Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie


0
* * * * - 1 głosy

``Copa America`` Chile 2015 [11.06-2015-04.07.2015]


27 odpowiedzi w tym temacie

#1 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 31.05.2015 - 15:10

W związku z wejściem w życie polityki rotacyjnej dot. wyboru gospodarza turnieju, Copa América 2015 powinna odbyć się w Brazylii. Jednakże ze względu na organizowanie przez ten kraj trzech innych imprez sportowych (Pucharu Konfederacji, Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich) wyrażono wątpliwość i ponownie rozpatrzono tę decyzję.

Prezydent CONMEBOL-u, Nicolas Leoz, zasugerował rozegranie turnieju w niebędącym członkiem konfederacji Meksyku. Niemniej jednak, Chile (przyszły organizator Copa América 2019) oraz Brazylia przystąpili do rozmów dotyczących wymiany organizacji turnieju z 2015 na 2019 i na odwrót

W międzyczasie, prezydent Boliwii Evo Morales, wyraził zainteresowanie zorganizowaniem Mistrzostw

W lutym 2011 ostatecznie zadecydowano, że Copa América 2015 zorganizuje nie Brazylia tylko Chile



zaproszone zespoły;
Meksyk oraz Jamajka


Grupa A
1. Chile
2.   Ekwador
3.   Meksyk
4.   Boliwia


Grupa B
1.   Argentyna
2.   Urugwaj
3.   Paragwaj
4.   Jamajka


Grupa C
1.   Brazylia
2.   Kolumbia
3.   Peru
4.   Wenezuela


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Stadiony na których odbywać będą się soptkania
------------------------------------------------------------------------------------------

Antofagasta

Antofagasta copa america 2015 chile stadiony nazwa:Estadio Regional de Antofagasta
pojemność: 21,178
=========================================================================================
Concepción

Concepción copa america 2015 chile stadiony nazwa: Estadio Municipal de Concepción
Pojemność:33,000
=========================================================================================
La Serena

La Serena copa america 2015 chile stadiony nazwa: Estadio La Portada
Pojemność:18,268
==============================================================================================
Rancagua

Rancagua copa america 2015 chile stadiony nazwa: Estadio El Teniente
Pojemność:15,252
============================================================================================
Santiago

Santiago copa america 2015 stadiony chile nazwa: Estadio Nacional
Pojemność:48,665
===========================================================================================
Temuco

Temuco copa america 2015 chile stadiony nazwa: Estadio Municipal Germán Becker
Pojemność:18,125
==============================================================================================
Valparaíso

Valparaíso copa america 2015 stadiony chile nazwa: Estadio Elías Figueroa
Pojemność:23,000
===================================================================================================
Vina del Mar

Vina del Mar copa america 2015 nazwa: Estadio Sausalito
Pojemność:25,000
======================================================================================================

Terminarz

12.06.15 01:30 Chile 2:0 Ekwador   

13.06.15 01:30 Meksyk 0:0 Boliwia   

13.06.15 21:00 Urugwaj 1:0 Jamajka   

13.06.15 23:30 Argentyna 2:2 Paragwaj   

14.06.15 21:00 Kolumbia 0:1 Wenezuela   

14.06.15 23:30 Brazylia 2:1 Peru   

15.06.15 23:00 Ekwador 2:3 Boliwia   

16.06.15 01:30 Chile 3:3 Meksyk   

17.06.15 01:30 Argentyna 1:0 Urugwaj   

17.06.15 23:00 Paragwaj 1:0 Jamajka   

18.06.15 02:00 Brazylia 0:1 Kolumbia   

19.06.15 01:30 Peru 1;0 Wenezuela   

19.06.15 23:00 Meksyk 1:2 Ekwador   

20.06.15 01:30 Chile 5:0 Boliwia   

20.06.15 21:00 Urugwaj 1:1 Paragwaj   

20.06.15 23:30 Argentyna 1:0 Jamajka   

21.06.15 21:00 Kolumbia 0:0     Peru   

21.06.15 23:30 Brazylia 2:1     Wenezuela

Awans do następnej Fazy rozgrywek po 2 najlepsze zespoly  z grup A B C   oraz 2 zespoły  z miejsc 3

1/4 CHILE -:- (-:-) URUGWAJ      25/06/15, 1:30
1/4 BOLIWIA-:- (-:-)PERU     26/06/15, 1:30
1/4     ARGENTYNA-:- (-:-) KOLUMBIA    27/06/15, 1:30
1/4 BRAZYLIA -:- (-:-)PARAGWAJ    27/06/15, 23:30
1/2 -:- (-:-) 30/06/15, 1:30
1/2 -:- (-:-) 1/07/15, 1:30
BRĄZ -:- (-:-) 4/07/15, 1:30
FINAŁ -:- (-:-) 4/7/15, 22:00

Użytkownik zibistram edytował ten post 22.06.2015 - 15:49

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#2 woof

woof

    Senior

  • VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 31.05.2015 - 19:37

- dzięki za temat
- jak znajdziesz czas to pociągnij go solidnie OK

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<


#3 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 01.06.2015 - 11:13

Dotychczasowi zwycięzcy

Rok Gospodarz Mistrz Wicemistrz 3 miejsce 4 miejsce

1910[1]   Argentyna   Argentyna Urugwaj   Chile brak
1916   Argentyna Urugwaj   Argentyna   Brazylia   Chile
1917   Urugwaj   Urugwaj Argentyna   Brazylia   Chile
1919   Brazylia   Brazylia Urugwaj   Argentyna   Chile
1920   Chile   Urugwaj   Argentyna   Brazylia   Chile
1921   Argentyna   Argentyna Brazylia   Urugwaj   Paragwaj
1922   Brazylia   Brazylia Paragwaj   Urugwaj   Argentyna
1923   Urugwaj Urugwaj   Argentyna   Paragwaj   Brazylia
1924   Urugwaj Urugwaj   Argentyna   Paragwaj   Chile
1925   Argentyna Argentyna Brazylia   Paragwaj brak
1926   Chile Urugwaj Argentyna   Chile   Paragwaj
1927   Peru Argentyna   Urugwaj   Peru   Boliwia
1929   Argentyna Argentyna Paragwaj   Urugwaj   Peru
1935   Peru Urugwaj Argentyna   Peru   Chile
1937   Argentyna   Argentyna   Brazylia   Urugwaj   Paragwaj
1939   Peru   Peru   Urugwaj   Paragwaj   Chile
1941   Chile   Argentyna   Urugwaj   Chile   Peru
1942   Urugwaj Urugwaj   Argentyna   Brazylia   Paragwaj
1945   Chile   Argentyna   Brazylia   Chile   Urugwaj
1946   Argentyna   Argentyna   Brazylia   Paragwaj   Urugwaj
1947   Ekwador   Argentyna   Paragwaj   Urugwaj   Chile
1949   Brazylia Brazylia   Paragwaj   Peru   Boliwia
1953   Peru   Paragwaj      Brazylia   Urugwaj   Chile
1955   Chile   Argentyna Chile   Peru   Urugwaj
1956   Urugwaj Urugwaj Argentyna   Brazylia   Brazylia
1957   Peru   Argentyna Brazylia   Urugwaj   Peru
1959   Argentyna   Argentyna   Brazylia   Paragwaj   Peru
1959   Ekwador   Urugwaj Argentyna   Brazylia   Ekwador
1963   Boliwia Boliwia   Paragwaj   Argentyna   Brazylia
1967   Urugwaj   Urugwaj   Argentyna   Chile   Paragwaj
1975   Kolumbia /  Peru Peru   Kolumbia   Brazylia
Urugwaj

1979   Paragwaj /  Chile Paragwaj   Chile   Brazylia
Peru

1983   Urugwaj /  Brazylia Urugwaj Brazylia   Paragwaj
Peru

1987   Argentyna Urugwaj Chile   Kolumbia   Argentyna
1989   Brazylia   Brazylia Urugwaj   Argentyna   Paragwaj
1991   Chile Argentyna Brazylia   Chile   Kolumbia
1993   Ekwador   Argentyna   Meksyk   Kolumbia   Ekwador
1995   Urugwaj   Urugwaj Brazylia   Kolumbia   Stany Zjednoczone
1997   Boliwia   Brazylia   Boliwia   Meksyk   Peru
1999   Paragwaj Brazylia Urugwaj   Meksyk   Chile
2001   Kolumbia Kolumbia   Meksyk   Honduras   Urugwaj
2004   Peru   Brazylia Argentyna   Urugwaj   Kolumbia
2007   Wenezuela Brazylia   Argentyna   Meksyk   Urugwaj
2011   Argentyna   Urugwaj Paragwaj   Peru   Wenezuela


Historia najwięcej trofeum zdobyły;

Urugwaj 15 (1916, 1917, 1920, 1923, 1924, 1926, 1935, 1942, 1956, 1959, 1967, 1983, 1987, 1995, 2011)

Argentyna 14 (1921, 1925, 1927, 1929, 1937, 1941, 1945, 1946, 1947, 1955, 1957, 1959, 1991, 1993)

Brazylia     8 (1919, 1922, 1949, 1989, 1997, 1999, 2004, 2007)
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#4 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 01.06.2015 - 11:17

Kadra Brazylii

Bramkarze:
Jefferson (Botafogo), Diego Alves (Valencia), Marcelo Grohe (Gremio)

Obrońcy:
Danilo (FC Porto), Fabinho (AS Monaco), Marcelo (Real Madryt), Filipe Luis (Chelsea FC), David Luiz (Paris Saint-Germain), Miranda (Atletico Madryt), Thiago Silva (Paris Saint-Germain), Marquinhos (Paris Saint-Germain

Pomocnicy:
Luiz Gustavo (VfL Wolfsburg), Elias (Corinthians), Fernandinho (Manchester City), Casemiro (FC Porto), Willian (Chelsea FC), Philippe Coutinho (Liverpool FC), Everton Ribeiro (Al Ahli), Douglas Costa (Szachtar Donieck)

Napastnicy:
Neymar (FC Barcelona), Robinho (Santos), Diego Tardelli (Shandong Luneng), Roberto Firmino (TSG Hoffenheim)

W gronie zawodników, którzy nie dostali powołań, jest kilka znanych nazwisk. Na Copa America nie zagrają na pewno Oscar i Ramires z Chelsea, Luiz Adriano z Szachtara Doniec czy Lucas z Paris Saint-Germain.)



Kadra Argentyny
Bramkarze: Mariano Andujar (Napoli), Nahuel Guzman (Tigres), Sergio Romero (Sampdoria);

Obrońcy: Milton Casco (Newell's), Martin Demichelis (Manchester City), Ezequiel Garay (Zenit), Nicolas Otamendi (Valencia), Marcos Rojo (Manchester United), Facundo Roncaglia (Genoa), Pablo Zabaleta (Manchester City);

Pomocnicy: Ever Banega (Sevilla), Lucas Biglia (Lazio), Angel Di Maria (Manchester United), Fernando Gago (Boca), Erik Lamela (Tottenham), Javier Mascherano (Barcelona), Javier Pastore (PSG), Roberto Pereyra (Juventus);

Napastnicy: Sergio Aguero (Manchester City), Gonzalo Higuain (Napoli), Ezequiel Lavezzi (PSG), Lionel Messi (Barcelona), Carlos Tevez (Juventus).


Kadra Urugwaju
  • bramkarze: Fernando Muslera (Galatasaray), Martin Silva (Vasco da Gama), Rodrigo Munoz (Libertad)

  • obrońcy: Maximiliano Pereira (Benfica), Matias Aguirregaray (Estudiantes ), Jose Maria Gimenez (Atletico de Madrid), Diego Godin (Atletico de Madrid), Sebastian Coates (Sunderland), Emiliano Velazquez (Getafe), Gaston Silva (Torino), Alvaro Pereira (Estudiantes LP), Mathias Corujo (Universidad de Chile), Jorge Fucile (Nacional)

  • pomocnicy: Camilo Mayada (River Plate) Alvaro Gonzalez (Torino), Carlos Sanchez (River Plate), Egidio Arevalo Rios (Tigres), Walter Gargano (Napoli), Guzman Pereira (Universidad de Chile), Nicolas Lodeiro (Boca Junior), Cristian Rodriguez (bez klubu), Giorgian De Arrascaeta (Cruzeiro)

  • napastnicy: Diego Rolan (Bordeaux), Jonathan Rodriguez (Benfica), Edinson Cavani (PSG), Cristhian Stuani (Espanyol), Abel Hernandez (Hull City)

  • Kadra Kolumbii
Bramkarze: Cristian Bonilla (Equidad), David Ospina (Arsenal), Camilo Vargas (Atlético Nacional).

Obrońcy: Darwin Andrade (Standard Liege), Santiago Arias (PSV), Pablo Armero (Flamengo), Pedro Franco (Beşiktaş), Jeison Murillo (Granada), Carlos Valdés (Nacional), Cristian Zapata (Milan), Camilo Zúñiga (Napoli).

Pomocnicy: Edwin Cardona (Monterrey), Juan Cuadrado (Chelsea), Alexander Mejía (Monterrey), James Rodríguez (Real Madryt), Carlos Sánchez (Aston Villa), Edwin Valencia (Santos).

Napastnicy: Carlos Bacca (Sevilla), Radamel Falcao (Manchester United), Teófilo Gutiérrez (River Plate), Victor Ibarbo (Roma), Jackson Martinez (Porto), Luis Muriel (Sampdoria).


Kadra Chile

Bramkarze: Claudio Bravo (FC Barcelona), Paulo Garces (Colo-Colo), Johnny Herrera (Universidad de Chile),

Obrońcy: Miiko Albornoz (Hannover 96), Mauricio Isla (Queens Park Rangers), Gonzalo Jara (FSV Mainz), Gary Medel (Inter Mediolan), Eugenio Mena (Cruzeiro), Jose Rojas (Universidad de Chile),

Pomocnicy: Charles Aranguiz (Internacional), Jean Beausejour (Colo Colo), Carlos Carmona (Atalanta Bergamo), Marcelo Diaz (Hamburger SV), Matias Fernandez (Fiorentina), Felipe Gutierrez (Twente Enschede), Arturo Vidal (Juventus), David Pizarro (Fiorentina), Jorge Valdivia (Palmeiras),

Napastnicy: Alexis Sanchez (Arsenal FC), Eduardo Vargas (Queens Park Rangers), Angelo Henriquez (Dinamo Zagrzeb), Mauricio Pinilla (Atalanta Bergamo), Edson Puch (Huracan).


Kadra Peru
  • bramkarze: Pedro Gallese (Juan Aurich), Diego Penny (Sporting Cristal), Salomon Libman (Cesar Vallejo)

  • obrońcy: Luis Advaincula (Vitoria Setubal), Carlos Zambrano (Eintracht Frankfurt), Pedro Requena (Cesar Vallejo), Hansell Riojas (Cesar Vallejo), Christian Ramos (Juan Aurich), Yoshimar Yotun (Malmo), Jair Cespedes (Juan Aurich)

  • pomocnicy: Josepmir Ballon (Sporting Cristal), Edwin Retamoso (Real Garcilaso), Carlos Lobaton (Sporting Cristal), Carlos Ascues (Melgar), Joel Sanchez (Universidad San Martin de Porres), Paolo Hurtado (Pacos de Ferreira), Juan Manuel Vargas (Fiorentina), Christian Cueva (Alianza Lima), Cristian Benavente (Real Madryt Castilla), Paulo Albarracin (Alianza Lima)

  • napastnicy: Andre Carrillo (Sporting CP), Jefferson Farfan (Schalke 04), Paolo Guerrero (Corinthians), Claudio Pizarro (Bayern Monachium), Yordy Reyna (RB Leipzig)
KADRA EKWADORU

BRAMKARZE:
Librado Azcona (Independiente del Valle)
Alexander Domínguez (LDU Quito)
Esteban Dreer (Emelec)

OBROŃCY:
Gabriel Achilier (Emelec)
Walter Ayoví (Pachuca)
Óscar Bagüí (Emelec)
Frickson Erazo (Grêmio)
Arturo Mina (Independiente del Valle)
John Narváez (Emelec)
Juan Carlos Paredes (Watford)
Mario Pineida (Independiente del Valle)

POMOCNICY:
Michael Arroyo (Club América)
Juan Cazares (Banfield)
Jonathan González (Leones Negros)
Renato Ibarra (Vitesse)
Osbaldo Lastra (Emelec)
Fidel Martínez (Leones Negros)
Christian Noboa (PAÓK)
Pedro Quiñónez (Emelec)

NAPASTNICY:
Jaime Ayoví (Godoy Cruz)
Miler Bolaños (Emelec)
Jefferson Montero (Swansea)
Enner Valencia (West Ham United)


KADRA MEKSYKU


BRAMKARZE:
José de Jesús Corona (Cruz Azul)
Alfredo Talavera (Toluca)
Edgar Melitón Hernández (Veracruz)

OBROŃCY:
George Corral (Queretaro)
Gerardo Flores (Cruz Azul)
Adrian Aldrete (Santos Laguna)
Rafael Márquez(Verona)
Julio César Domínguez (Cruz Azul)
Efrain Velarde (Monterrey)
Carlos Salcedo (Chivas)
Hugo Ayala (Tigres)
Juan Carlos  Valenzuela (Atlas)

POMOCNICY:
Javier Güemez (Tijuana)
Juan Carlos Medina (Atlas)
Luis Montes (Leon)
Marco Fabian (Chivas)
Javier Aquino (Rayo Vallecano)
Jesús Manuel Corona (FC Twente)
Mario Osuna (Queretaro)

NAPASTNICY:
Raúl Jiménez (Atlético Madryt)
Eduardo Herrera (Pumas)
Vicente Matías Vuoso (Chiapas)
Enrique Esqueda (Tigres)

Kadra Wenezueli

Bramkarze: Alain Baroja (Caracas FC), Wuilker Farinez (Caracas FC), Daniel Hernandez (Tenerife)

Obrońcy: Gabriel Cichero (Mineros de Guayana), Grenddy Perozo (AC Ajaccio), Andres Tunez (Buriram United), Wilker Angel (Deportivo Tachira), Roberto Rosales (Malaga), Fernando Amorebieta (Middlesbrough), Oswaldo Vizcarrondo (Nantes)

Pomocnicy: Rafael Acosta (Mineros de Guayana), Alejandro Guerra (Atletico Nacional), Ronald Vargas (Balikesirspor), Franklin Lucena (Deportivo La Guaira), Cesar Gonzalez (Deportivo Tachira), Tomas Rincon (Genoa), Luis Manuel Seijas (Independiente Santa Fe), Juan Arango (Tijuana)

Napastnicy: Jhon Murillo (Benfica), Gelmin Rivas (Deportivo Tachira), Nicolas Fedor (Rayo Vallecano), Josef Martinez (Torino), Salomon Rondon (Zenit St Petersburg)

Kadra Jamajki

Bramkarze: Ryan Thompson (Pittsburgh Riverhounds), Duwayne Kerr (Sarpsborg 08), Dwayne Miller (Syrianska).

Obrońcy: Wes Morgan (Leicester City), Jermaine Taylor (Houston Dynamo), Michael Hector (Reading), Daniel Gordon (Karlsruher), Adrian Mariappa (Crystal Palace), Hughan Gray (Waterhouse FC), Kemar Lawrence (NY Red Bulls).

Pomocnicy: Je-Vaughn Watson (FC Dallas), Rodolph Austin (Leeds United), Joel Grant (Yeovil), Lance Laing (FC Edmonton), Garath McCleary (Reading), Joel McAnuff (Leyton Orient).

Napastnicy: Allan Ottey (Mobay United), Giles Barnes (Houston Dynamo), Darren Mattocks (Vancouver), Simon Dawkins (Derby County), Deshorn Brown (Valarenga), Romeo Parkes (Isidro Metapan), Dino Williams (Mobay United).


Kadra Boliwii

Bramkarze : Romel Quiñónez (Bolívar), Hugo Suárez (Blooming), José Peñarrieta (Petrolero de Yacuiba).

Obrońcy: Miguel Hurtado (Blooming), Marvin Bejarano (Oriente Petrolero), Alejandro Morales (Blooming), Edemir Rodríguez (Bolívar), Ronald Eguino (Bolívar), Edward Zenteno (Jorge Wilstermann), Cristian Coimbra (Blooming), Ronald Raldes (Oriente Petrolero).

Pomocnicy: Danny Bejarano (Oriente Petrolero), Wálter Veizaga (The Strongest), Damir Miranda (Bolívar), Sebastian Gamarra (AC Milan), Alejandro Chumacero (The Strongest), Pablo Escobar (The Strongest), Jhasmani Campos (Bolívar).

Napastnicy: Damián Lizio (O’Higgins), Martin Smedberg-Dalence (IFK Göteborg), Alcides Peña (Oriente Petrolero), Marcelo Martins Moreno (Chanchung Yatai), Ricardo Pedriel (Mersin).


Kadra Paragwaju


Bramkarze: Justo Villar (Colo Colo), Anthony Silva (Independiente Medellín), Alfredo Aguilar (Guaraní)

Obrońcy: Paulo Da Silva (Toluca), Marcos Cáceres (Newell’s Old Boys), Pablo Aguilar (América), Miguel Samudio (América), Iván Píris (Udinese), Fabián Balbuena (Libertad), Bruno Valdez (Cerro Porteño).

Pomocnicy: Víctor Cáceres (Flamengo), Osvaldo Martínez (América), Nèstor Ortigoza (San Lorenzo), Richard Ortíz (Toluca), Óscar Romero (Racing), Osmar Molinas (Libertad), Eduardo Aranda (Olimpia).

Napastnicy: Roque Santa Cruz (Cruz Azul), Lucas Barrios (Montpellier), Nelson Haedo Valdez (Eintracht Frankfurt), Edgar Benítez (Toluca), Derlis González (FC Basel), Raúl Bobadilla (Augsburg)

Użytkownik zibistram edytował ten post 08.06.2015 - 18:12
wstawka

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#5 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 01.06.2015 - 22:02

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 31.05.2015 - 19:37 napisał

- dzięki za temat
- jak znajdziesz czas to pociągnij go solidnie OK

ok co jakis czas dokladam info
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#6 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 01.06.2015 - 22:17

Wyświetl postUżytkownik zibistram dnia 01.06.2015 - 22:02 napisał

ok co jakis czas dokladam info

chętnych zapraszamy do podawania swoich typów na meczyki i ewentualnie jakieś uwagi sugestie i spostrzeżenia
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#7 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 02.06.2015 - 09:34

Kibiców południowoamerykańskiego futbolu czeka prawdziwa gratka w najbliższym czasie. W czerwcu wystartuje Copa America 2015! Wszystkie mecze pokaże Telewizja Polska za pośrednictwem TVP1, TVP Sport i sport.tvp.pl. :)

TVP za pomocą swojej strony internetowej poinformowała o zakupie praw do transmisji wszystkich spotkań południowoamerykańskiego turnieju. Copa America zagości na antenach TVP Sport, która pokaże wszystkie 28 meczów :cieszy: począwszy od otwierającego zmagania pojedynku Chile z Ekwadorem, aż do wielkiego finału na Estadio Nacional w Santiago, w internecie pod adresem www.sport.tvp.pl, a także na otwartym kanale TVP1, który pokaże najciekawsze spotkania.
Fani latynoskiego futbolu przez trzy tygodnie będą mogli śledzić zmagania najlepszych drużyn zza Oceanu. Turniej startuje 11 czerwca, a kończy się 4 lipca. Na stadionach w Chile zobaczymy największe gwiazdy światowej piłki nożnej z Lionelem Messim i Neymarem na czele. Mistrzowskiego tytułu bronić będzie Urugwaj, który będzie poważnie osłabiony w wyniku kary dla Luisa Suareza, a do grona dziesięciu drużyn zrzeszonych w CONMEBOL tradycyjnie zaproszono reprezentacje gości. W tym roku są to drużyny Meksyku oraz Jamajki.

Użytkownik zibistram edytował ten post 02.06.2015 - 19:38
dopiska

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#8 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 02.06.2015 - 09:39

Moje typki ``zespoły które znajdą się w czwórce

ARGENTYNA,BRAZYLIA,CHILE,KOLUMBIA
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#9 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 02.06.2015 - 19:34

Newsy;

Osłabienie Brazylii przed Copa America

Z powodu kontuzji prawego kolana reprezentant Brazylii Luiz Gustavo nie zagra w rozpoczynającym się 11 czerwca Copa America – poinformowała tamtejsza konfederacja piłkarska (CBF
Lekarz kadry Rodrigo Lasmar oświadczył, że uraz łękotki jest na tyle poważny, że 27-letni pomocnik "Canarinhos" będzie musiał poddać się zabiegowi.
W ten weekend Gustavo strzelił jedną z bramek dla VfL Wolfsburg w finale Pucharu Niemiec z Borussią Dortmund (3:1). Tydzień wcześniej zdobył gola w ostatniej kolejce Bundesligi z FC Koeln (2:2); "Wilki" zajęły drugie miejsce, za klubem Roberta Lewandowskiego Bayernem Monachium. Z kolei w marcu trafił w towarzyskim spotkaniu z Francją (3:1) na Stade de France.
Nie wiadomo jeszcze, kto zastąpi Gustavo w ekipie narodowej prowadzonej przez Carlosa Dungę. Wcześniej urazy wyeliminowały z udziału w mistrzostwach Ameryki Płd. bramkarza Diego Alvesa (Valencia) i obrońcę Marcelo (Real Madryt

Obecnie piłkarze Brazylii przebywają w Teresopolis, w pobliżu Rio de Janeiro. W najbliższych dniach mają zaplanowane sparingi z Meksykiem w Sao Paulo i Hondurasem w Porto Alegre.

Użytkownik zibistram edytował ten post 02.06.2015 - 19:34

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#10 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 08.06.2015 - 18:05

Sensacją jest nominacja dla 18-letniego Sebastiana Gamarry,reprezentantaj Boliwii,  który do tej pory nie zagrał ani jednego spotkania na szczeblu seniorskim.
Gamarra występuje w młodzieżowym zespole Milanu. 18-letni środkowy pomocnik rozegrał w tym sezonie 21 gier we włoskiej Primaverze. Jak dotąd nie miał okazji grać ani w pierwszym zespole Milanu, ani w pierwszej reprezentacji Boliwii. Gamarra jest absolutnym debiutantem w dorosłym futbolu.
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#11 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 10.06.2015 - 15:12

http://sport.tvp.pl/...plan-transmisji
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#12 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 12.06.2015 - 11:56

12.06.15 01:30 Chile   2:0     Ekwador
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#13 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 15.06.2015 - 15:59

12.06.15 01:30 Chile 2:0 Ekwador   

13.06.15 01:30 Meksyk 0:0     Boliwia   

13.06.15 21:00 Urugwaj 1:0     Jamajka   

13.06.15 23:30 Argentyna    2:2     Paragwaj   

14.06.15 21:00 Kolumbia 0:1     Wenezuela   

14.06.15 23:30 Brazylia 2:1    Peru
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#14 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 16.06.2015 - 11:07

12.06.15 01:30 Chile 2:0 Ekwador   

13.06.15 01:30 Meksyk 0:0 Boliwia   

13.06.15 21:00 Urugwaj 1:0 Jamajka   

13.06.15 23:30 Argentyna 2:2 Paragwaj   

14.06.15 21:00 Kolumbia 0:1 Wenezuela   

14.06.15 23:30 Brazylia 2:1 Peru   

15.06.15 23:00 Ekwador 2:3     Boliwia   

16.06.15 01:30 Chile 3:3     Meksyk
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#15 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 17.06.2015 - 09:10

12.06.15 01:30 Chile 2:0 Ekwador   

13.06.15 01:30 Meksyk 0:0 Boliwia   

13.06.15 21:00 Urugwaj 1:0 Jamajka   

13.06.15 23:30 Argentyna 2:2 Paragwaj   

14.06.15 21:00 Kolumbia 0:1 Wenezuela   

14.06.15 23:30 Brazylia 2:1 Peru   

15.06.15 23:00 Ekwador 2:3 Boliwia   

16.06.15 01:30 Chile 3:3 Meksyk   

17.06.15 01:30 Argentyna 1:0 Urugwaj   

17.06.15 23:00 Paragwaj 1:0 Jamajka


Dołączona grafika

Użytkownik zibistram edytował ten post 17.06.2015 - 09:22

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#16 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 18.06.2015 - 09:06

12.06.15 01:30 Chile 2:0 Ekwador  

13.06.15 01:30 Meksyk 0:0 Boliwia  

13.06.15 21:00 Urugwaj 1:0 Jamajka  

13.06.15 23:30 Argentyna 2:2 Paragwaj  

14.06.15 21:00 Kolumbia 0:1 Wenezuela  

14.06.15 23:30 Brazylia 2:1 Peru  

15.06.15 23:00 Ekwador 2:3 Boliwia  

16.06.15 01:30 Chile 3:3 Meksyk  

17.06.15 01:30 Argentyna 1:0 Urugwaj  

17.06.15 23:00 Paragwaj 1:0 Jamajka  

18.06.15 02:00 Brazylia 0:1 Kolumbia
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#17 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 19.06.2015 - 15:27

12.06.15 01:30 Chile 2:0 Ekwador   

13.06.15 01:30 Meksyk 0:0 Boliwia   

13.06.15 21:00 Urugwaj 1:0 Jamajka   

13.06.15 23:30 Argentyna 2:2 Paragwaj   

14.06.15 21:00 Kolumbia 0:1 Wenezuela   

14.06.15 23:30 Brazylia 2:1 Peru   

15.06.15 23:00 Ekwador 2:3 Boliwia   

16.06.15 01:30 Chile 3:3 Meksyk   

17.06.15 01:30 Argentyna 1:0 Urugwaj   

17.06.15 23:00 Paragwaj 1:0 Jamajka   

18.06.15 02:00 Brazylia 0:1 Kolumbia   

19.06.15 01:30 Peru 1;0 Wenezuela

Dołączona grafika

Użytkownik zibistram edytował ten post 19.06.2015 - 15:30

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#18 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 21.06.2015 - 16:30

12.06.15 01:30 Chile 2:0 Ekwador   

13.06.15 01:30 Meksyk 0:0 Boliwia   

13.06.15 21:00 Urugwaj 1:0 Jamajka   

13.06.15 23:30 Argentyna 2:2 Paragwaj   

14.06.15 21:00 Kolumbia 0:1 Wenezuela   

14.06.15 23:30 Brazylia 2:1 Peru   

15.06.15 23:00 Ekwador 2:3 Boliwia   

16.06.15 01:30 Chile 3:3 Meksyk   

17.06.15 01:30 Argentyna 1:0 Urugwaj   

17.06.15 23:00 Paragwaj 1:0 Jamajka   

18.06.15 02:00 Brazylia 0:1 Kolumbia   

19.06.15 01:30 Peru 1;0 Wenezuela   

19.06.15 23:00 Meksyk 1:2     Ekwador   

20.06.15 01:30 Chile    5:0    Boliwia   

20.06.15 21:00 Urugwaj 1:1     Paragwaj   

20.06.15 23:30 Argentyna 1:0     Jamajka
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#19 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 22.06.2015 - 15:49

12.06.15 01:30 Chile 2:0 Ekwador   

13.06.15 01:30 Meksyk 0:0 Boliwia   

13.06.15 21:00 Urugwaj 1:0 Jamajka   

13.06.15 23:30 Argentyna 2:2 Paragwaj   

14.06.15 21:00 Kolumbia 0:1 Wenezuela   

14.06.15 23:30 Brazylia 2:1 Peru   

15.06.15 23:00 Ekwador 2:3 Boliwia   

16.06.15 01:30 Chile 3:3 Meksyk   

17.06.15 01:30 Argentyna 1:0 Urugwaj   

17.06.15 23:00 Paragwaj 1:0 Jamajka   

18.06.15 02:00 Brazylia 0:1 Kolumbia   

19.06.15 01:30 Peru 1;0 Wenezuela   

19.06.15 23:00 Meksyk 1:2 Ekwador   

20.06.15 01:30 Chile 5:0 Boliwia   

20.06.15 21:00 Urugwaj 1:1 Paragwaj   

20.06.15 23:30 Argentyna 1:0 Jamajka   

21.06.15 21:00 Kolumbia 0:0 Peru   

21.06.15 23:30 Brazylia 2:1 Wenezuela

Awans do następnej Fazy rozgrywek po 2 najlepsze zespoly  z grup A B C   oraz 2 zespoły  z miejsc 3

1/4  CHILE (0:0)1:0 URUGWAJ 25/06/15, 1:30
1/4  BOLIWIA (0:2)1:3 PERU 26/06/15, 1:30
1/4  ARGENTYNA 0:0) 0:0KOLUMBIA 27/06/15, 1:30 karne 1-0 dla Argentyny
1/4  BRAZYLIA 1:0(1:1)PARAGWAJ 27/06/15, 23:30 karne 4-5 dla Paragwaju

Użytkownik zibistram edytował ten post 28.06.2015 - 00:42

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#20 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5810 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 25.06.2015 - 11:29

1/4 CHILE[awans] (0:0)1:0  URUGWAJ 25/06/15, 1:30

Użytkownik zibistram edytował ten post 26.06.2015 - 11:23

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych użytkowników