Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie


0
- - - - -

Mundial ``Rosja 2018``


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5789 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 25.07.2015 - 16:27

Wylosowane grupy eliminacyjne :pilka: losowanie 25 lipca 17;25

W sobotnie popołudnie w Sankt Petersburgu 52 europejskie drużyny narodowe trafią do 9 grup.

Użytkownik zibistram edytował ten post 25.07.2015 - 16:29

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#2 woof

woof

    Senior

  • Administratorzy
  • 18676 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 25.07.2015 - 18:34

Zestawienie wszystkich grup z Europy:

Grupa A Holandia, Francja, Szwecja, Bułgaria, Białoruś, Luksemburg
Grupa B Portugalia, Szwajcaria, Węgry, Wyspy Owcze, Łotwa, Andora
Grupa C Niemcy, Czechy, Irlandia Północna, Norwegia, Azerbejdżan, San Marino
Grupa D Walia, Austria Serbia, Irlandia, Mołdawia, Gruzja
Grupa E Rumunia, Dania, POLSKA, Czarnogóra, Armenia, Kazachstan
Grupa F Anglia, Słowacja, Szkocja, Słowenia, Litwa, Malta
Grupa G Hiszpania, Włochy, Albania, Izrael, Macedonia, Liechtenstein
Grupa H Belgia, Bośnia i Hercegowina, Grecja, Estonia, Cypr
Grupa I Chorwacja, Islandia, Ukraina, Turcja, Finlandia

teraz komputer wylosuje terminy spotkań ma to się odbyć 26 lipca czyli jutro

Użytkownik zibistram edytował ten post 25.07.2015 - 19:30
wstawka

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<


#3 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5789 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 26.07.2015 - 13:01

Terminarz grupy E el. MŚ 2018:

1. kolejka (4 września 2016):
Dania - Armenia
Kazachstan - Polska
Rumunia - Czarnogóra

2. kolejka (8 października 2016):
Armenia - Rumunia
Czarnogóra - Kazachstan
Polska - Dania

3. kolejka (11 października 2016):
Kazachstan - Rumunia
Dania - Czarnogóra
Polska - Armenia

4. kolejka (11 listopada 2016):
Armenia - Czarnogóra
Dania - Kazachstan
Rumunia - Polska

5. kolejka (26 marca 2017):
Armenia - Kazachstan
Czarnogóra - Polska
Rumunia - Dania

6. kolejka (10 czerwca 2017):
Kazachstan - Dania
Czarnogóra - Armenia
Polska - Rumunia

7. kolejka (1 września 2017):
Kazachstan - Czarnogóra
Dania - Polska
Rumunia - Armenia

8. kolejka (4 września 2017):
Armenia - Dania
Czarnogóra - Rumunia
Polska - Kazachstan

9. kolejka (5 października 2017):
Armenia - Polska
Czarnogóra - Dania
Rumunia - Kazachstan

10. kolejka (8 października 2017):
Dania - Rumunia
Kazachstan - Armenia
Polska - Czarnogóra
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#4 zibistram

zibistram

    Senior

  • Moderatorzy
  • 5789 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 05.10.2016 - 13:21

Wyświetl postUżytkownik zibistram dnia 26.07.2015 - 13:01 napisał

Terminarz grupy E el. MŚ 2018:

1. kolejka (4 września 2016):
Dania - Armenia 1-0
Kazachstan - Polska 2-2
Rumunia - Czarnogóra 1-1

2. kolejka (8 października 2016):
Armenia - Rumunia
Czarnogóra - Kazachstan
Polska - Dania

3. kolejka (11 października 2016):
Kazachstan - Rumunia
Dania - Czarnogóra
Polska - Armenia

4. kolejka (11 listopada 2016):
Armenia - Czarnogóra
Dania - Kazachstan
Rumunia - Polska

5. kolejka (26 marca 2017):
Armenia - Kazachstan
Czarnogóra - Polska
Rumunia - Dania

6. kolejka (10 czerwca 2017):
Kazachstan - Dania
Czarnogóra - Armenia
Polska - Rumunia

7. kolejka (1 września 2017):
Kazachstan - Czarnogóra
Dania - Polska
Rumunia - Armenia

8. kolejka (4 września 2017):
Armenia - Dania
Czarnogóra - Rumunia
Polska - Kazachstan

9. kolejka (5 października 2017):
Armenia - Polska
Czarnogóra - Dania
Rumunia - Kazachstan

10. kolejka (8 października 2017):
Dania - Rumunia
Kazachstan - Armenia
Polska - Czarnogóra

``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników