Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

>>> liga pokera - pytania wyjaśnienia <<<

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 04.09.2008 - 16:46

>>>>>>>>>>>>>>>>> UWAGA UWAGA UWAGA <<<<<<<<<<<<<<<<<<

W bardzo niedalekiej przyszłości otwieramy ligę pokerową, która będzie przepustką do otrzymywania biletów / kodów na turnieje pokerowe z atrakcyjnumi pulami nagród.
Turnieje bedą rozgrywane na stronie pokerromu:

http://www.everestpoker.com/pl/

Należy się zarejestrować na stronie pokerromu z naszego linka promocyjnego:

http://sev4ifmxa.com...1F3ZdFzMgRJg==/

- wszelkie zasady dotyczące ligi zostaną wyjaśnione w temacie >>> LIGA POKERA <<<

>>> LIGA POKERA <<< jest w tej chwili w budowie więc proszę czekać na wszelkie wyjaśnienia które postram sie podać jak najszybciej.

W tym wątku proszę wszystkich chętnych userów do udziału w naszej zabawie o dopisanie się do listy nick'iem z forum.

#2 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 04.09.2008 - 16:46

>>> woof <<<
>>> xxxxx <<<

>>> bardzo proszę dopisywać się do listy - ułatwicie nam rozmowy ze sponsorem - brak zainteresowania napewno nie pomoże nam ! <<<

#3 elcrack

elcrack

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 99 postów

Napisano 08.09.2008 - 10:05

A czy członkowie forum, którzy mają już konto będą mogli grać w lidze?

#4 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 08.09.2008 - 18:25

Cytat

A czy członkowie forum, którzy mają już konto będą mogli grać w lidze?
- tak / zapraszam

#5 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 08.09.2008 - 20:52

Cytat

>>> woof <<<
>>> xxxxx <<<

>>> bardzo proszę dopisywać się do listy - ułatwicie nam rozmowy ze sponsorem - brak zainteresowania napewno nie pomoże nam ! <<<
- zapraszam // dopisujcie sie // dajcie nam szanse na zrobienie turniejów z nagrodami //

#6 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 09.09.2008 - 11:48

Cytat

Co oznacza :"zobowiązani do +darmowej gry+"?. Z tego co wiem na Ewerestpoker nie ma typowych freeroll'i tylko damowe turnieje z hasłami dla określonych użytkowników.
Chyba, że będzie to turmiej dla użytkowników Betplatform.
Zlikwidowałem Twój post ponieważ był w nieodpowiednim temacie i cytuję go tutaj.
- wszelkie sprawy zostaną wyjaśnione jak tylko bedziemy wszystko wiedzieli na czym stoimy.
Teraz to jak widzę nie mamy dla kogo robić turniej - jak narazie nie ma chetnych

#7 elcrack

elcrack

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 99 postów

Napisano 09.09.2008 - 21:57

>>> elcrack <<<
everest poker >>> elcracktotal <<<

#8 mariusz133

mariusz133

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 835 postów

Napisano 11.09.2008 - 10:34

everest poker >>> elcracktotal <<<
everest poker >>>mariusz1971<<< - nick stołowy

#9 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 14.09.2008 - 16:20

Bardzo zapraszam do dopisywania sie do listy zainteresowanych grą w turniejach pokerowych z atrakcyjnymi nagrodami // kasa
- chcemy wiedzieć ilu bedzie chętnych i czy warto taki turniej organizowac.
- już są pewne rozmowy i turnieje są prawie uzgodnione w październiku jednak muszą być chetni do gry.
Zapraszam wszystkich nawet nie znających sie na grze w pokera ponieważ już od przyszłego tygodnia postaram sie w temacia // EVEREST POKER \\ poprowadzić "szkołę" pokera dla początkujących i zapewniam Was, że to świetna odskocznia od bukmacherki.
Nie namawiam od razu do gry za pieniądze tylko do udziału w darmowych turniejach.

- proszę dopisywać sie do listy nick'em z forum.

>>> woof <<<
>>> mariusz133  <<<
>>> elcrack <<<

#10 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 17.09.2008 - 13:08

Aby nie być gołosłownym wklejam screena turniejów jakie ostatnio zagrałem.

Dołączona grafika

Jak widac można wygrać i to będąc początkującym pokerzystą, a ja takim jestem.

Zapraszam chetnych, naprawdę dobra zabawa i za darmo też coś wygrać można.

- wszyscy chetni do przygody z pokerem proszę dopisywać sie do listy nick'em z forum.

>>> woof <<<
>>> mariusz133  <<<
>>> elcrack <<<

#11 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 17.09.2008 - 17:56

Wklejam następnego screena - jest to turniej w którym zajołem miejsce premiowane udziałem w turnieju o puli 2500$

Dołączona grafika

Wcale nie jest to takie trudne - wystarczy znac żelazne podstawy pokera i być cierpliwym w przestrzeganiu ich podczas gry.

Zapraszam chetnych, naprawdę dobra zabawa i za darmo też coś wygrać można.

- wszyscy chetni do przygody z pokerem proszę dopisywać sie do listy nick'em z forum.

>>> woof <<<
>>> mariusz133  <<<
>>> elcrack <<<

#12 dominodmo

dominodmo

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisano 22.09.2008 - 22:24

Dopisuję się do "ligi pokera Everest" :)

#13 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 23.09.2008 - 08:44

Cytat

Dopisuję się do "ligi pokera Everest" :)
>>> woof <<<
>>> mariusz133  <<<
>>> elcrack <<<
>>> dominodmo <<<

#14 rbiess

rbiess

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 23.09.2008 - 16:12

>>> woof <<<
>>> mariusz133  <<<
>>> elcrack <<<
>>> dominodmo <<<
>>>rbiess<<<

#15 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 23.09.2008 - 23:03

Proszę dopisywać się już w temacie >>> LIGA POKERA <<<

#16 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 24.09.2008 - 07:26

We wcześniejszym poście wkleiłem screena z turnieju satelity w // EVEREST POKER \\ z którego wynikało, że zakwalifikowałem się ( jako <<< szah <<< ) do turnieju z nagrodami o puli 2500$
Teraz wklejam screna aby pokazać jak mi poszło

Dołączona grafika

Zajołem 164 miejsce (szah) i wygrałem 3$ - nie jest to może imponujące miejsce i wygrana ale z 1899 grających 164 miejsce mnie satysfakcjonuje ponieważ grałem taki turniej po raz pierwszy i musze powiedzieć, że gra o coraz to wyższe stawki sporo się różni od gry o niewielkie pieniądze lub gry w turniejach kwalifikacyjnych.
Moim zdaniem miałem szansę zająć miejsce conajmniej w pierwszej 50 jednak poniosło mnie i przeniosłem swoje doświadczenia z gier o niskie stawki co zaraz skończyło się przegraną.

Staram sie od jakiegoś czasu zachęcić Was do udziału w grach turniejowych w // EVEREST POKER \\ kwalifikujących do turniejów z naprawdę sporymi pulami nagród ponieważ nie jest to aż tak trudne do zrealizowania na dowód czego wklejam kolejnego screena z którego wynika, że ponownie zakwalifikowałem sie do turnieju o puli nagród 2500$

Dołączona grafika

Ten turniej odbedzie się w niedzielę o godz 19.00 w/g czasu // EVEREST POKER \\ i nadal można starać się do niego zakwalifikować w turniejach satelitach które odbywają się codziennie o godz:
14.05  // 17.05  //  20.05

Zapraszam do udziału w tych turniejach jak również do udziału w naszej  "betplatform.com"
>>> LIDZE POKERA <<<

#17 adramalech

adramalech

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26.09.2008 - 21:10

Satelitak do 2,5k bankroll builder

Dołączona grafikaDołączona grafika

#18 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 27.09.2008 - 12:33

Zapraszam do zapisywania sie do

>>> LIGI POKERA <<<

- jak do tej pory widać to z taką ilością uczestników świata nie podbijemy

#19 rbiess

rbiess

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 27.09.2008 - 15:34

Cytat

- jak do tej pory widać to z taką ilością uczestników świata nie podbijemy
Proponuje się tym zbytnio nie przejmowac. Z doswiadczenia wiem, ze gdy tylko turniej pojawi się w lobby poker-roomu lista chetnych znacznie sie wydluzy  :)

#20 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 27.09.2008 - 19:31

Też tak muślę, jednak jeżeli posiada się naprawdę dużą bazę uczestników konkursów czy wszelkich turniejów odpowiednio wcześniej, to wtedy znacznie łatwiej jest rozmawiać ze sponsorami nowych, a i my admini mamy spokojniejsza głowę, nie przejmujemy się brakiem zainteresowania tylko myślimy w tym samym czasie o nowych przedsięwzięciach.

Dlatego tak bardzo zabiegam o Wasze zainteresowanie i deklaracje uczestnictwa, bo jak słyszę dośc często, że przydałoby się więcej konkursów / turniejów to chciałbym te oczekiwania spełnić, jednak nie chciałbym przed sponsorem  świecić oczami gdy gra 10-ciu userów.

Tak wiec :

Proszę o zapisywanie sie do:

>>> LIGI POKERA <<<