Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

Lekkoatletyczne ME 2014

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 12.08.2014 - 16:45

Karolina Kołeczek zdołała awansować do półfinału biegu na 100 metrów przez przez płotki.

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#2 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 13.08.2014 - 06:42

Tomasz Majewski wywalczył brązowy medal w konkursie pchnięcia kulą na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#3 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 14.08.2014 - 05:36

Robert Urbanek niespodziewanie sięgnął po brązowy medal w konkursie rzutu dyskiem podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu.

#4 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 15.08.2014 - 08:13

Cytat

Lekkoatletyczne ME: srebrny medal Krystiana Zalewskiego, dyskwalifikacja zwycięzcy

Kry­stian Za­lew­ski wy­wal­czył srebr­ny medal w biegu na 3000 m z prze­szko­da­mi pod­czas lek­ko­atle­tycz­nych mi­strzostw Eu­ro­py. Naj­szyb­szy był Ma­hie­di­ne Me­khis­si-Be­nab­bad, który ukoń­czył bieg z tak wiel­ką prze­wa­gą, że już wiele me­trów przed metą w ge­ście trium­fu ścią­gnął ko­szul­kę. W związ­ku z jego za­cho­wa­niem ofi­cjal­ny pro­test zło­ży­li Hisz­pa­nie, któ­rzy do­ma­ga­li się dys­kwa­li­fi­ka­cji za ten gest. Ich wnio­sek zo­stał roz­pa­trzo­ny po­zy­tyw­nie, w związ­ku z czym złoto osta­tecz­nie przy­zna­no Yoan­no­wi Ko­wa­lo­wi z Fran­cji, srebr­nym me­da­li­stą zo­stał Za­lew­ski, a brą­zo­wym - Angel Mul­le­ra z Hisz­pa­nii.

#5 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 16.08.2014 - 04:38

Pierwsze złoto reprezentacji Polski na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy w Zurychu! Mistrzem w biegu na 800 metrów został Adam Kszczot, a drugie zajął Artur Kuciapski. Zawiódł Marcin Lewandowski. Złoty medalista z Barcelony poza podium.

#6 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 16.08.2014 - 11:18

Anita Włodarczyk wywalczyła złoty medal w rzucie młotem lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu.

Brązowy medal w Zurychu zdobyła
Joanna Fiodorow

:) :) :) :brawo: :brawo: :brawo: :) :) :)

#7 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 16.08.2014 - 17:33

Kolejny medal dla Polski podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu! W finale biegu na 800 metrów trzecie miejsce zajęła Joanna Jóźwik. Pobiła przy okazji swój rekord życiowy.

#8 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 16.08.2014 - 17:47

82,05 m zapewnia Pawłowi Fajdkowi srebrny medal lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu.

#9 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 17.08.2014 - 07:13

Srebrny medal Pawła Wojciechowskiego w skoku o tyczce. :) :brawo: :brawo: :brawo:

#10 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 17.08.2014 - 10:53

ME: Yared Shegumo zdobył dla Polski srebrny medal w maratonie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników