Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

Bukmacher Rivalo.com

bukmacherzy

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Stun81

Stun81

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisano 29.01.2014 - 12:23

Odkryłem ostatnio Rivalo.com - nowego bukmachera w polskiej wersji językowej. Z ciekawych rzecz, które ten bukmacher oferuje to:

- Pokazuje ile procent wśród obstawiających dany mecz postawiło na daną drużynę.  Weźmy np. dzisiejszy mecz Bayern Monachium- Eintracht Frankfurt. Po najechaniu na gwiazdkę obok spotkania Rivalo pokazuje: „Tak typowali nasi klienci: 1: 92%, x: 5%, 2: 3%”. Nie spotkałem się jak dotąd z takimi danymi udostępnianymi przez innych bukmacherów, a uważam mogą one być bardzo przydatne przy robieniu analiz.

- Koleją przydatną rzeczą jaką oferuje Rivalo jest to, że pokazują jaki kanał telewizyjny przeprowadza transmisję z danego wydarzenia sportowego.

- No i standardowo, jak każdy nowy bukmacher chcący przyciągnąć polskich graczy, Rivalo.com oferuje bonus 100% do 200zł. Wymogi obrotu to 5 razy po kursie min. 2.0. Obecnie bukmacherzy mają dużo gorsze oferty bonusowe niż było to kiedyś. Tym bardziej warto skorzystać z tego oferowanego przez Rivalo.

Ktoś  z was ma jakieś doświadczenia z tym bukmacherem? Jakie są wasze odczucia?

#2 arizonyfan

arizonyfan

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13.03.2014 - 19:14

Ciekawie to wygląda ale nie oceniajcie książki po okładce. Oto moja historia.
Wpłaciłem 200 zł, dostałem bonus 200 zł. Przegrałem. Koniec mojej historii.
Następnie moja dziewczyna założyła konto ze swojego komputera (nie mieszkamy razem).
Mój błąd bo wpłatę na jej konto robiliśmy z mojego komputera (ona to początkujący bukmacher i się jeszcze nie zna na niuansach),a ja myślałem, że liczy się tylko IP przy rejestracji konta tak jak u większości bukmacherów.
Bonusu nie przyznali pisząc, że dublowanie numeru IP.
No i ok z tym się pogodziliśmy.
Skoro moja dziewczyna nie dostała bonusu to chciała pieniądze wypłacić.
I zaczynają się schody. Najpierw masa dokumentów do wysłania. Wszystkie wysłała. Potem trzeba obrócić jednokrotnie depozytem. Też to zrobiła. Na koniec kazali podać numer telefonu. Podała.
I wtedy zadzwoniła jakaś Pani i zaczęła zadawać jej dziwne pytania.
Moja dziewczyna powiedziała, że nie ma teraz czasu i prosiła, żeby ta Pani zadzwoniła później.
No i najlepsze ze wszystkiego.
Po kilku godzinach moja dziewczyna otrzymała email, że jej konto zostało nieodwołalnie zamknięte i skonfiskowane zostają wszystkie środki z konta.
Za powód podano złamanie regulaminu, że niby konto nie należy do niej.
Wszelkie próby mailowego wyjaśnienia sprawy bez skutku. Brak kontaktu telefonicznego lub live czatu.
i jak z takimi rozmawiać??????
Jak dla mnie OSZUŚCI !!!!!
Przy okazji może ktoś podpowie jak moglibyśmy teraz zawalczyć o swoje??
Skoro support nas olewa to co zrobić?? Gdzie się zwrócić??

P.S. Dodatkowo proszę poczytać sobie opinie na forach zagranicznych. Tam wiele osób miało podobna sytuację. Konta zamykane z wyimaginowanych powodów i konfiskowane pieniądze. Szkoda tylko, że zacząłem szukać dopiero po fakcie.

#3 tommy83

tommy83

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2181 postów

Napisano 14.03.2014 - 14:05

chciales owalic buka - buk owalil ciebie ;)

#4 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 14.03.2014 - 14:15

Wyświetl postUżytkownik arizonyfan dnia 13.03.2014 - 19:14 napisał

Ciekawie to wygląda ale nie oceniajcie książki po okładce. Oto moja historia.
Wpłaciłem 200 zł, dostałem bonus 200 zł. Przegrałem. Koniec mojej historii.
Następnie moja dziewczyna założyła konto ze swojego komputera (nie mieszkamy razem).
Mój błąd bo wpłatę na jej konto robiliśmy z mojego komputera (ona to początkujący bukmacher i się jeszcze nie zna na niuansach),a ja myślałem, że liczy się tylko IP przy rejestracji konta tak jak u większości bukmacherów.
Bonusu nie przyznali pisząc, że dublowanie numeru IP.
No i ok z tym się pogodziliśmy.
Skoro moja dziewczyna nie dostała bonusu to chciała pieniądze wypłacić.
I zaczynają się schody. Najpierw masa dokumentów do wysłania. Wszystkie wysłała. Potem trzeba obrócić jednokrotnie depozytem. Też to zrobiła. Na koniec kazali podać numer telefonu. Podała.
I wtedy zadzwoniła jakaś Pani i zaczęła zadawać jej dziwne pytania.
Moja dziewczyna powiedziała, że nie ma teraz czasu i prosiła, żeby ta Pani zadzwoniła później.
No i najlepsze ze wszystkiego.
Po kilku godzinach moja dziewczyna otrzymała email, że jej konto zostało nieodwołalnie zamknięte i skonfiskowane zostają wszystkie środki z konta.
Za powód podano złamanie regulaminu, że niby konto nie należy do niej.
Wszelkie próby mailowego wyjaśnienia sprawy bez skutku. Brak kontaktu telefonicznego lub live czatu.
i jak z takimi rozmawiać??????
Jak dla mnie OSZUŚCI !!!!!
Przy okazji może ktoś podpowie jak moglibyśmy teraz zawalczyć o swoje??
Skoro support nas olewa to co zrobić?? Gdzie się zwrócić??

P.S. Dodatkowo proszę poczytać sobie opinie na forach zagranicznych. Tam wiele osób miało podobna sytuację. Konta zamykane z wyimaginowanych powodów i konfiskowane pieniądze. Szkoda tylko, że zacząłem szukać dopiero po fakcie.
- nic nie zrobisz, bo u nas to jest nielegalny bukmacher i choćby z tego powodu mogą zamknąć konto tylko szkoda, że po wpłacie

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#5 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 14.03.2014 - 14:16

- jak mamy g.....o nie prawo, to traktują nas tak jak traktują

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#6 siergasz

siergasz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 3786 postów
  • LokalizacjaBialystok

Napisano 14.03.2014 - 14:24

mądry Polak po szkodzie :)

zawsze przed zalozeniem konta nalezy poczytac opinie, to jest podstawa! auta tez nie kupujesz w ciemno tylko wpierw patrzysz czy nie mial dzwona, czy nie krecony itd.

Ale swoja droga troche chamsko sie zochowuja wobec ludzi nie dajac zadnej odp. Watpie bys odzyskal choc czesc tej wplaconej kwoty - to raz. Dwa - przez takie zagrywki bukmacherzy rezygnuja z promocji dla Polakow oraz sa bardziej wyczuleni na jakiekolwiek proby oszustwa.

Co do druczkow prawnych mam nadzieje ze w najblizszej przyszlosci sie cos zmieni, ale to inny temat (jest  oddzielny wątek na ten temat)

#7 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 14.05.2014 - 19:01

Kiepski BUK malo zakladow pobocznych mają w ofercie , zalozylem konto ale nie wplacalem nic , czekam  moze z jakiegos konkursu zalapie nagrode to bede obstawialł :cieszy:
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#8 admsebas

admsebas

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 02.10.2014 - 22:39

Założłem tam konto parę miesięcy temu. Nie wysyłałem żadnych dokumentów, zrobiłem wpłatę ze skrilla, trochę pograłem, żeby wyrobić bonus i wypłaciłem też na skrilla. Wypłata doszła w tym samym dniu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników