013 - 04:39

Poniedziałkowe spotkanie:

Piast - Ruch- x - obie drużyny są sąsiadami w tabeli. Ruch zaczyna powoli dobywac punkty i uciekać ze strefy spadkowej. PIast natomiast gra w kratkę. Myśle ze remis w tym meczu nie bedzie złym wynikiem dla obu ekip

#43 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 07.10.2013 - 20:26

kolejka 9 ( tylko jedno spotkanie zakonczone remisem ale remis byl)

Jagiellonia Białystok 2-3 Legia Warszawa
Korona Kielce 2-2 Górnik Zabrze
Piast Gliwice 0-2 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław 0-3 Cracovia
Widzew Łódź 0-1 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Zagłębie Lubin

kolejka 10 28-29 września ( 3 remisy)

Cracovia 0-1 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź
Lechia Gdańsk 2-2 Korona Kielce
Legia Warszawa 2-1 Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Piast Gliwice
Ruch Chorzów     1-1 Wisła Kraków
Zagłębie Lubin 1-1 Jagiellonia Białystok

Kolejka 11 - 5-7 października (skromnie jeden remis)

Jagiellonia Białystok 1-2 Cracovia
Piast Gliwice 0-2 Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała     0-0     Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-4 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin
Widzew Łódź 4-1 Lechia Gdańsk
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Korona Kielce

mile zaskoczoczenie w tym sezonie to Wisla Krakow nadspodziewanie dobrze wiedzie sie im w ekstraklasie bo przed sezonem nie dawano Wislakom duzych szans  na czolowa lokate w tabeli , druga druzyna spisujaca sie dobrze w rozgrywkach to pilkarze zabrzanskiego Gornika liderem jest Legia Warszawa ale zaliczyla juz 3 porazki ostatnio nie wiedzie im sie w lidze europejskiej, a  w naszej lidze nie sa zdecydowanymi faworytami do tyltulu mistrza kraju chyba ze kryzys minie i druzyna ponownie zacznie grac dobry futbol ( wiem moze niektorzy powiedza ze trapia ich kontuzje ale klub taki jak legia posiada zaplecze zawodnikow ktorzy powinni cos pograc w druzynie
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#44 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 08.10.2013 - 13:47

Wyświetl postUżytkownik zibistram dnia 07.10.2013 - 20:26 napisał

kolejka 9 ( tylko jedno spotkanie zakonczone remisem ale remis byl)

Jagiellonia Białystok 2-3 Legia Warszawa
Korona Kielce 2-2 Górnik Zabrze
Piast Gliwice 0-2 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław 0-3 Cracovia
Widzew Łódź 0-1 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Zagłębie Lubin

kolejka 10 28-29 września ( 3 remisy)

Cracovia 0-1 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź
Lechia Gdańsk 2-2 Korona Kielce
Legia Warszawa 2-1 Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Piast Gliwice
Ruch Chorzów 1-1 Wisła Kraków
Zagłębie Lubin 1-1 Jagiellonia Białystok

Kolejka 11 - 5-7 października (skromnie jeden remis)

Jagiellonia Białystok 1-2 Cracovia
Piast Gliwice 0-2 Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0     Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-4 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Lubin
Widzew Łódź 4-1 Lechia Gdańsk
Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Korona Kielce

mile zaskoczoczenie w tym sezonie to Wisla Krakow nadspodziewanie dobrze wiedzie sie im w ekstraklasie bo przed sezonem nie dawano Wislakom duzych szans  na czolowa lokate w tabeli , druga druzyna spisujaca sie dobrze w rozgrywkach to pilkarze zabrzanskiego Gornika liderem jest Legia Warszawa ale zaliczyla juz 3 porazki ostatnio nie wiedzie im sie w lidze europejskiej, a  w naszej lidze nie sa zdecydowanymi faworytami do tyltulu mistrza kraju chyba ze kryzys minie i druzyna ponownie zacznie grac dobry futbol ( wiem moze niektorzy powiedza ze trapia ich kontuzje ale klub taki jak legia posiada zaplecze zawodnikow ktorzy powinni cos pograc w druzynie

dokładnie ja tez jestem pod wrażeniem pracy Smudy w polskich klubach. Jak przyszedł do Wisły zrobił czystki w składzie, powyrzucał wszytskich którzy tylko patrzyli na pieniądze. NIkt nie dawał szans na wysoka pozycje itd. Dzisiaj chyba znowu powiedzenie słynne" Franek Smuda czyni cuda" sie sprawdzają. Sprowadził sobie Brożka który chyba tylko na polską ekstraklase jest stworzony i wydaje mi sie ze znowu ma szanse na gre w reprezentacji tym bardziej ze ta pozycja u nas kuleje. Oby tak dalej. Liga bedzie przynajmniej bardziej atrakcyjniejsza.

#45 bond04

bond04

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 143 postów

Napisano 21.10.2013 - 13:44

Jak miło ,że "profesor" Smuda zaaplikował w Bydgoszczy lekarstwo przed wpadnięciem w samouwielbienie :)
A poza tym 7 overów 3,5 z rzędu .To szok ale też i okazja aby teraz zagrać na U2,5.

#46 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 25.10.2013 - 14:01

i wczoraj  w meczu na inauguracje 13 kolejki remisik :)   Podbeskidzie Bielsko-Biała   0-0     Ruch Chorzów

jak dotąd w kazdej kolejce padł ``minium`` jeden wynik remisowy  

progresja  dla kursu pow 3    

ciekawym rozwiazaniem

#47 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 28.10.2013 - 15:48

Witam. Brak neta w domu i niestety nie mogłem nic na forum dodać.
Dzisiaj zapowiada sie bardzo ciekawy mecz w lidze Polskiej.

Górnik - Cracovia. - x

Górnik juz ma tyle punktów co Legia. Pewnie w Zabrzu juz sie zastanawiają kto bedzie ta passe kontynuował po Nawałce jak odejdzie po rundzie. Dlatego napewno marzy im się zdobycie jak największej liczby punktów. Cracovia po słabym początku juz awansowała na 6 pozycje.Wygrała ostatnie 3 mecze z rzędu i wydaje sie ze ekipa z Krakowa jest teraz  formie i ma szanse przywieźć punkty z Zabrza. Ja stawiam na remis

#48 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 28.10.2013 - 16:00

Wyświetl postUżytkownik sts148 dnia 28.10.2013 - 15:48 napisał

Witam. Brak neta w domu i niestety nie mogłem nic na forum dodać.
Dzisiaj zapowiada sie bardzo ciekawy mecz w lidze Polskiej.

Górnik - Cracovia. - x

Górnik juz ma tyle punktów co Legia. Pewnie w Zabrzu juz sie zastanawiają kto bedzie ta passe kontynuował po Nawałce jak odejdzie po rundzie. Dlatego napewno marzy im się zdobycie jak największej liczby punktów. Cracovia po słabym początku juz awansowała na 6 pozycje.Wygrała ostatnie 3 mecze z rzędu i wydaje sie ze ekipa z Krakowa jest teraz  formie i ma szanse przywieźć punkty z Zabrza. Ja stawiam na remis

remis mozna brac poniewaz Nakoulma dostal czerwonke w Bialymstoku a to juz spore oslabienie w Gorniku

#49 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 29.10.2013 - 18:47

no i miałem czuja ze Cracovia moze sprawić niespodziankę.
Dzisiaj kolejne mecze i do przerwy Pogoń wygrywa z Piastem juz 3-0. Wynik moze być jeszcze większy ponieważ Klepczyński z Piasta dostał czerwoną kartkę.
O 20.00 mecz Wisły z Widzewem i tutaj nie przewiduje zadnej niespodzianki a moge pokusić sie o handicap dla Wisły

#50 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 03.11.2013 - 12:39

Dzisiejsze mecze tj 03.11.2013

Lechia - Śląsk Wrocław  - Mecz drużyn z 7 i 11 miejsca. Lechia ostatni mecz wygrała na wyjeździe 1-3 w Lubinie. Sląsk natomiast
                                        wygrał 4 -0 u siebie z Podbeskidziem. Jedna i druga drużyna gra w kratke. Wygrywa mecze dość trudne a te teretycznie słabsze przegrywa tak jak Śląsk u siebie z Zawiszą. Tak więc ja obstawiam remis(X)

Lech  - Górnik - kolejny mecz cięzki do obstawienia. Górnik niespodziewanie przegrał ostatni mecz u siebie z Cracowią. Lech                             również poległ na stadionie w Białymstoku. To jest ostatni mecz tej rundy wiec napewno każda drużyna bedzie chciała zdobyć 3 punkty. Niewiem czy w głowach zadwoników z Zabrza nie ma juz mocnej ręki Nawałki ale to sie okaze dzisiaj. J pokuszę sie o obstawienie zwycięstwa gospodarzy (1)

#51 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 04.11.2013 - 09:07

witam

Z wczorajszych meczy udało sie tylko trafić mecz Lecha. Ale  po pierwszej połowie to Górnik prowadził. Lech jednak obudził sie w drugiej połowie i wygrał 3-1.

#52 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 11.11.2013 - 11:32

Dzisiaj ostatni mecz 16 kolejki Ekstraklasy

Pogoń - Zagłębie

Typ - 1
Kurs - 1.91

Zagłębie ostatni miejsce. Bardzo słaba forma w rundzi jesiennej miedziowych. Pomimo tego ze sciągnęli Piecha ze na pieniądze raczej nie mogą narzekać grają bardzo słabo. W przeciwieństwie do Pogoni która po objęciu przez Wdowczyka w końcówce porzedniego sezonu i teraz gra bardzo ciekawą piłkę która przynosi bardzo dobre wyniki. Wygrana z Zagłębiem może dać im awans na 3 pozycje w tabeli wyprzedzając Wisłę. Poprzedni mecz obu drużyn wygrała na wyjeździe ekipa Pogoni 2-0. Tak więc wszytsko wskazuje i ja również wypuje wygraną Pogoni ale po cięzkim meczu

#53 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 23.11.2013 - 11:48

Po 2 tygodniowej przerwie na reprezentacjena boiska powróciły drużyny ekstraklasy. Wczoraj rozegrano 2 spotkania:

Zagłebie  - Piast - 0-2
Wisła- Korona - 1-0

Dzisiaj mamy do rozegrania 3 spotkania:

Zawisza - Widzew- 15.30 - mój typ 1 - W poprzednim meczu obu tych drużyn wygrała ekipa z łodzi 2-1. Teraz Zawisza powinna sie zrewanżowac u siebie i również wygrac. Mój typ 1

Jagielonia - Śląsk - 18.00 - mój typ 2 - mecz bez faworyta. Obie ekipy blisko siebie w tabeli obie walcza o pierwszą ósemkę. Stawiam na ekipę Śląska.

Legia - Pogoń - 20.00 - typ 1 - hit kolejki. Pogoń jest w tym sezonie rewelacją ligi. Legia juz odpadła z pucharów. Teraz czas skupić sie na rozgrywkach ligowych i szybko zagwarantować sobie 1 miejce w lidze i czekać na podział ligi i walka o mistrza. To bedzie ciężki mecz w Warszawie ale nieznacznie powinna być lepsza Legia. Każdy inny wynik to niespodzianka

#54 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 06.12.2013 - 19:49

06.12.2013 godzina 20.30 mecz 20 kolejki ekstraklasy
Lech - Wisla - mecz ten jest napewno hitem calej kolejki. Obie druzyny przegrały swoje ostatnie mecze. Lech zajmuje 4 miejsce Wisla natomiast 3 miejsce. Obie druzyny dzieli 4 punkty. Ten mecz napewno ciężki jest do wytypowania ponieważ w naszej lidze nie ma faworytow. Kazdy z każdym może wygrał jak rowniez przegrać. Ale ja skłaniał bym się postawić na gospodarzy z Poznania i stawiam na bardzo wyrównany mecz z minimalna wygraną Lecha

#55 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 21.02.2014 - 17:35

23.kolejka T-Mobile Ekstraklasy:

Mecze piątkowe:

Jagielonia - Podbeskidzie:

Typ: 1
kurs: 1,70 - bet365

Jagielonia w poprzedniej rundzie wygrała 1-0 na wyjeździe. Podbeskidzie juz nie jest drużyną która jak w poprzednich sezonach była wysoko i potrafiła robić niespodzianki. W tym sezonie gra bardzo słabo i pomimo wygranej w ostatnie kolejce z Widzewem w tym meczu nie bedą faworytami. Tym bardziej że na wyjeździe jeszcze meczu nie wygrało i w tym meczu nie powinni tej statystyki zmienić. Wiec mój typ 1

Pogoń - LEch

Typ - 1
kurs: 3.00 - BEt365

Bukmacherzy wieksze szanse stawiają na ekipe z Poznania. Ja osobiście licze na niespodziankę w tym meczu. Pogoń w poprzedniej rundzie wygrało z Lechem na wyjeździe 2-1 i napewno obie ekipy a tym bardziej drużyna z Poznania powinna mieć ten mecz w pamieci. Pogoń w ostatniej kolejce wygrała na trudnym terenie w Gdańsku 3-2. Lech wygrał u siebie ze Ślaskiem 2-1. Za moim typem przemawia to ze Pogoń dokonała bardzo dobrego transferu w przerwie jesiennej a mianowicie finalizując transfer Małeckiego który napewno w Szczecienie bedzie chciał udowodnić władzom z Krakowa ze źle zrobili puszczając go z klubu. Po drugie przed tym meczem jeden z lepszych zawodników w lidze - MUrawski rozwiązał kontrakt z Lechem i prawdopodobnie wyladuje własnie w Szczecinie. Dlatego mój typ 1

#56 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 22.02.2014 - 15:01

Jagielonia - POdbeskidzie - 2-2. Niestety nie udało sie trafić, ale bramka wyrównująca dla Podbskidzia padła dopiero w 94 minucie.

POgoń - LEch - 5-1. Tutaj super przeczucie gdzie stawiałem całkiem pewnie na Pogoń. Lech został zmiażdżony już w 1 połowie przez reprezentanta Polski Robaka który trafił 4 bramki w 1 połowie i jeszcze jedną dołożyl z w drugiej połowie. Tym występem napewno zapewnił sobie powołanie na towarzyski mecz ze Szkocją.

#57 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 22.02.2014 - 15:26

Dzisiejsze mecze:

Widzew - Piast

typ - 2
kurs: 2.50

Widzew ostatnia drużyna w lidze i nic nie wskazuje ze bedzie inaczej. Zadnych znaczących wzmocnień w przerwie moze spowodować ze nie odbije sie juz od dna. Piast natomiast jest na 11 miejscu gdzie bedzie walczył o miejce w tej grupie mistrzowskiej po zakończeniu sezonu zasadniczego. Mój typ 2

Górnik - Legia:

Typ 2
kurs: 1,91

Bardzo ciekawy czeka nas mecz w tej kolejce. Górnik który jeszcze chce dogonić LEgie nie moze stracić ani jednego punkta. Po 22 kolejkach traci już 8 punktów. W ostatniej kolejce przegrali niespodziewanie wysoko na wyjeździe z przed ostatnim Zagłębiem 3-0. LEgia natomiast wygrała u siebie z Koroną ale w bardzo słabym stylu 1-0. Jak dzisiaj bedzie w stanie zagrać ?? to napewno duża niewiadoma ale mecz zapowiada sie na bardzo trudny. W poprzedniej rundzie Legia wygrała 2-1 ale w pucharze Polskie ulegli a wyjeździe 3-1. Legii moze juz w tym meczu pomóc nowy nabytek Portugalczyk Orlando Sa który został zgłoszony przed tym meczem do rozgrywek i bedzie w składzie na ten mecz. LIczę na udany debiut

#58 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 22.02.2014 - 16:26

Widzew Łódź 0-0 Piast Gliwice
do przerwy

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#59 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 22.02.2014 - 18:24

Widzew Łódź 1-1 Piast Gliwice
:( :( :( :zlosc14:

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#60 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 22.02.2014 - 20:27

Widzew - Piast 1-1 - NIestety tak jak we wczorajszym meczu Jagielonii z Podbeskidziem gol wyrównujący padł w końcówce meczu. No trudno ale czucie było:)

Górnik - Legia 0-3. Brawo brawo brawo tu juz typ trafiony. Legia wygrała po golu Astiza i dwóch trafieniach Radovicia. W tym meczu warto odnotować debiut Orlando Sa ale tylko odnotować bo nic w tym meczu nie pokazał. Po tymmeczu Legia powieksza przewage nad Górnikiem do 11 punktów i umacnia sie na pozycji Lidera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników