Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0

Temat organizacyjny konkursu "Najlepszy Typer"

394 odpowiedzi w tym temacie

#201 Dawidwerg

Dawidwerg

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisano 10.06.2016 - 09:03

Witam, mam źle rozliczony kupon, chodzi o zdarzenie Hsieh - Riske, proszę o poprawienie. Pozdrawiam 291953- 2016-06-08 10:30:01

#202 administrator

administrator

Senior

• Administratorzy
  • 7819 postów

Napisano 10.06.2016 - 09:24

Wynik poprawiony.

#203 Dawidwerg

Dawidwerg

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisano 12.06.2016 - 10:26

Witam. Ponownie mam źle rozliczone kupony 292212 zdarzenia: simon, gilles - del potro, juan martin i tomic, bernard - mahut, nicolas 292211 zdarzenie: golubic, viktorija - bencic, belinda, a także brak punktów za kupon 292082. Proszę o poprawienie. Pozdrawiam.

Witam. Jeszcze jeden źle rozliczony kupon 292211 zdarzenia: barty, ashleigh - pliskova, karolina i riske, alison - kontaveit, anett nie wiem dlaczego jest zwrot jak mecz odbył się w pełni tylko z jednodniowym opóźnieniem. Proszę o poprawienie. Pozdrawiam.

#204 rr62dg

rr62dg

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 904 postów

Napisano 18.06.2016 - 05:00

Mam żle rozliczony wczorajszy kupon 292912
duque-marino, mariana - sevastova, anastasija typ 2  wynik 4:6 6:3 3:6
proszę o poprawienie i cały kupon jest trafiony.

#205 JuraKCz

JuraKCz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1438 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 18.06.2016 - 16:02

kupon 291520  wyslany 2016-06-04 17:02:42

mecz koszykowki ALM Evreux Basket- Boulazac Basket
mam rozliczony jako nie trafiony w meczu czas normalny padl remis 96-96
ale po dogr wygrali gospodarze 114-107  betsafe podaje kursy kosza na wygrane wraz z dogrywką ! i gospodarze wygrali po doghr

#206 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18669 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 18.06.2016 - 16:42

Wyświetl postUżytkownik JuraKCz dnia 18.06.2016 - 16:02 napisał

kupon 291520  wyslany 2016-06-04 17:02:42

mecz koszykowki ALM Evreux Basket- Boulazac Basket
mam rozliczony jako nie trafiony w meczu czas normalny padl remis 96-96
ale po dogr wygrali gospodarze 114-107  betsafe podaje kursy kosza na wygrane wraz z dogrywką ! i gospodarze wygrali po doghr

- z regulaminu

Cytat

2. Do obstawiania możliwe są tylko zakłady typu „1x2”. Zakłady typu „handicap” oraz „powyżej/poniżej” nie są udostępnione do obstawiania.
- sprawdzimy w poniedziałek, ale boję się, że nasze oprogramowanie nie uwzględnia wyniku po dogrywce // sprawdzimy ;)

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#207 JuraKCz

JuraKCz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1438 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 18.06.2016 - 17:10

2. Do obstawiania możliwe są tylko zakłady typu „1x2”. Zakłady typu „handicap” oraz „powyżej/poniżej” nie są udostępnione do obstawiania.
tu nie bylo zadnego handicapu ani powyzej/ponizej tylko mecz na typ 1  [ bukmacher ma w ofercie wlacznie z dogrywka a to jest sponsor konkursu i takie zdarzenia powinny byc uwzglednione !

#208 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18669 postów

Napisano 18.06.2016 - 18:00

Cytat

Do obstawiania możliwe są tylko zakłady typu „1x2”
- mamy tylko takie oprogramowanie [typy tylko 1x2 a nie 12] i nic na to nie poradzę
- w poniedziałek sprawdzę co da się zrobić

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#209 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18669 postów

Napisano 18.06.2016 - 18:03

Wyświetl postUżytkownik JuraKCz dnia 18.06.2016 - 17:10 napisał

tu nie bylo zadnego handicapu ani powyzej/ponizej tylko mecz na typ 1  [ bukmacher ma w ofercie wlacznie z dogrywka a to jest sponsor konkursu i takie zdarzenia powinny byc uwzglednione !
- sponsor się zgodził na zmiany i poprowadzenie konkursu w tej formie, więc to On decyduje co ma być uwzględnione :) ;)

#210 tommy83

tommy83

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 2181 postów

Napisano 18.06.2016 - 22:49

jesli w koszykowce nie bylo mozliwosci obstawienia 'X' to nie dalo sie wygrac w tym przypadku czyli gracz byl na straconej pozycji ;)

#211 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18669 postów

Napisano 19.06.2016 - 07:04

Wyświetl postUżytkownik tommy83 dnia 18.06.2016 - 22:49 napisał

jesli w koszykowce nie bylo mozliwosci obstawienia 'X' to nie dalo sie wygrac w tym przypadku czyli gracz byl na straconej pozycji ;)
- trzeba było nie obstawiać takiego spotkania // zastanowimy się co z tym zrobić w poniedziałek

#212 JuraKCz

JuraKCz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1438 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 19.06.2016 - 09:25

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 19.06.2016 - 07:04 napisał

- trzeba było nie obstawiać takiego spotkania // zastanowimy się co z tym zrobić w poniedziałek

a trzeba bylo tam tego .. postawilem spotkanie bylo w ofercie kursowej jako 1 i 2  bez x  a ze sponsor ma w ofercie  kursy wlacznie z dogrywka wiec postawilem na 1 jakbym postawil na 2 to wiadomo ze bym mial typ nie trafiony
Bedzie wyjasnione w poniedzialek to bedzie. Gdyby w regulaminie bylo jasno okreslone ze w przypadku koszykowki bedzie x a ktos postawi np. na faworyta ze wygra w raz z dogrywka to ma kupon nie trafiony.

cytat;
- mamy tylko takie oprogramowanie [typy tylko 1x2 a nie 12]   a te 1 i 2 to co w koszykowce jest  ! chyba widze co stawiam na 1 lub 2 a ze oferta sponsora uwzglednia takie typowanie wiec tak zatypowalem

ale koniec gdybania czekamy do poniedzialku. NIe bede tematu rozdmuchywal bo szkoda bablania a co tamto a co kto gra co moze itp.

#213 kowal-tbg

kowal-tbg

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisano 19.06.2016 - 12:08

Witam, linette, magda - mchale, christina, mecz z 06.06.2016 został źle rozliczony.

Użytkownik kowal-tbg edytował ten post 19.06.2016 - 12:09

#214 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18669 postów

Napisano 19.06.2016 - 18:41

Wyświetl postUżytkownik JuraKCz dnia 19.06.2016 - 09:25 napisał

a trzeba bylo tam tego .. postawilem spotkanie bylo w ofercie kursowej jako 1 i 2  bez x  a ze sponsor ma w ofercie  kursy wlacznie z dogrywka wiec postawilem na 1 jakbym postawil na 2 to wiadomo ze bym mial typ nie trafiony
Bedzie wyjasnione w poniedzialek to bedzie. Gdyby w regulaminie bylo jasno okreslone ze w przypadku koszykowki bedzie x a ktos postawi np. na faworyta ze wygra w raz z dogrywka to ma kupon nie trafiony.

cytat;
- mamy tylko takie oprogramowanie [typy tylko 1x2 a nie 12]   a te 1 i 2 to co w koszykowce jest  ! chyba widze co stawiam na 1 lub 2 a ze oferta sponsora uwzglednia takie typowanie wiec tak zatypowalem

ale koniec gdybania czekamy do poniedzialku. NIe bede tematu rozdmuchywal bo szkoda bablania a co tamto a co kto gra co moze itp.
- w regulaminie jest jasno napisane

Cytat

- czy taki zakład zagrałeś ? - nie !!! więc oco Ci chodzi ??? // w poniedziałek wyjaśnimy tą sprawę dokładnie

#215 JuraKCz

JuraKCz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1438 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 20.06.2016 - 10:47

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 19.06.2016 - 18:41 napisał

- czy taki zakład zagrałeś ? - nie !!! więc oco Ci chodzi ??? // w poniedziałek wyjaśnimy tą sprawę dokładnie

adminie woof

- czy taki zakład zagrałeś ? - nie !!! więc oco Ci chodzi ??? zastanow sie co piszesz :)

#216 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18669 postów

Napisano 20.06.2016 - 11:35

Cytat

Cytat

Cytat

- teraz przeczytaj ze zrozymieniem

#217 JuraKCz

JuraKCz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1438 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 20.06.2016 - 11:41

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 20.06.2016 - 11:35 napisał

- teraz przeczytaj ze zrozymieniem

tak ze zrozumieniem ze sprawa bedzie wyjasniona :) w poniedziałek czyli dzis tak :)

#218 administrator

administrator

Senior

• Administratorzy
  • 7819 postów

Napisano 20.06.2016 - 12:03

JuraKCz - To, że Betsafe jest sponsorem konkursu nie oznacza, że u nas zakłady rozliczane są w taki sam sposób jak w Betsafe. W betplatform zakłady rozliczane są na podstawie wyniku  w regulaminowym czasie gry. Tak jest w przypadku wszystkich zakładów i nie ma od tego wyjątków. Dlatego, przykro mi, ale nie możemy uznać Twojego zakładu za wygrany.

#219 JuraKCz

JuraKCz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1438 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 20.06.2016 - 12:23

Wyświetl postUżytkownik administrator dnia 20.06.2016 - 12:03 napisał

JuraKCz - To, że Betsafe jest sponsorem konkursu nie oznacza, że u nas zakłady rozliczane są w taki sam sposób jak w Betsafe. W betplatform zakłady rozliczane są na podstawie wyniku  w regulaminowym czasie gry. Tak jest w przypadku wszystkich zakładów i nie ma od tego wyjątków. Dlatego, przykro mi, ale nie możemy uznać Twojego zakładu za wygrany.

Trzeba bylo regulamin dopracowac z wyjasnieniem ze tak i owak ... wyjasnic ze nie liczy sie co bukamcher sponsor oferuje w ofercie tylko kursy brane sa a stąd i stamtąd , bo na to wygląda se ta oferta kursowa nie pochodzi w całosci od sponsora konkursu . Nie bede juz sie wypowiadał na ten temat szkoda czasu i gdybania , przyjmuje do wiadomosci ,że nie mam zaliczone , ale ogolnie forumowicze gdyby nie pilnowali swoich racji to nie jeden był juz był stratny , komputer serwerowy tak rozlicza ze sporo osob narzeka na bledne rozliczenia :)

#220 administrator

administrator

Senior

• Administratorzy
  • 7819 postów

Napisano 20.06.2016 - 12:43

Nie da się stworzyć takiego regulaminu, który uwzględniałby wszystkie sytuacje, albo musiałby on być tak obszerny, że nikt by go nie przeczytał. Podstawą jest jednak to, że zasady są takie same dla wszystkich, a jeśli ktoś ma wątpliwość w jakichkolwiek sprawach, zawsze może zadać pytanie tutaj. Prawdą jest również, że oferta kursowa nie pochodzi od Betsafe. Obstawiacie po uśrednionych kursach bukmacherów, których kursy publikujemy w serwisie. Odnośnie błędnych rozliczeń, to faktycznie zdarzają się takie w tenisie, ale staramy się je śledzić i poprawiać na bieżąco. Pracujemy też nad rozwiązaniem, które wyeliminuje tę niedogodność.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników