Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0

Promujemy betplatform

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Typer wszechczasów

Typer wszechczasów

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 169 postów

Napisano 08.11.2015 - 11:15

W tym niecodziennym temacie będziemy promować już wkrótce najlepsze forum czyli betplatform.
Jak i na czy to polega.?  Forum pomimo,że jest bardzo fajne mało tętni życiem. Trzeba go ożywić.
Każdy typer tego forum pownien więć zaprosić kolejnych znajomych, kolegów. Każdy z nowych kolegów zakłada temat w kuponach i podaje swoje typy, prowadząc bilanse swoich dokonań. W tym temacie typerzy podają kogo nowego zaprosili i w zależnośći od aktywości nowicjuszy  ich postawy na forum Ja będę przyznawał nagrody. Tabela nagród będzie uaktualniana w tym temacie. Moderatorów posimy tylko o sprawdzanie sztucznych postaci  tzw. Multikont.
Reasumują> aktywność popłaca!

Do dzieła!!!

Użytkownik Typer wszechczasów edytował ten post 08.11.2015 - 11:21

#2 Typer wszechczasów

Typer wszechczasów

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 169 postów

Napisano 11.11.2015 - 15:29

Widze,że niechęć wasza do otrzymywania nagród jest większa niż myślałem. Trudno nagradzani będą więc Ci którzy na to zasłużą!

#3 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 11.11.2015 - 16:53

Wyświetl postUżytkownik Typer wszechczasów dnia 11.11.2015 - 15:29 napisał

Widze,że niechęć wasza do otrzymywania nagród jest większa niż myślałem. Trudno nagradzani będą więc Ci którzy na to zasłużą!
- o co chodzi, jakie nagrody, kto je będzie przyznawał, czyli kim jesteś i za co ??

Użytkownik woof edytował ten post 11.11.2015 - 16:54

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#4 Typer wszechczasów

Typer wszechczasów

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 169 postów

Napisano 11.11.2015 - 17:07

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 11.11.2015 - 16:53 napisał

- o co chodzi, jakie nagrody, kto je będzie przyznawał, czyli kim jesteś i za co ??

Jestem typerem,któremu bardzo podoba się to forum tylko ono wyraźnie zamarło i trzeba je ożywić. Jako,że sporo zarabiam na zakładach chętnia zasponsoruje troche nagród dla najlepszych i aktywnych typerów tego forum. Problem w tym ,że na razie ich brak.

Użytkownik Typer wszechczasów edytował ten post 11.11.2015 - 17:07

#5 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.11.2015 - 17:08

- ja nie widzę nic złego we współpracy, ale muszę wiedzieć na czym ona polega
- jestem ostrożny bo już kilka osób przyłapałem na procederze sprzedawania typów

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#6 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.11.2015 - 17:09

OK - masz skype to do mnie zadzwoń - wilfteam

#7 Typer wszechczasów

Typer wszechczasów

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 169 postów

Napisano 11.11.2015 - 17:14

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 11.11.2015 - 17:08 napisał

- ja nie widzę nic złego we współpracy, ale muszę wiedzieć na czym ona polega
- jestem ostrożny bo już kilka osób przyłapałem na procederze sprzedawania typów

I bardzo dobrze,że jesteś ostrożny, bo to podstawa dobrej pracy na forach. Ze skype nie korzystam. Na razie poczekajmy na ludzi , będą ludzie to przedstawie szczegóły, zorganizuje jakieś Konkursy i ufunduje nagrody. Po pierwszym Konkursie będziecie już spokojni ( jak nagrody trafią do zwycięzców) na razie rozbujajmy to forum.

#8 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 11.11.2015 - 17:22

- chyba masz jakąś swoją witrynę z typami to podaj mi link do niej tutaj
napisz dokładniej co chcesz robić to pomogę
- mówisz o konkursie i ruszeniu portalu opisz konkurs a userzy się znajdą bo jak ja piszę w swoim temacie regularnie "bukmacher pod impasem" to jest po 300 wyświetleń dziennie

#9 Typer wszechczasów

Typer wszechczasów

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 169 postów

Napisano 11.11.2015 - 17:34

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 11.11.2015 - 17:22 napisał

- chyba masz jakąś swoją witrynę z typami to podaj mi link do niej tutaj
napisz dokładniej co chcesz robić to pomogę
- mówisz o konkursie i ruszeniu portalu opisz konkurs a userzy się znajdą bo jak ja piszę w swoim temacie regularnie "bukmacher pod impasem" to jest po 300 wyświetleń dziennie
Otóż moje nagrody w Konkursach to przeważnie moje kupony ,których linki zawsze podaje w temacie ,że faktycznie zostają puszczane u legalnych "ziemniaków" Wygrane z tych kuponów przelewam na skriila wygranych w Konkursach, lub po prostu w takich szybkich Konkursach jak robiłem na shoutboxie (tylko,że nie było chętnych)Przy Konkursach ,gdzie ilość uczestników jest większa czyt minimum 15 osób a uczestnikom uda się w tych Konkursach dodatkowo pokonać mnie w bezpośredniej rywalizacji typerskiej funduje nagrody rzeczowe takie jak sportowe puchary, medale, statuetki.

A oto przykładowy Regulamin KOnkursu Typerskiego.
podam wieczorem cały

Konkurs Typerski "Pokonaj typera wszechczasów"

W KONKURSIE  może wziąść udział każdy zarejestrowany typer na tym forum, kto dokona wpisu:

Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników Konkursu "Pokonaj Typera wszechczasów"

Konkurs polega na podawaniu typów i kuponów w kolejnych dniach trwania Konkursu
:excl:  >>> dziennie należy podać minimum 1 kupon, a maxymalnie 5 kuponów
:excl:  >>> podając kupon należy podać w kolejności nr kuponu na dany dzień i nazwę bukmachera
:excl: >>> podajemy datę i godzinę rozpoczęcia danego zdarzenia, dyscyplinę, ligę lub nazwę zawodów
:excl:>>> podajemy nazwę każdego zdarzenia, jego kurs, kurs AKO kuponu, stawkę i EWK kuponu.
:excl: >>> Brak podania kuponu danego dnia to -100zł do tabelki :excl:  Konkursu

ZASADY TYPOWANIA

:excl: >>> Każdy z typerów ma do dyspozycji wirtualną stawkę dzienną 100zł, za którą może zagrać wszystkie swoje kupony (od 1szt min do 5szt max) Oznacza to,że może zagrAĆ 1 KUPON ZA 100ZŁ lub np kolejno za np 10,20,30,40zł lub np dwa po 50zł itd itd. Kwotą 100zł każdy dysponuje dowolno.Nie może jej przekroczyć :excl:
:stop: Nie wolno podawać na kuponach zdarzenia jakie zagra w danym dniu Typer wszechczasów ( chyba ,że to zdarzenie podane zostanie w innej kombinacji z kolejnym innym zdarzeniem ,lub zostanie zagrane innaczej niż zagrał go Typer wszrechczasów!!!
:excl: >>> po zakończeniu meczy cytujemy swoje kupony i opisujemy zdarzenia ikonami ::weszlo:: ::nieweszlo:: podając czy kupon jest trafiony czy nie.
:excl: >>> tabele prowadzi organizator
:excl: >>> ZADANIEM UCZESTNIKÓW kONKURSU JEST POKONANIE W BEZPOŚREDNIEJ RYWALIZACJI TYPERSKIEJ Typera wszechczasów. Każdy komu się to uda będzie nagrodzony.

Użytkownik Typer wszechczasów edytował ten post 12.11.2015 - 11:42

#10 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5808 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 04.01.2016 - 19:48

Typer`` po czasie`` :pokaz palec:  zniknął . wysilił się trochę podając kupony , które często wchodziły , ale przyszła seria ``dołowania``
i temat odszedł do lamusa jak widać , a może to był chwyt na płatne typy? ale nie wypalił
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#11 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 04.01.2016 - 22:41

Wyświetl postUżytkownik zibistram dnia 04.01.2016 - 19:48 napisał

Typer`` po czasie`` :pokaz palec:  zniknął . wysilił się trochę podając kupony , które często wchodziły , ale przyszła seria ``dołowania``
i temat odszedł do lamusa jak widać , a może to był chwyt na płatne typy? ale nie wypalił
:) :zlosc14:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników