Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

typowanie nietrafienia kuponu

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 admsebas

admsebas

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 25.02.2016 - 23:45

Witam,
powiedzmy, że stawiam jakieś dwa zdarzenia na kupon np. dwa remisy i wiem, że kupon nie wejdzie. Pytanie czy taka wiedza daje mi jakiś zysk? Dodam, że mecze rozgrywane są o tej samej porze. Ktoś ma jakiś pomysł?

#2 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 26.02.2016 - 08:06

Wyświetl postUżytkownik admsebas dnia 25.02.2016 - 23:45 napisał

Witam,
powiedzmy, że stawiam jakieś dwa zdarzenia na kupon np. dwa remisy i wiem, że kupon nie wejdzie. Pytanie czy taka wiedza daje mi jakiś zysk? Dodam, że mecze rozgrywane są o tej samej porze. Ktoś ma jakiś pomysł?
- ale zagrałeś już ten zakład, czy nie ??? :)

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#3 admsebas

admsebas

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 26.02.2016 - 19:20

Chodzi o to, że mam wysoką skuteczność w kuponach nietrafionych (dwa zdarzenia na kuponie) i jak mogę to wykorzystać? W betfair była kiedyś taka opcja, mogłem postawić kupon i dać typ, że mi nie wejdzie ten kupon, ale już to wycofali, więc teraz się zastanawiam jak inaczej można zagrać.

#4 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 27.02.2016 - 08:51

- a jakie grasz zdarzenia // dwu drogowe - siatkówka, tenis, czy trzy drogowe - piłka nożna, hokej //

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#5 admsebas

admsebas

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 27.02.2016 - 23:52

Piłka nożna. Problem leży też w tym, że są to mecze z jednej kolejki w jednej lidze.Niektóre ligi odznaczają się małą ilością remisów, więc można by to wykorzystać.

#6 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 28.02.2016 - 18:40

Wyświetl postUżytkownik admsebas dnia 26.02.2016 - 19:20 napisał

Chodzi o to, że mam wysoką skuteczność w kuponach nietrafionych (dwa zdarzenia na kuponie) i jak mogę to wykorzystać? W betfair była kiedyś taka opcja, mogłem postawić kupon i dać typ, że mi nie wejdzie ten kupon, ale już to wycofali, więc teraz się zastanawiam jak inaczej można zagrać.
- teraz też tak można u bukmacherów //nie wszystkich//
- można np. zagrać 1x , 12, x2
- jak przewidujesz że x nie wejdzie to można zagrać 12 jako nie wejdzie

#7 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5791 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 28.02.2016 - 19:52

grając na 1x /x2/12/ na zakłady  singlowe   trzeba mieć spory wkład gotówki ponieważ kursy na takie opcje są nieraz bardzo niskie , można zagrać od 2 do 3 zdarzeń na kupon ale to też nie gwarantuje sukcesu
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#8 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 29.02.2016 - 08:03

Wyświetl postUżytkownik zibistram dnia 28.02.2016 - 19:52 napisał

grając na 1x /x2/12/ na zakłady  singlowe   trzeba mieć spory wkład gotówki ponieważ kursy na takie opcje są nieraz bardzo niskie , można zagrać od 2 do 3 zdarzeń na kupon ale to też nie gwarantuje sukcesu
- nie o to chodzi // kolega pisał, że ma duży % nietrafnych typów i szuka sposobu na to aby poprawić swoją skuteczność

#9 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5791 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 29.02.2016 - 11:43

To musi tak wybierać żeby trafiać co nie jest to łatwe ;)
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#10 galanonim

galanonim

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06.04.2016 - 19:04

może typuj na sucho tak jak zawsze, a u buka dawaj na odwrót.

#11 admsebas

admsebas

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 01.05.2016 - 21:43

Mia

Wyświetl postUżytkownik woof dnia 28.02.2016 - 18:40 napisał

- teraz też tak można u bukmacherów //nie wszystkich//
- można np. zagrać 1x , 12, x2
- jak przewidujesz że x nie wejdzie to można zagrać 12 jako nie wejdzie

Jaki bukmacher daje taką możliwość gry na LAY dla kuponu? Najlepiej wyjaśnię o co mi chodzi na przykładzie. Kiedyś w betfair można było zagrać, że kupon nie wejdzie. Czyli np. dawałem ManU-Leicester X, Southampton-Man City X i grałem lay dla takiego kuponu. Wynik ManU-Leicester 1-1, Southampton-ManCity 4-2, więc kupon wchodził bo był tylko jeden remis. Przegrywałem tylko w sytuacji wystąpienia dwóch remisów. Nie da się rozpisać tego w postaci 12, 1x, x2.

#12 admsebas

admsebas

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 138 postów

Napisano 01.05.2016 - 21:55

To jeszcze inne pytanie, co myślicie o progresji na lay remis dla pojedynczych spotkań np. grać spotkania w których obie drużyny mają mało remisów na koncie oraz wybrać ligi z najmniejszą ilością remisów? Wiem, że nie ma co gdybać, tylko najlepiej to sprawdzić, ale może ktoś ma już doświadczenie w tym temacie i podzieli się wiedzą.

#13 sancho pansa

sancho pansa

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02.05.2016 - 07:56

Jest to dosyć ciekawa koncepcja, ale warto by to moze wypróbować najpierw na sucho i dopiero mając ewentualne dane spróbować to jakoś popchnąć

#14 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18678 postów

Napisano 03.05.2016 - 06:38

Wyświetl postUżytkownik admsebas dnia 01.05.2016 - 21:55 napisał

To jeszcze inne pytanie, co myślicie o progresji na lay remis dla pojedynczych spotkań np. grać spotkania w których obie drużyny mają mało remisów na koncie oraz wybrać ligi z najmniejszą ilością remisów? Wiem, że nie ma co gdybać, tylko najlepiej to sprawdzić, ale może ktoś ma już doświadczenie w tym temacie i podzieli się wiedzą.
:GIF G 3: ;)

#15 drapihrust

drapihrust

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 932 postów

Napisano 19.07.2016 - 16:33

Wyświetl postUżytkownik admsebas dnia 01.05.2016 - 21:55 napisał

To to samo co grać u buka "12" .....któryś z forumowiczów prowadził test dość obszerny, musiałbym poszukać kto to....administracja powinna lepiej znać.....prowadził na single, duble i treble......hyba lukic pokusił sie nawet o dobór spotkań na jednej ze stron testu......poszukaj a tam dostaniesz odpowiedz.....ale to granie jak po kursie 1.25 :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników