Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

1
- - - - -

Inwestowanie w Opcje Binarne jako nowa bukmacherka

forex opcje binarne inwestowanie kasa giełda

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 binariusz

binariusz

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05.03.2014 - 10:37

Witam wszystkich,

Przeszukałem forum za pomocą wyszukiwarki, ale nie znalazłem żadnego tematu nawiązującego do rozrastającej się tematyki Opcji Binarnych. Jest to oczywiście dla mnie szok, że wciąż tak mało mówi się o tej tematyce w Polsce, a szczególnie jest ona mało znana w kręgach osób interesujących się zakładami bukmacherskimi.

Moje pytanie jest proste. Czy na forum znajdują się osoby, które wiedzą czym są opcje bądź w takowe opcje binarne inwestowały? Zagadnienie to jest moim zdaniem bardzo podobne do bukmacherki. Podobnie - gdy się strzela, to można je traktować jako hazard ale już z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi da się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Na rynku Forex nigdy nie wiadomo co się dokładnie wydarzy dlatego również liczy się tam skuteczność. Zwroty z opcji wahają się w granicach 70-85% zysku z opcji, w którą inwestycja zakończy się powodzeniem.

Temat poruszam ze względu na to, ze zainteresowałem się tym i chcę znać opinię graczy obstawiających sporty na ten temat. Istnieje raptem kilka stronek i tematów w Polskim internecie, które poruszają zagadnienie Opcji Binarnych. Niektórzy przedstawiają własne strategie albo proponują sygnały transakcyjne. Chciałbym spopularyzować ten wątek. Jeśli podobny temat był na forum, to proszę o skasowanie wątku.

#2 analizator

analizator

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 14.05.2014 - 23:22

Kiedyś zgłębiałem temat ale porzuciłem, bo okazał się niezbyt opłacalny.
Coś jak turnieje Double Or Nothing w pokerze.

Teraz gram na forexie i zabawa walutami daje sporo frajdy.
Forex - bonusy bez depozytu

#3 binariusz

binariusz

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15.05.2014 - 00:51

Dla mnie to właśnie opcje są bardziej łatwiejsze, choć bardziej ryzykowniejsze. Na jakich parach najczęściej inwestujesz?

#4 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18669 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 15.05.2014 - 08:14

Wyświetl postUżytkownik binariusz dnia 15.05.2014 - 00:51 napisał

Dla mnie to właśnie opcje są bardziej łatwiejsze, choć bardziej ryzykowniejsze. Na jakich parach najczęściej inwestujesz?
Jeżeli chcesz popularyzować to bardzo proszę o następne wpisy.
- na forum pewnie parę osób wie o co chodzi, ale ekspertów zapewne nie ma
- ja osobiście inwestuję normalnie na forex'ie // najczęściej EUR/USD

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#5 binariusz

binariusz

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28.05.2014 - 23:26

Sam nie jestem expertem, ale spróbuje przybliżyć ten temat, gdyby byli chętni.

Przedstawię Wam screen z jednej z moich ostatnich inwestycji:

Zarobiłem 56 euro. Oczywiście to wszystko było poprzedzone analizami oraz bacznym ogladaniu kalendarza ekonomicznego, który jest bardzo ważny. Z reguły otwierałem opcje zgodnie z panującym trendem, czyli robiłem to samo co większość. Na dłuższą metę, może to być niestety niebezpieczna metoda, bo rynek jest zmienny.

#6 binariusz

binariusz

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01.09.2014 - 12:52

Nadal byli by chętni na więcej informacji o opcjach? :)

#7 stefanek353

stefanek353

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08.10.2016 - 17:54

Opcje binarne to z pewnością rynek, na którym zwroty są lepsze niż w bukmacherce - bukmacherka to tak naprawdę typowy hazard dopóki ktoś faktycznie nie jest zawodowcem to inaczej nie da się tego nazwać. O strategiach opcji binarnych można przeczytać na przykład na stronie >> Link osunięty << tam też są informacje o bonusach i analiza poszczególnych dostawców opcji binarnych. Na początek - w sumie tak jak w bukmacherce trzeba zacząć od wiedzy dopiero potem inwestować własne siano ;)

#8 foldare

foldare

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09.10.2016 - 18:36

Hej! Temat trochę odżył na tym forum, a nie ukrywam, że sam jestem tym bardzo zainteresowany. Ja tam nigdy nie byłem dobry w bukmacherkę, nie umiałem osiągnąć zadowalającego ROI w długim okresie, dlatego też podchodzę i do opcji binarnych z dużą ostrożnością. Dzięki stefanek za polecenie strony, odkryłem tam ciekawą rzecz, mianowicie: opcje binarne poradnik, który otworzył mi oczy na kilka podstawowych kwestii odnośnie opcji. Przede wszystkim za najważniejsze uważam to, że jeżeli będę podejmował decyzje "na ślepo", hazardowo, to na bank przegram, niezależnie jak duże szczęście mogę początkowo w tej materii mieć. Taka jest smutna prawda, ale nie należy ją tracić z oczu...

#9 binariusz

binariusz

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07.11.2016 - 14:18

Jeśli chodzi o opcje binarne poradnik, to warto korzystać ze sprawdzonych informacji na ten temat, bo rzeczywiście ryzyko jest sporo tak samo jak w bukmacherce, ale trzeba potrafić je odpowiednio eliminować.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forex, opcje binarne, inwestowanie, kasa, giełda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników