Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

>>> Betfair <<<

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 addam44

addam44

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisano 02.10.2010 - 21:25

>>>WOOW   Witam.Woof,kiedys pisalem ze mi to nie potrzebne:P,ale...moglbys pokazac jak stawiac mniej niz 2euro na Betfair?Mysle o progresji ,a start od 2e troche za wysoko...Pzdr.

#22 addam44

addam44

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisano 02.10.2010 - 22:53

[quote name='addam44]>>>WOOW   Witam.Woof' date='kiedys pisalem ze mi to nie potrzebne:P,ale...moglbys pokazac jak stawiac mniej niz 2euro na Betfair?Mysle o progresji ,a start od 2e troche za wysoko...Pzdr.[/quote']
Hej!Ja juz sie nauczylem:)na str.BONUSY BEZ TAJEMNIC jest to prosto opisane.Mam nadzieje ze ta"reklama''Cie nie drazni,Jak cos to skasuj ten wpis.

#23 gimek

gimek

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2765 postów

Napisano 11.12.2010 - 21:20

Pytania o wypłatę padły dwa lata temu. W bankowości elektronicznej trochę się od tego czasu zmieniło, na szczęście na lepsze :)

W jaki sposób wypłacacie kasę z betfair? Z tego co widzę to:

1. betfair -> moneybookers -> konto -  z betfair do MB jest bez opłaty a z kolei z MB przelew na konto jest opłata trochę ponad 7zł

2. z betfair -> kartę debetową/kredytową - tu nie do końca rozumiem, bo betfair ma taką uwagę:

"Uwaga Nie można wypłacić więcej na kartę kredytową lub debetową MasterCard wystawioną w UK niż zostało za jej pomocą zdeponowane. Nie można także wypłacić na międzynarodową kartę MasterCard. Reguły te zostały narzucone przez MasterCard."

Czyli rozumiem, z tej uwagi że dotyczy to kart MasterCard wydanych w UK oraz międzynarodowych MasterCard. Skoro ja mam vise electron lub vise to mnie to nie dotyczy. A mimo to mam komunikat przy kwocie do wypłaty:

"Nie można dokonać wypłaty z karty — nie złożono środków w depozycie."

Transfer do betfair robiłem przez moneybookers.

Ostatecznie:
- jaka jest najtańsza forma wypłaty?
- co mam zrobić jeżeli chcę wypłacić na kartę visa electron? w sumie ta karta i tak reprezentuje mój stan rachunku bankowego więc chyba wszystko jedno czy zrobię przelew na konto czy wypłatę na tą kartę to kasa i tak wyląduje w tym samym miejscu...

No i co w przypadku gdy ta uwaga mówi:

"Uwaga Nie można wypłacić więcej na kartę kredytową lub debetową MasterCard wystawioną w UK niż zostało za jej pomocą zdeponowane."

A ja wpłacę np 20eur i będę cały czas generował zysk? Będę mógł wypłacić tylko te 20eur które wpłaciłem? A co z zyskiem?

Proszę o pomoc kogoś obytego w wypłatach z betfair, bo o ile kasę tam wrzucić to nie problem, to w drugą stronę wcale nie tak łatwo...

#24 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 12.12.2010 - 00:22

Z kartami to jest wszędzie problem i zazwyczj tak bywa, że można wypłacić tylko tyle ile się kiedyś wpłaciło, a jeżeli można więcej to wtedy blokują wypłatę aż do zweryfikowania zdolności wypłaty lub potwierdzenia właciciela konta z którego się żąda wypłaty, a taka blokada trwa nawet miesiąc i wiem co piszę, bo kiedyś mi zablokowali taką wypłatę na kartę w inteligo.
Najlepiej jest jak się konto wpierw zweryfikuje, a dpoiero potem dokona wpłaty i najlepiej przelewem ze swojego konta bankowego / trochę to trwa, bo betfair chyba nie ma transferu24 ale pewien nie jestem i problemów niw ma kasa po 2 do 5 dni jest na koncie / można też wypłacać na MB jeżeli się wpłacało poprzez MB ale też trzeba dokonać weryfikacji danych konta i to przy pomocy takich zaświadczeń o jakie sobie betfair poprosi. Jak powiedzą, że ma  być rachunek za prąd lub za podatek od nieruchomości lub inna płatność to trzeba to im dostarczyć, a jak się czegoś takiego nie ma to trzeba być cierpliwym i negocjoeać, ale jak pisałem negocjacje są najłatwiejsze przed pierwszym depozytem, a jak już wpłaciłeś bez weryfikacji to trudno musisz krakać tak jak oni chcą i tyle.

#25 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 12.12.2010 - 00:29

Zapamiętajcie wszyscy !!!!
- przed pierwszym depozytem weryfikujcie dane osobowe Waszego konta u bukmacherów, bo wtedy jest najłatwiej, a jak ugracie sporo kasy i konto nie jest zweryfikowane to możecie nie dostać kasy nawet za niewieki błąd w swoich danych osobowych / przyczepią się nawet złego kodu lub zjedzonej literki z imienia, błędna data urodzenia to już klops całkowity.

Każdy bukmacher ładnie śpiewa jak potrzebuje abyś dokonał depozytu i jak się z nimi koresponduje przed depozytem i zaznaczy się, że się go dokona jeżeli proces weryfikacji danych osobowych nie będzie uciążliwy to zazwyczj wystarcza ksero dowodu osobistego i trzeba koniecznie żądać maila potwierdzającego, że weryfikacja jest zakończona i wystarcza do wypłaty ewentualnych kwot wygranych.

#26 gimek

gimek

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2765 postów

Napisano 13.12.2010 - 12:06

Wykonałem "age confirmation" i teraz procesuje się "account full verification".

Natomiast metody wypłat są naprawdę "pod górkę":
- nie można wypłacić na kartę kredytową MasterCard, mimo że wpłatę przez nią można zrobić,
- wypłata przelewem to haracz dla betfair w wysokości 5EUR :(
- wypłata betfair-> moneybookers to opłata ??? nie wiadomo jaka, bo nigdzie nie ma info, a z kolei MB-> na konto przelew to opłata 7,24zł

Z kolei wpłata z karty kredytowej poszła sprawnie, aczkolwiek też zabrano mi opłatę około 1EUR mimo że nigdzie nie było informacji że taka opłata zostanie pobrana.

Cała sytuacja z wypłatami jest naprawdę beznadziejna. Gdyby to był normalny buk to już dawno bym o nim zapomniał. Tylko dlatego że to giełda betfair to mimo tych wszystkich niedogodności nadal chcę tam grać.

Jak Wy w praktyce wypłacacie kasę z betfair? Którą drogą/metodą?

edit: literówki

#27 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 15.02.2013 - 14:45

Są dwie wiadomości odnośnie Betfair. Jak to zazwyczaj bywa, jedna jest dobra, a druga zła. Dobra wiadomość to taka, że Betfair poprawił się jeśli chodzi o metody wpłat / wypłat. Od lutego wprowadzili tak ważne dla wielu polskich graczy metody jak Skrill (Moneybookers) oraz Neteller. Zła wiadomość to taka, że Betfair zlikwidował polską wersję językową. Czyby polscy gracze przestali być atrakcyjni dla najlepszej na świecie giełdy zakładów? A może ta olbrzymia firma uznała za obowiązującą polską ustawę hazardową?

#28 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 20.02.2013 - 09:33

Wyświetl postUżytkownik Marcin dnia 15.02.2013 - 14:45 napisał

Są dwie wiadomości odnośnie Betfair. Jak to zazwyczaj bywa, jedna jest dobra, a druga zła. Dobra wiadomość to taka, że Betfair poprawił się jeśli chodzi o metody wpłat / wypłat. Od lutego wprowadzili tak ważne dla wielu polskich graczy metody jak Skrill (Moneybookers) oraz Neteller. Zła wiadomość to taka, że Betfair zlikwidował polską wersję językową. Czyby polscy gracze przestali być atrakcyjni dla najlepszej na świecie giełdy zakładów? A może ta olbrzymia firma uznała za obowiązującą polską ustawę hazardową?
- a może szykują się na proces przeciwko Polsce i będą skarżyć o odszkodowanie

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<