Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

>>> temat organizacyjny <<<

130 odpowiedzi w tym temacie

#1 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 27.01.2014 - 12:24

Dołączona grafika

Konkurs „ Przegraj aby wygrać”

Witam.

- w tym temacie będziemy poruszać sprawy organizacyjne konkursu

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#2 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 27.01.2014 - 12:27

:pilka_nozna17: :hot: :hot: :hot: :hot: :hot: :hot: :pilka_nozna17:

Dołączona grafika

Konkurs „ Przegraj aby wygrać”
:hot: :hot: :hot: :hot: :hot: :hot: :hot: :hot:

BRAWO >>>> SIERGASZ <<<<

Cytat

Dołączona grafikaUżytkownik siergasz dnia 25.01.2014 - 15:33 napisał
398 zakład - próg 16  
20:00 Lugo - Barcelona B  2,10 / 3,20 / 3,10 [x] 1-0
stawka*(kurs-1) = 224,38 * 2,20 = zl
kapitał  = 0

- NAGRODA PRZYZNANA 200 zł

- podeślij mi na mój mail /woof@betplatform.com / swoje dane do Mb - teraz "skrill"
- wpłatę otrzymasz w terminie 7 dni od dnia przesłania danych do konta Mb - skrill

Użytkownik woof edytował ten post 16.12.2014 - 11:43

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#3 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 29.01.2014 - 11:48

>>>> SIERGASZ <<<<

- proszę sprawdź swoje Mb // powinna być już kasa / nagroda

- napisz czy otrzymałeś nagrodę w tym temacie

#4 special one

special one

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 29.01.2014 - 13:21

W wolnej chwili proszę sprawdzić mój temat.

#5 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 29.01.2014 - 14:14

_ odpowiedź dla

special one

- konkurs polega na przegraniu 1000 zł w cyklu 15 zakładów po kolei w/g podanych stawek, a jeżeli wcześniej ktoś ugrał dodatkowy kapitał, to musi go przegrać na 16 progu i jeżeli tego nie dokona, to zaczyna się cykl od nowa, czyli od pierwszego progu z kapitałem 1000 zł
- przegrałeś 15 progów po kolei i grałeś ostatni 16 próg aby przegrać wcześniej ugrany kapitał i niestety nie przegrałeś, bo padł remis i w/g zasad jakie obowiązują w tym konkursie powinieneś rozpocząć grę z kapitałem 1000 zł od pierwszego progu

- nie sprawdzałem prawidłowości dobieranych typów bo nie było potrzeby

- przeanalizowałem Twój temat konkursowy i wiem jak rozumowałeś, ale zasady są inne w tym konkursie i jak sam konkurs jest niekonwencjonalny tak też regulamin inaczej przewiduje niż obowiązujące zasady bukmacherskie, bo też u bukmachera gra raczej nie polega na przegrywaniu, więc i zasady konkursu muszą być inne niż zasady bukmacherskie

// żeby nie być gołosłownym, to w tym konkursie uczestnik gry konkursowej w każdym podanym typie ma 66,66% szans na to, że typ wejdzie i tylko 33,33% że typ będzie zły, czyli na dobry wynik konkursowy każdy uczestnik konkursu ma 2/3 szansy i tylko 1/3, że typ będzie zły dla wyniku konkursu, co jak widać zasadniczo różni się od zasad bukmacherskich gdzie jest zgoła odwrotnie i dlatego też zasada rozpoczynania konkursu od nowa czyli od 1 progu z kapitałem 1000 zł jest jakby rekompensatą dla sponsora konkursu //

Przypominam także, że konkurs powstał w wyniku dyskusji mojej z innymi userami na temat szansy na wygrywanie u bukmachera i mojego twierdzenia, że u bukmachera jest tak samo trudno wygrać jak i przegrać co mam nadzieję, że udowodniłem tym konkursem.
// do tej pory prawidłowo zgodnie z regulaminem przegrały tylko 2 osoby i przypominam także, ze już 2 razy luzowałem obowiązujące zasady gry, bo w/g pierwotnych zasad pewnie jeszcze nikt by nie przegrał czyli wygrał konkursu//

#6 siergasz

siergasz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3564 postów
  • LokalizacjaBialystok

Napisano 29.01.2014 - 14:49

pieniążki są na koncie :)

#7 special one

special one

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 29.01.2014 - 17:18

"...przegrałeś 15 progów po kolei i grałeś ostatni 16 próg aby przegrać wcześniej ugrany kapitał i niestety nie przegrałeś, bo padł remis i w/g zasad jakie obowiązują w tym konkursie powinieneś rozpocząć grę z kapitałem 1000 zł od pierwszego progu..."
gdzie w regulaminie jest zapis że nie trafiając dodatkowego 16 progu licznik się zeruje czyli następuje start od nowego 1000zł?

#8 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 29.01.2014 - 18:13

Wyświetl postUżytkownik special one dnia 29.01.2014 - 17:18 napisał

"...przegrałeś 15 progów po kolei i grałeś ostatni 16 próg aby przegrać wcześniej ugrany kapitał i niestety nie przegrałeś, bo padł remis i w/g zasad jakie obowiązują w tym konkursie powinieneś rozpocząć grę z kapitałem 1000 zł od pierwszego progu..."
gdzie w regulaminie jest zapis że nie trafiając dodatkowego 16 progu licznik się zeruje czyli następuje start od nowego 1000zł?
- w regulaminie jest zapis:

Cytat

- jeżeli wcześniej została ugrana jakaś dodatkowa kwota należy ją przegrać na 16 progu.

- wyraźnie pisze, że na 16 progu, a nie na 17 czy wyższym, a jak się zaczyna od 1 progu to z kapitałem 1000 zł plus to co się ugrało wcześniej
// oczywiście jeżeli nie przysługuje redukcja kapitału raz na miesiąc //

Chyba prosta sprawa w Twoim przypadku jest, bo nie przegrałeś na 16 progu kwoty jaką ugrałeś wcześniej, więc miałeś dalej tylko dwa wyjścia:
1 - zaprzestać gry i wycofać się z konkursu
2 - zacząć grę od nowa na 1 progu z kapitałem 1000 zł

:( :( :( :( :( :gadka: :(

#9 special one

special one

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 29.01.2014 - 18:30

- jeżeli wcześniej została ugrana jakaś dodatkowa kwota należy ją przegrać na 16 progu.
ten zapis nie jest równoznaczny  z tym: "grałeś ostatni 16 próg aby przegrać wcześniej ugrany kapitał i niestety nie przegrałeś, bo padł remis i w/g zasad jakie obowiązują w tym konkursie powinieneś rozpocząć grę z kapitałem 1000 zł od pierwszego progu" ale niech będzie w końcu to Twój cyrk twoje małpy. Mam tylko prośbę, potwierdź że konkurs jest kontynuowany i 200zł czeka na każdego kto "przegra" 1000zł na 15(16) progach. W regulaminie jest zapis że główną wygraną otrzymuje tylko pierwsza osoba która tego dokona.

#10 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 29.01.2014 - 19:37

Wyświetl postUżytkownik special one dnia 29.01.2014 - 18:30 napisał

ten zapis nie jest równoznaczny  z tym: "grałeś ostatni 16 próg aby przegrać wcześniej ugrany kapitał i niestety nie przegrałeś, bo padł remis i w/g zasad jakie obowiązują w tym konkursie powinieneś rozpocząć grę z kapitałem 1000 zł od pierwszego progu" ale niech będzie w końcu to Twój cyrk twoje małpy. Mam tylko prośbę, potwierdź że konkurs jest kontynuowany i 200zł czeka na każdego kto "przegra" 1000zł na 15(16) progach. W regulaminie jest zapis że główną wygraną otrzymuje tylko pierwsza osoba która tego dokona.

Cytat

- powyższy zapis jest jasny i nie da się go inaczej interpretować jak napisałem:

"grałeś ostatni 16 próg aby przegrać wcześniej ugrany kapitał i niestety nie przegrałeś, bo padł remis i w/g zasad jakie obowiązują w tym konkursie powinieneś rozpocząć grę z kapitałem 1000 zł od pierwszego progu"

- napisałem tak bo chciałem bardziej obrazowo Ci wyjaśnić, że przegrałeś i możesz grać dalej od pierwszego progu

#11 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 29.01.2014 - 19:39

- konkurs jest nadal kontynuowany, a zapis w regulaminie o pierwszej osobie już zmieniłem

#12 special one

special one

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 26.02.2014 - 10:06

Zakonczyłem progresje nr 2 na 9 progu co skutkuje wygraną 10 PLN, nie wiem jakie są praktyki wypłacania tak niskich kwot ale myślę że lepszym rozwiązaniem byłoby poczekać z wypłatą aż kwota urośnie do powiedzmy tych 50 PLN ( jeśli mi się uda tyle zarobić oczywiście ;) . No chyba że się tak nie da to podam skrilla na PW.

#13 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 26.02.2014 - 10:24

- podaj skrilla na mail mój

#14 special one

special one

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 26.02.2014 - 10:48

poszlo

#15 special one

special one

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 03.03.2014 - 20:15

I jak tam z przelewem bo nic nie mam na skrillu

#16 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 03.03.2014 - 21:43

- WIELKIE SORY :walic:  >>> zapomniałem >> załatwię we wtorek i powiem kiedy kasa będzie na koncie

#17 special one

special one

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 03.03.2014 - 22:27

spoko nic sie nie stało

#18 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 04.03.2014 - 10:30

- sprawdź konto skrill

#19 special one

special one

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1197 postów

Napisano 04.03.2014 - 18:27

kasa na koncie, dzięki

#20 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 16.03.2014 - 09:13

pradomik >>> napisał do mnie w swoim temacie i na pw

Wyświetl postUżytkownik pradomik dnia 15.03.2014 - 15:16 napisał

Wiesz co!?To jest niepoważne z twojej strony.Piszę parę wiadomości do ciebie wiem że przeczytałeś a nie odpisujesz.Wtenczas kiedy chciałem wypłacić nagrodę to zero odzewu.Tak to bym wypłacił i bym miał z głowy.Napisałbyś ile mam poczekać a to nic.Nawet teraz nie odpisałeś tylko wynik wstawiłeś meczu.Tak naprawdę to wątpię czy wysyłacie nagrody za ten konkurs.

- na pw napisaleś:

Użytkownik pradomik dnia 14.03.2014 - 14:12 napisał

Mogę otrzymać  nagrodę za 12 progów?

- po 15 minutach napisałeś:

Użytkownik pradomik dnia 14.03.2014 - 14:28 napisał

Jednak kontynuuję progresję.Dojdę do 14 progu i wtedy poczekam aż otrzymam nagrodę.bo teraz nie mam co marnować czasu.

- właściwie nie wiem o co Ci chodzi, bo zagrałeś następny zakład tak jak chciałeś i niestety przegrałeś, więc musisz zaczynać grę od początku

Jeżeli chodzi Ci o to, że nie odpisałem na pw kiedy możesz otrzymać nagrodę za 12 poprawnych progów w konkursie, to zauważ, że zaraz po 15 minutach napisałeś, że grasz dalej, więc się nie wtrącałem.

- noooo chyba, że myślisz, że ja jestem 24 godziny do Twojej dyspozycji i powinienem odpisywać natychmiast na Twoje posty, ale niestety tak nie jest

Zagrałeś tak jak chciałeś i przegrałeś na jednym z ostatnich progów, więc przyjmij to na klatę i graj dalej od początku, a nie płacz jak dziecko i oskarżaj o nieuczciwość, bo wszyscy wiedzą, że nagrody są wypłacane prawie natychmiast po weryfikacj wygranej.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników