Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0

Podsumowanie 6 kolejki Ekstraklasy

komplet wyników

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 sts148

sts148

znawca tenisa

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 501 postów

Napisano 25.08.2015 - 20:58

Podsumowanie 6 kolejki Ekstraklasy

W 6 kolejce padło wiele ciekawych wyników. Najciekawszym meczem w tej kolejce było spotkania w Poznaniu Mistrza z obecnym liderem Piastem. Lech po dobrym meczu w czwertek przeciwko Videoton w Pucharze po raz kolejny zagrał słaby mecz w lidze przegrywając 0-1. Po tym meczu jak również całej kolejce Piast umocnił się na pozycji lidera i na pewno nie straci tego miejsca po 7 kolejce jeżeli przegra bo ma już 4 punkty przewagi.
Za niespodziankę można uznać przegraną na własnym boisku Legię z Koroną. Ale szczerze mówiąc jak przed meczem zobaczyłem wyjściową 11 to wiedziałem że Legia tego meczu nie wygra. Wielu kibiców za pewne pamięta poprzedni sezon i rotacje Berga w składzie. W lidze grał drugi skład kosztem pucharów. To samo zaczyna się teraz i stało się tak jak zakładałem przed meczem.
Nie mogę zrozumieć dlaczego akurat Berg sadza podstawowych zawodników na ławce od początku meczu a później wystawia ich widząc że wynik ucieka. Według mnie lepiej by było wyjść w najsilniejszym składzie i strzelić 1-2 bramki w 1 połowie i ich zmienić. Nie rozumie trochę polityki Berga bo przecież najmocniejsze kluby grają w każdym meczu praktycznie w podstawowym składzie. Ale wracając do 6 kolejki to w końcu pierwszy mecz wygrała Lechia 3-1 z Łęczną i już awansowała na 12 miejsce w tabeli.
Wysokie zwycięstwo 4-1 odnieśli piłkarze Fornalika nie dając szans beniaminkowi z Niecieczy.
W 6 kolejce padło 4 remisy tak więc wielkich roszad w tabeli nie było.

Komplet wyników 6 kolejki

Pogoń - Wisła 1-1
Lechia - Łęczna 3-1
Ruch - Termalica 4-1
Śląsk - Podbeskidzie 1-1
Cracovia - Jagielonia 1-1
Lech - Piast 0-1
Legia - Korona 1-2
Zabrze - Zagłebie 2-2

Tabela po 6 kolejkach

1. Piast 15
2. Cracovia 11