Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

Makao

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kudlatyy

Kudlatyy

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22.04.2008 - 11:45

Wiem, wiem że Poker jest Królem kart ale...Osobiście uwielbiam grać w makao w gronie przyjaciół przy jakimś chłodnym napoju%, w oparach dymu nie koniecznie z cygara, no i oczywiście na pieniążki;)
Gdy robi się wiosennie i przyjemnie spotykamy się najczęściej na działeczce i gramy.Stawki-zależy od fantazji w danym dniu najczęściej od 5 PLN za partie do...dużo;)Okres rozliczeniowy to miesiąc-rozliczamy sie 10-go każdego miesiąca.Co o tym myślicie?Czy na pieniądze można z "klasą" grać tylko w Pokera???

#2 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 22.04.2008 - 11:54

Wnioskuję, że grasz w Makao bardziej dla przyjemności niż dla osiągnięcia zysku. Jak najbardziej popieram taki rodzaj rozrywki. Na pieniądze z kumplami można grać w każdą grę. Oby tylko nie przesadzać ze stawkami bo potem może być głupio. Przecież na kumplach nie powinno się zarabiać.

#3 Kudlatyy

Kudlatyy

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22.04.2008 - 12:12

Ale z drugiej strony lepiej dać zarobić kumplowi niż bukmacherowi bo ten jak coś wygra to może spożytkuje to dla dobra wspólnego;)

#4 marecki1990

marecki1990

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27.06.2008 - 01:14

Makao fajna gra. Ale i tak wolę pokerka;]

#5 cobraa

cobraa

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18.08.2008 - 15:57

ja polecam gre Makao na kurnik.pl. wysoki poziom tam jest i mozna sobie pograc  znajlepszymi

#6 2raulek2

2raulek2

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18.08.2008 - 16:21

moj login na kurniku raul18, zapraszam na gierke !

#7 dominodmo

dominodmo

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisano 12.09.2008 - 23:20

Zastanawiam się czy gdziekolwiek w Internecie można zagrać w makao na pieniądze?