Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

Jaki macher wypłaci co miesiąc 3k zł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 teflon

teflon

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01.02.2014 - 04:01

Kłaniam sie wszystkim w pół.

Nigdy nie obstawiałem, nie znam sie na sporcie, chce zainwestować 10-20 tys.

Wymyśliłem se że bede obstawiał kursy w okolicach 2 pod warunkiem że przeciwny jest powyżej 3,5.

Z tego co wyszukałem we wyszukiwarce kursów z tej strony, (około 300 zdarzeń) to tego typu obstawki trafiają sie na plus w okolicach 60% lub więcej.
Ponad to w ciągu obstawionych zakładów nie trafiło sie mi więcej niż 5 obstawek negatywnych lub pozytywnych pod rząd, co daje pogląd na to jak długi może być ciąg progresji w tego typu obstawkach, choć oczywiście trzeba bedzie dla bezpieczeństwa przewidywać większy ciąg.

Wydaje sie że jak by obstawiać tak jak pisałem to nie trzeba stosować pogresji wcale, bo np. przy 30  zakładach dziennie (nie zawsze tyle sie trafia) 60% wyjdzie na plus, więc i tak sie jest do przodu.
Progresja da nam tylko dodatkowy, większy zysk choć trzeba mieć na to zarezerwowany grosz.

A teraz pytania:
1. czy możliwe jest znalezienie machera co nie obetnie skrzydeł jak sie go bedzie skubać na 3k zł co miesiąc.
2. jeśli 1.  jest nie możliwe to jakie machery sie nadają i jak robić żeby było ok.
3. czy jest jakiś macher co można u niego wyszukiwać kursy tak jak na tym portal, co by była wygoda
4. czy gdzieś w necie znajde archiwalne kursy i wyniki z możliwością wyszukiwania tak jak tu (może plik exela), co by pomogło sprawdzić teorie dokładniej na tysiącach zdarzeń.
5. gdzie źle dumam ;)

Witam wszystkich jeszcze raz!

#2 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 01.02.2014 - 09:05

Cytat

A teraz pytania:
1. czy możliwe jest znalezienie machera co nie obetnie skrzydeł jak sie go bedzie skubać na 3k zł co miesiąc.
2. jeśli 1.  jest nie możliwe to jakie machery sie nadają i jak robić żeby było ok.
3. czy jest jakiś macher co można u niego wyszukiwać kursy tak jak na tym portal, co by była wygoda
4. czy gdzieś w necie znajde archiwalne kursy i wyniki z możliwością wyszukiwania tak jak tu (może plik exela), co by pomogło sprawdzić teorie dokładniej na tysiącach zdarzeń.
5. gdzie źle dumam ;)

- zacznę od 5 pytania:

"5. gdzie źle dumam"

- właściwie to w samym sercu / sednie całej sprawy czyli spodziewanym zysku jaki oczekujesz po tym przedsięwzięciu

>>> chcesz wyciągnąć 3k na miesiąc inwestując średnio 15k, czyli oczekujesz 20% zysku miesięcznie od zainwestowanych w obrocie 15k, a tyle chyba nawet w jakimkolwiek biznesie nie da się wyciągnąć, a jeżeli tak, to cała inwestycja będzie potrzebowała zainwestowania co najmniej dziesięciokrotnie większej kwoty, czyli około 150 tys zł plus 15 tys w miesięcznym obrocie i wtedy można porozmawiać o Twoich oczekiwaniach co do zysku

- co do bukmacherów to jednak trzeba mieć ich kilku co najmniej /8 - 12/ lub giełda bukmacherska typu "betfair"

Tak na szybko, to mogę doradzić Ci tylko to abyś poszukał kogoś kto się na tym zna i przyjął Go na procent od zysków jako swojego menedżera inwestycyjnego, bo widzę, że się na bukmacherce dość słabo znasz i zapewne sam utopisz ten kapitał jaki przewidziałeś do swej dyspozycji w tym przedsięwzięciu.

- teraz radzę abyś dał sobie na wstrzymanie i podyskutuj z nami // napisz dokładniej swoją strategię jaką obmyśliłeś // my postaramy się Ci coś podpowiedzieć w następnych postach

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#3 teflon

teflon

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01.02.2014 - 14:50

W biznesie śmiało można dobrze zarobić nie inwestując prawie nic w porównaniu do zysku np. w usługach czy produkcji.
Wszędzie jednak cza sie orobić, a człowiek nie do tego stworzony :P

Nie porwe sie z motyką na słońce puki nie sprawdze pomysłu na np. 100k archiwalnych zdarzeniach.
Strategia jest dość prosta i jak pisałem polega na znajdowaniu dziennie 20 odpowiednich kursów i obstawianiu ich jak leci z góry na dół.
Zakłady są pojedyncze i zaczynają sie od 10zł chyba że są na progresji.
Przy takich kursach wychodzi na to że ponad połowe sie trafi a reszta jest na progresjach.
Połowa trafionych dziennie daje 100zł
5tys w rezerwie pozwala mi doprowadzić jedną progresjie do 9 progu.
Drugie 5tys pozwala prowadzić 8 progresji do 6 progu co jak wiadomo jednocześnie jest bardzo mało prawdopodobne, więc zawsze zostaje te 150zł na 9 progresje do 4 progu.

takie są koszty w najgorszym przypadku:
1 progresja 9 progów  - 5110
8 progresji 6 progów   - 5040
10 zakładów  trafionych - 100

Przypominam że obstawiany kurs jest w okolicach 2 pod warunkiem że kurs na przeciwnika jest o 1.5 większy
Z tego co widze daje to około 60% skuteczność typów, co przy 20 zakładach dziennie daje 120zł

Teraz wszystko sie rozbija o to czy w archiwach znajdzie sie taki ciąg nietrafionych zakładów o określonych kursach co przekroczy 9.
Dziesiąty próg to już troche ponad 10k i jak by sie uparł to też można go zagrać wstrzymując inne progresje.

Aby być pewnym że nie wtopie trzeba to wytestować na historii, innego wyjścia nima.
A jak narazie założenia wydają sie dla mnie dość realne.
100k archiwalnych kursów i wyników to prawie 14lat obstawiania po 20 dziennie więc takie archiwum musiało by pewnie obejmować różne dyscypliny co by nie musiało być takie stare w przypadku samej piłki nożnej.

Czy do filtra kursów z tej strony można podpiąć archiwa i gdzie je znaleźć w odpowiednim formacie?
A może jakieś inne wyjście.

#4 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 01.02.2014 - 15:41

Cytat

W biznesie śmiało można dobrze zarobić nie inwestując prawie nic w porównaniu do zysku np. w usługach czy produkcji.
- nie zgodzę się z tym poglądem, bo jeżeli się chce godnie zarobić nawet w usługach, to trzeba godnie zainwestować i choćby reklama na start, to spory wydatek, a zatrudnienie fachowców to ................. stop koniec o tym, bo nie o tym jest portal

Cytat

Wszędzie jednak cza sie orobić, a człowiek nie do tego stworzony :P

- tooooo prawda całkowita w obu przypadkach

Wnioskuję z ostatniego wpisu i szerszej wypowiedzi, że chcesz powiedzmy dziennie grać około / lub ile się da / 20 zdarzeń na kursie około 2 i to co nie wejdzie kończyć progresją tak???

Cytat

Czy do filtra kursów z tej strony można podpiąć archiwa i gdzie je znaleźć w odpowiednim formacie?
A może jakieś inne wyjście.
- u nas nie ma bazy danych archiwalnych wyników i zapewne u bukmacherów też takiej bazy nie znajdziesz // trzeba poszukać w gooogle wpisując odpowiednie słowo klucz
>> powiedzmy wyniki archiwa piłka nożna

Uważaj z tym testowaniem z historii, bo moim zdaniem max 3 lata - ok, ale z 5 lat to już prehistoria.

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#5 tommy83

tommy83

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2181 postów

Napisano 01.02.2014 - 16:42

jesli chodzi o bukmachera, ktory pozwoli wyciagac kase co miesiac - Pinnacle (jedne z lepszych kursow i z gory wiadomo jaka kwote max mozesz na dane zdarzenie postawic ; minusem jest mala ilosc roznych zakladow ale skoro chcesz grac 1x2 to tutaj nie ma z tym problemu).

archiwa kursow mozesz znalezc na oddsportal.com - chyba nie ma tam opcji filtrowania 'datami' tylko typem rozgrywek w danym kraju ; mozesz wyszukac kursy np ligi austriackiej sprzed 5 lat.

#6 teflon

teflon

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01.02.2014 - 16:47

Produkowałem kiedyś podsłuchy i alarmy różnego rodzaju a sprzedawałem na allegro.
W dobrych miesiącach wyciągałem 6k robiąc po 4h dziennie, jednak chinole przejeli rynek.
Jak produkt jest nowatorski, robi sie po swojemu i nie kopiuje innych to można zarobić z prawie zerowym wkładem bo klient sam szuka produktu lub usługi.

Cytat

Wnioskuję z ostatniego wpisu i szerszej wypowiedzi, że chcesz powiedzmy dziennie grać około / lub ile się da / 20 zdarzeń na kursie około 2 i to co nie wejdzie kończyć progresją tak???

Tak.
Jednak nie sam kurs >1.9 ma znaczenie ale też  kurs na przeciwnika ma być większy niż 3.4
Takich kursów wyszukiwarka ze strony wyszukuje 20-30 na dobe.

np. tutaj:  http://www.oddsporta...r/20140116/?r=1 są podane czytelnie stare kursy i wyniki.
są też na innych stronach większe bazy ale wygląda na to że wszystko trzeba wyszukiwać ręcznie, a to ciężka sprawa.
Jest też taki http://www.trefik.cz...k/strategie.htm trogram, ale na pierwszy rzut oka sie nie do końca nadaje.

No nic bede szukał dalej jakiejś bazy danych.

@tommy83  - wyprzedziłeś mnie o 3 min z oddsportalem  :)

#7 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 01.02.2014 - 18:50

Cytat

Produkowałem kiedyś podsłuchy i alarmy różnego rodzaju a sprzedawałem na allegro.
W dobrych miesiącach wyciągałem 6k robiąc po 4h dziennie, jednak chinole przejeli rynek.
Jak produkt jest nowatorski, robi sie po swojemu i nie kopiuje innych to można zarobić z prawie zerowym wkładem bo klient sam szuka produktu lub usługi.

- zapewne masz rację, ale ja patrzę z innej perspektywy, bo mam trochę doświadczenia z forum i nie patrzę indywidualnie, ale staram się pomagać większej ilości userów z forum i dlatego powiem, że niewielu z nas trafi na rynek w jakiejś niszy
- dlatego nie mogę całkowicie poprzeć Twojej tezy, bo nie wszystkim, to pomoże, a tylko tym bardziej utalentowanym i im nie jest potrzeba pomagać tak bardzo jak innym mniej doświadczonym, czy utalentowanym

- ja jestem zadowolony jak komuś uświadomię, że zarobienie pieniędzy w bukmacherce jest możliwe, ale w/g zasad jakie wcześniej podam i jak dotrzyma się bezwzględnie zadanej strategii gry, a i tak zapewne komuś się to nie uda, ale procent przegranych nie bedzie tak wysoki jak podają, czyli 98% przegrywających // ja się zadowolę jak grający w/g moich strategii i im podobnych nie będzie więcej niż 30%

#8 teflon

teflon

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 01.02.2014 - 21:46

Że temat inwestycji w tej dziedzinie jest śliski to oczywista sprawa.
Jednak zastanawianie sie nad tym czy jest możliwa taka gra co by wygrać a nie przegrać kusi.
Podejście statystyczne myśle że jest dobre a może lepsze od trafnych typów typera, który może mieć lepsze lub gorsze dni no i jak wiadomo sport jest sprzedany do spodu.
Jeśli coś działo sie setki razy a zasady sie nie zmieniły to prawdopodobne że znowu bedzie sie dziać.

Bawie sie teraz tym czeskim programem TREFIK demo ale coś dziada nie moge okiełznać.
Strasznie dużo opcji i ciężko sie odnaleźć.

#9 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 04.02.2014 - 21:00

Cytat

Jeśli coś działo sie setki razy a zasady sie nie zmieniły to prawdopodobne że znowu bedzie sie dziać.

- z tym teraz trzeba uważać, bo teraz kasa dyktuje czasami wyniki // kiedyś było łatwiej :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników