Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

Zimowa Olimpiada w Soczi

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 dajhatsu

dajhatsu

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 07.02.2014 - 12:08

Nagle ruskie radio gada, u nas budziet olimpiada. Wszystko co jej dotyczy, zapraszam do rozmowy:).
Na poczatek typujemy ilośc polskicj medali, dla mnie 2.

#2 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 07.02.2014 - 14:07

Dwa medale to sam Kamil Stoch zdobędzie. Pytanie, czy oprócz niego ktoś jeszcze.

#3 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 12.02.2014 - 10:29

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014.

- można oglądać wiele transmisji w polskiej telewizji w programie 1 i 2 TVP

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#4 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 12.02.2014 - 10:31

:) :) :) :brawo: :brawo: :brawo: :) :) :)

Mamy już jeden złoty medal Kamila Stocha w skokach narciarskich. :pilka_nozna17:

:) :) :) :brawo: :brawo: :brawo: :) :) :)

- czekamy na więcej

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#5 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 12.02.2014 - 22:17

Wyświetl postUżytkownik Marcin dnia 07.02.2014 - 14:07 napisał

Dwa medale to sam Kamil Stoch zdobędzie. Pytanie, czy oprócz niego ktoś jeszcze.

oby bo dzis upadek na treningu :(
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#6 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 13.02.2014 - 09:39

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014: Biegi narciarskie

bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

Cytat

Justyna Kowalczyk walczy o olimpijskie złoto w biegu na 10 kilometrów techniką klasyczną. Polka ma już w dorobku dwa medale MŚ w tej konkurencji. W 2011 roku w Oslo zdobyła srebro, a dwa lata wcześniej w Libercu stanęła na najniższym stopniu podium. Nie udało jej się jednak jak do tej pory wywalczyć "krążka" na olimpiadzie. W Soczi będzie zdecydowaną faworytką, od lat w Pucharze Świata jest bowiem niepokonana na tym dystansie. Najgroźniejszymi rywalkami Kowalczyk będą Norweżki, z którymi od kilku sezonów toczy pasjonujące boje w Pucharze Świata, Marit Bjoergen i Therese Johaug.

#7 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 13.02.2014 - 11:56

:) :) :) :hot: :hot: :hot: :pilka_nozna17: :hot: :hot: :hot: :) :) :)

ZŁOTY MEDAL OLIMPIJSKI DLA JUSTYNY KOWALCZYK // BRAWO //

:cieszy: :cieszy: :cieszy: :cieszy: :cieszy: :cieszy: :cieszy: :cieszy: :cieszy: :cieszy: :cieszy:

#8 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 15.02.2014 - 16:10

:) :) :) :) :) :hot: :hot: :hot: :cieszy: :pilka_nozna17: :cieszy: :hot: :hot: :hot: :) :) :) :)
ZŁOTO dla ZBIGNIEWA  :brawo: :brawo: :brawo:

#9 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 15.02.2014 - 16:14

Polskie szaleństwo w Adler Arenie.
Bródka ze złotem

:brawo: :brawo: :brawo: :cieszy: :pilka_nozna17: :cieszy: :) :) :)

#10 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 15.02.2014 - 20:57

KAMIL STOCH ZLOTYM MEDALISTA PO RAZ DRUGI  :hot: :hot: :hot: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :pilka_nozna17: :pilka_nozna17: :pilka_nozna17: :pilka_nozna17:
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#11 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 16.02.2014 - 08:42

:) :) :) :) :) :hot: :hot: :hot: :pilka_nozna17: :hot: :hot: :hot: :) :) :) :) :)
KAMIL STOCH ZLOTYM MEDALISTA PO RAZ DRUGI

:pilka_nozna17: :pilka_nozna17: :pilka_nozna17: :pilka_nozna17: :pilka_nozna17: :pilka_nozna17: :pilka_nozna17:

#12 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 18.02.2014 - 13:53

Aż 4 złote medale - rewelacja. Spodziewałem się, że Stoch zdobędzie 2, ale nie przypuszczałem, że 2 złote medale. Wielkie uznanie również dla naszych dwóch pozostałych medalistów. Zbigniew Bródka dokonał czegoś niebywałego. Strażak, który nie ma gdzie trenować w Polsce, który sam musiał zbierać pieniądze na przygotowania, bo łyżwiarstwo nie zostało umieszczone na liście sportów priorytetowych i jest ogromnie niedofinansowane. I ten chłopak pokonał bucowatego Hollendra, w którego kraju łyżwiarstwo jest najbardziej dofinansowanym i popularnym sportem zimowym. Można to porównać do historii Rockyiego Balboa, który musiał trenować w rzeźni obijając wiszące na hakach świnie żeby ostatecznie pokonać mistrza świata w boksie :). No i Justyna Kowalczyk - niesamowicie twarda babka. Dołożyła swoim rywalkom ponad 30 sekund biegnąc ze złamaną stopą.

#13 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 19.02.2014 - 07:05

Cytat

eliminacje sprintu drużynowego kobiet i mężczyzn

Dzisiaj 19 lutego
10:10  TVP 2

Przedostatnią konkurencją, w której rywalizować będą najlepsze biegaczki świata jest sprint drużynowy stylem dowolnym. Zdecydowanym faworytkami są Norweżki. W obydwu rozegranych w tym sezonie zawodach Pucharu Świata w tej konkurencji stawały na podium - w Asiago były drugie, a w Nowym Mieście pierwsze. Polki dwukrotnie odpadały w półfinałach.

#14 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 19.02.2014 - 07:44

Sylwia Jaśkowiec w parze
z Justyną Kowalczyk. :) :) :) będzie medal ???? :gadka: :)

#15 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 19.02.2014 - 11:04

Sylwia Jaśkowiec w parze z Justyną Kowalczyk wywalczyły udział w finale.
- nawet nieźle pobiegły w swoim półfinale, bo zajęły 2 miejsce i awans bezpośredni do finału, jednak Sylwia za dużo traciła w swoich biegach i moim zdaniem o medal nawet brązowy będzie trudno

#16 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 19.02.2014 - 13:05

Piękny bieg, nasze apetyty  się zaostrzyły, ale nie ma co płakać - piąte miejsce także jest wielkim osiągnięciem!

#17 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 20.02.2014 - 17:25

W piątek rozpocznie się rywalizacja o medale w wyścigach drużynowych w łyżwiarstwie szybkim O awans do strefy medalowej obie nasze ekipy powalczą z drużynami Norwegii.

#18 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 22.02.2014 - 05:48

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 20.02.2014 - 17:25 napisał

W piątek rozpocznie się rywalizacja o medale w wyścigach drużynowych w łyżwiarstwie szybkim O awans do strefy medalowej obie nasze ekipy powalczą z drużynami Norwegii.
- męska drużyna wygrała w ćwierćfinale i w półfinale poległa wyraźnie z Holandią więc dziś będzie walczyć o brązowy medal
- kobiety wygrały ćwierćfinał i dziś pobiegną w półfinale
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

#19 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 22.02.2014 - 05:52

bieg na 30 km stylem dowolnym kobiet

Ostatnia konkurencja, w której o medal w Soczi walczyć będzie Justyna Kowalczyk to bieg na 30 kilometrów techniką dowolną i mam nadzieję, że powalczy skutecznie, bo jeżeli zdecydowała się wystartować to wiadomo, że tylko dlatego, że ma szansę na dobry wynik.

#20 tjola

tjola

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 57 postów

Napisano 22.02.2014 - 08:06

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 22.02.2014 - 05:52 napisał

bieg na 30 km stylem dowolnym kobiet

Ostatnia konkurencja, w której o medal w Soczi walczyć będzie Justyna Kowalczyk to bieg na 30 kilometrów techniką dowolną i mam nadzieję, że powalczy skutecznie, bo jeżeli zdecydowała się wystartować to wiadomo, że tylko dlatego, że ma szansę na dobry wynik.
Justyna Kowalczyk to strasznie twarda i uparta baba i tak sobie myślę, że dziś albo zdechnie, albo zdobędzie medal i może, to być nawet złoto.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników