Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

1

Polska Ekstraklasa sezon 2013/2014

72 odpowiedzi w tym temacie

#61 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 23.02.2014 - 12:04

Mecze niedzielne:

Krona - Zagłębie
typ: x
kurs:3.10

Korona przegrała swój ostatni mecz na Łazienkowskiej. Zagłębie niespodziewanie wysoko ograło u siebie Górnik Zabrze. Zespół z Lubina potrzebuje puntów zeby wydostać sie ze strefy stadkowej. W poprzednije rundzie to Zagłębie było lepsze i wygrało 2-0  na własnym boisku. Teraz typuje na remis ale z małym wskazaniem na Zagłębie

Wisła - Cracowia
typ: 1
kurs: 1,75

Derby Krakowa zawsze nalezą do meczów podwyższonego ryzyka w mieście. W lidze Cracowia zajmuje miejsce w środkowej tabeli a Wisła jest 2. Jeżeli nie chce stracić kontaktu punktowego z LEgią musi ten mecz wygrac. Cracowia przegrała na  siebie z Zawiszą i napewno teraz beda chcieli odbić sobie ostatnie niepowodzenie w meczu z Wisłą. Ja stawiam na Wisłe pewna 1

Śląsk - Ruch Chorzów
kurs: 2,00

W poprzednije rundzie padł remis 1-1. Śląsk bardzo słabo spisuje się w lidze. Nie wygrali zadnego meczu w lidze od ponad 5 kolejek. Ostatni mecz przegrali na wyjeździ z LEchem Poznań. Ten zespół przecież w poprzednich sezonach był Mistrzem, walczył o puchary a teraz doł tabeli. Mają bardzo dobrego jak nie najlepszego napastnika w lidze Maro Paixao. Tymczasem Ruch wygrał 3 ostatni mecze i zajmuje 6 miejsce. Ja stawiam dzisiaj 1 na przełamanie Śląska

#62 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 23.02.2014 - 12:43

Też tak stawiam :( :pilka:

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#63 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 23.02.2014 - 15:41

Korona Kielce 1 - 1 Zagłębie Lubin
:brawo: :cieszy:

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#64 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 24.02.2014 - 11:53

Wczoraj trafione 2 mecze. Sląsk jednak sie nie przełamał. NIewiem co tam sie dzieje ale trener juz został zwolniony. Wydaje mi się ze czas najwyższy bo Sląsk ma aspiracje na walkę o najwyższe cele.

Dzisiaj został ostatni mecz:

Zawisza - Lechia:
kurs: 2,00

Zawisza jak na beniaminka zajmuje bardzo wysokie 7 miejsce. W ostatniej kolejce ograli na wyjeździe Cracowie 2-0. Druzyna z Gdańska niestety źle wystartowała po przerwie zimowej. Przegrała u siebie z Pogonią Szczecin 2-3 i zajmuje dopiero 11 miejsce. W poprzednije rundzie padł remis ale Zawisza nie przegrała conajmniej od 5 kolejek wiec stawiam na podtrzymanie tej passy - 1

#65 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 24.02.2014 - 12:32

- o tym meczu niewiele wiem, ale dajesz dobre typy więc zaufam :) :cieszy:

#66 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 28.02.2014 - 16:26

witam

Przed nami 23 kolejka T-mobile Ekstraklasy

Mecze piątkowe:

Ruch - Widzew
typ - 1
kurs - 1,57

W tym meczu innego wyniku niz zwycięstwo Ruchu sobie nie wyobrażam. Widzew gra bardzo słabo. Ostatnie mecze to same porażki i remisy. W poprzedniej rundzie również przegrał u siebie z Ruchem 0-1. Ruch w ostatniej kolejce ograł na wyjeździe Śląsk. Wygrywając teraz u siebie ma szanse zbliżyć sie do Wisły i umocnić na 3 miejscu

#67 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 28.02.2014 - 18:07

Kolejnym spotkaniem piątkowym bedzie bardzo ciekawy mecz:

Lechia - Wisła

Typ - 1
kurs - 2.80

Stawiam na niespodziankę a moze i nie niespodziankę. Wiadomo faworytem jest Wisła Kraków która zajmuje 2 miejsce. Lechia jest 9. Ostatnie mecze obie drużyny wygrały swoje mecze. Wisła u siebie pokonała Cracowienatomiast Lechia wysoko wygrała w Bydgoszczy. W poprzedniej rundzie to własnie Lechia wygrała na wyjeździe w Krakowie 1-0. Teraz stawiam na Lechię która powinna wykorzystać atut własnego boiska

#68 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 28.02.2014 - 19:13

Wyświetl postUżytkownik sts148 dnia 28.02.2014 - 18:07 napisał

Kolejnym spotkaniem piątkowym bedzie bardzo ciekawy mecz:

Lechia - Wisła

Typ - 1
kurs - 2.80

Stawiam na niespodziankę a moze i nie niespodziankę. Wiadomo faworytem jest Wisła Kraków która zajmuje 2 miejsce. Lechia jest 9. Ostatnie mecze obie drużyny wygrały swoje mecze. Wisła u siebie pokonała Cracowienatomiast Lechia wysoko wygrała w Bydgoszczy. W poprzedniej rundzie to własnie Lechia wygrała na wyjeździe w Krakowie 1-0. Teraz stawiam na Lechię która powinna wykorzystać atut własnego boiska
- wynik całkiem możliwy, a niespodzianka wcale nie taka wielka będzie, jednak postawić na nią wcale nie jest łatwo

#69 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 02.03.2014 - 12:42

Nie nestety nie było niespodzianki. Remis pewnie zadowala tylko Lechię ale dla Wisły również dobry 1 punkt.

Mecze niedzielne:

Cracowia - Śląsk
typ  -1 x
kurs - 2,95

Mecz la obu drużyn bedzie meczem o przełamanie złej passy. Cracowai ostatnie 3 mecze przegrała. Śląsk praktycznie wszystko przgrywa badx remisuje. W poprzedniej rundzie niespodziewanie Cracowia ograła wysoko bo az 3-0 Sląsk i napewno teraz u siebie bedzie chciała zgarnąc kolejne 3 punkty. Ja stawiam na Cracowie badz remis

Zagłębie - Zawisza
kurs: 2,25

Obi drużyny po przerwie wygrali po jednym meczu a póxniej Zawisza przegrała z LEchią a Zagłębie zremisowało z Koroną. Poprzednia runda lepsza dla gospodarzy z Bydgoszczy 2-0. Za mną przemawia atut własnego boiska wiec stawiam na Zaglębie

Legia - Jagielonia
kurs: 1,45

Legia dla mnie w tym meczu jest zdecydowanym faworytem. Prowadzi w tabeli z przewagą 5 punktów a po tym meczu moze to być juz 8 punktów. Jagielonia jest w środku tabeli. Po przerwie jeszcze meczu nie wygrała i zapewne dzisiaj tu sie nic nie zmieni. Stawiam na Legie 1 i handicap powyzej 2,5 bramki

#70 Lukic

Lukic

Senior

• Moderatorzy
  • 4675 postów

Napisano 06.03.2014 - 11:58

No i walkowerek dla Jagieloni : :brawo: . Jak nie normalnie to chociaż tak zdobywamy punkty hehehe

#71 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 06.03.2014 - 14:49

Wyświetl postUżytkownik sts148 dnia 02.03.2014 - 12:42 napisał

Nie nestety nie było niespodzianki. Remis pewnie zadowala tylko Lechię ale dla Wisły również dobry 1 punkt.

Mecze niedzielne:

Cracowia - Śląsk :zlosc14: 0-1
typ  -1 x
kurs - 2,95

Mecz la obu drużyn bedzie meczem o przełamanie złej passy. Cracowai ostatnie 3 mecze przegrała. Śląsk praktycznie wszystko przgrywa badx remisuje. W poprzedniej rundzie niespodziewanie Cracowia ograła wysoko bo az 3-0 Sląsk i napewno teraz u siebie bedzie chciała zgarnąc kolejne 3 punkty. Ja stawiam na Cracowie badz remis

Zagłębie - Zawisza :pilka_nozna17: 3-1
kurs: 2,25

Obi drużyny po przerwie wygrali po jednym meczu a póxniej Zawisza przegrała z LEchią a Zagłębie zremisowało z Koroną. Poprzednia runda lepsza dla gospodarzy z Bydgoszczy 2-0. Za mną przemawia atut własnego boiska wiec stawiam na Zaglębie

Legia - Jagielonia :excl: - mecz przerwany i walkower dla obu zespołów 0-3
kurs: 1,45

Legia dla mnie w tym meczu jest zdecydowanym faworytem. Prowadzi w tabeli z przewagą 5 punktów a po tym meczu moze to być juz 8 punktów. Jagielonia jest w środku tabeli. Po przerwie jeszcze meczu nie wygrała i zapewne dzisiaj tu sie nic nie zmieni. Stawiam na Legie 1 i handicap powyzej 2,5 bramki

#72 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 07.03.2014 - 08:12

25 Kolejka T-mobile Ekstraklasy

Mecze piątkowe:

Korona - Lechia
Typ:x
kurs: 3,20

Wszystko w tym meczu przemawia za remisem. Obie drużyny w poprzedniej rundzie zremisowali 2-2. Lechia ma na koncie aż 10 remisów przy 7 Kielczan. Licze w tym meczu ze wadnie powyzej 2,5 bramek ale stawiam na remis

Zawisza - Górnik
Typ: 2
Kurs: 3.40

Stawiam na Górnik ponieważ kiedyś zła passa Zabrzan musi sie skończyć. Odkąd odszedł Nawałka Górnik nie prezentuje juz takiego futbolu co za Nawałki kiedy w lidze był nawet liderem, strzelał duzo bramek. Teraz od ponad 5 kolejek nie wygrał meczu pomimo tego ze skład wogóle nie uległ zmianie. Górnik teraz jest jak Ślask Wrocław który przeżywa kryzys. Ale niespodziewanie w ostatniej kolejce wygrał na wyjeździe z Cracowią. W poprzedniej rundzie Górnik wygrał 3-2 u siebie. Zawisza przegrała 2 ostatnie mecze w tym u sibie z LEchią aż 0-3.Teraz stawiam podobnie tylko w meczu z Górnikiem.

#73 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 04.04.2014 - 15:25

28 kolejka T-Mobile Ekraklasy

MEcze piątkowe:

Podbeskidzie - Śląsk -
typ:  2
kurs: 2.30

Mecz drużyn które nie mają juz szans na awans do grupy finałowej. Śląsk w tym sezonie jest tylko cieniem Sląska z tamtego sezonu. Od 4 kolejek nie wygrał zadnego meczu 3 remisując i 1 przegrywając w ostatniej kolejce z Zawiszą. Teraz dla graczy z Wrocławia pozostaje walka o utrzymanie ( co raczej sobie nie wyobrażam tego).Podbeskidzie zajmuje przed ostatnie miejsce ale ma tylko 3 punkty straty do Slaska wiec napewno bedzie bardzo zmotywowane zeby na wlasnym boisku zdobyc te 3 punkty. Ale jak wygrać z Sląskiem to kiedy jak nie teraz. Ja jednak stawiam na Ślask

Cracovia - Górnik
typ: x
kurs: 3,15

Górnik w tej rundzie gra fatalnie. Od odejscia Nawalki troche czasu minęlo ale niestety nikt po nim nie jeste w stanie przywrócić drużyny na odpowiednie tory. Teraz zostaje im jeszcze walka o utrzymanie sie w grupie finałowej. A dzieli ich 5 punktów. Więc dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na przegraną. Górnik nie wygrał meczu conajmnije od 5 kolejek. Cracovia natomiast jest w odwrotnej sytuacji. Jej do awans brakuje 2 punkty do Jagieloni która zajmuje 8 miejsce premiowane grą w grupie finałowej. Dlatego napewno Cracovia musi mocno powalczyć zeby 3 punkty zostały na stadionie w Krakowie. W poprzednije rundzie Cracovia wygrala na wyjeździe w Zabrzu 1-0. Teraz stawiam na remis

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników