Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

progresja na pewniaka na wyjeździe

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 galanonim

galanonim

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03.04.2016 - 16:01

Mam pomysł na progresję na tzw. pewniaka(real,barca,bayern) na wyjeździe(tylko na wyjeździe)  kursy zazwyczaj pow 1.4.   Widzę po statystykach, że bardzo rzadko zdarza się seria 3  porażek na wyjeździe, 5 porażek to chyba wcale w sezonach od 13'(niech mnie ktoś poprawi)

czy jest może jakiś podobny temat lub ktoś tak grał

lub inny  obieramy sobie 2 drużyny np. bayern i barca i gramy AKO  kursy najczęściej 1.25-1.6 w zależności czy wyjazd czy u siebie .  
Może się ktoś odnieść do tych pomysłów lub podać stronę www ze statystykami gdzie mogę to przeanalizować .

#2 galanonim

galanonim

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03.04.2016 - 17:37

witam , ponownie czy ma ktoś może statystykę lub średni kurs na cały sezon na daną drużynę ?
Obliczyłem sobie na ten sezon (do dziś Bayern monachium)  rozegrał 28 meczy z czego 23 wygrał .
23mecze x średni kurs 1.4zł (jesli taki by był) daje nam zysk (przy grze tylko i wyłączenie za 1zł stałe , bez progresji )  9,2zł minus 5 nie wygranych , daje nam 4,2zł(4,2(42(420(4200 w zal. od stawek  na caly sezon.  Kurs musi być średnio 1.4zł i po21 wygranych meczy.  Troche t ryzykowne, jednak gdyby zagrać to progresją, chociażby 3,10,35,122 , można by zniwelować ryzyko do zera . bo w tym sezonie bayer nie miał serii porażek po 2x (gdzie taka była tylko raz).

Pisząc to sugeruję się kursem z dziś na wyjeździe bayernu 1,45 a zapewne u siebie bedzie ok 1,2 ,  ale można by odpowiedznio dawkować stawki.

Chociaż , osobiście bał bym się takiej gry za jakieś grubsze sumy typu 300zł (stawka) gdzie na 5 poziomie trzeba by było wydać z 30k

#3 fugazi

fugazi

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 10.06.2019 - 10:11

Ja przy okazji polecam Wam dentysta Wałbrzych :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników