Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

Polska - PZPN - FIFA - UEFA

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów

Napisano 17.09.2012 - 12:26

Cytat z innego forum ; znowu korupcja ?

gosc; Cały mecz drukowany dla GOŚCI, wiem bo byłem na meczu, oni już nigdy nie powinni wybiec jako sędziowie, po prostu jeden z zagorzałych kibiców nie wytrzymał wleciał na boisku i mu zajebał ::91:: i dobrze zrobił ::4::. Tak powinna być kara za złe sędziowanie. ::51:: ::o_k::

#22 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów

Napisano 29.10.2012 - 16:35

Zbigniew Boniek ;

Mnie się nawet ta piosenka o PZPN podoba. Kibice mają rację, kiedy śpiewali, gdy PZPN zdjął orzełka z koszulek reprezentacji lub gdy założył klub kibica, który nikomu się nie podobał. Za to śmiać mi się chce, gdy kibice obrażają związek, bo sędzia podyktował karnego przeciwko ich drużynie. Co ma do tego prezes albo zarząd? Możemy rozliczyć osoby odpowiedzialne za błędy, ale związek nie odpowiada za wszystko. Wizerunek wymaga poprawy, ale najpierw PZPN musi wyglądać bardziej profesjonalnie.

W Gdańsku, na meczu Polska - Urugwaj 14 listopada kibice zaśpiewają o PZPN?

- Za wizerunek PZPN najbardziej odpowiada PZPN. Ostatnio podpadł przy okazji meczu z Anglią i kibice mieli rację, że we wtorek gwizdali i śpiewali. Ktoś zapomniał zamknąć dach, a konsekwencje ponieśli ludzie na trybunach. Na ich miejscu też bym się wkurzył i śpiewał.

``Ciekawe czy jak kibice sie w k.... ;) na jakims meczu druzyny narodowej  beda spiewac nasza znana  piosenke  a prezes bedzie na takim meczu czy swoje gardlo wysili by im pomoc :lol:

oby PZPN wiecej sie nie z hanbil w swiecie.

polska gola polska gola
taka jest kibicow wola

nowe wladze juz wybrali
beda nasi lepiej grali

strzela gola moze dwa
wiec zwyciestwo to im da

do brazyli trzeba jechac
i juz wiecej nie miec pecha

grupe wygrac wiec musimy
moze juz sie nie w kur....my  ::gool::

::o_k::

#23 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 18.12.2012 - 12:15

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<
>>> ha !!! moim zdaniem też to Ci się nie uda !!! <<<

#24 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 18.12.2012 - 12:18

Ha >>> to zima nie LATO a jednak Bońkowi umysł nie zamarzł. :)

>>> umiesz wygrywać ? nie ! - to postaraj się przegrać w/g mojej strategii !!! <<<

#25 rzepek1

rzepek1

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 06.01.2013 - 11:45

Miły prezent dla takich kibiców, oby Boniek dalej zachowywał się tak jak należy. Wybranie go na prezesa było najlepszym rozwiązaniem, można powiedzieć, że w końcu mamy prezesa z prawdziwego zdarzenia - w końcu występował już w nieco niższej roli, jednak równie ważnej. Czas pokaże, ale moim zdaniem wybór w 100% trafny.

#26 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 29.01.2013 - 11:11

Ostatnio czepiano się Go, że występuje w reklamach bukmachera jako ekspert i oczywiście ma za to kasę, ale moim zdaniem jak Go wybierano, to wszyscy wiedzieli, że tak jest i mogli Go nie wybierać jeżeli z tego nie zrezygnuje, a zrezygnować nie może, bo podpisał kilkuletni kontrakt i zapłacił by b. wysoką karę za zerwanie umowy.

W ostatnim wywiadzie powiedział na pytanie "dlaczego łamie polskie prawo hazardowe", że jest także obywatelem Włoch i tam płaci podatki i wszystko ma zgodne z prawem włoskim, a w Polsce nie otrzymuje zadnych poborów, bo chyba zresygnował z pensji w PZPN więc nie widzi nic złego w tym co robi, a że polskie prawo jest jakie jest, a jest złe, to trzeba złe prawo zmienić i zrobić tak jak jest w prawie całej UROPIE.

Ja się osobiście z tym zgadzam // jak politycy i ci co ich popierają chcą aby kontrakt zerwał niech za niego zapłacą karę //
- osobiście też uważam, że nie powinien w obecnej sytuacji reklamować bukmachera, ale, że tak jest nie jest jego winą i wszyscy wiedzieli o tym jak jest, więc trzeba się pogodzić z tym faktem, bo Boniek nie może zerwać kontraktu z bukmacherem i nie z powodu wysokiej kary, ale bardziej z powodu jego wizerunku i wiarygodności jako człowieka, biznesmena, i prezesa.

#27 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów

Napisano 06.04.2013 - 09:05

Zawisza B- Arka G.  media podały ze mecz  tzw ``Ustawka`` bo jeden z buków wyczuł smród w swoim systemie ze postawiano sporo zakladow na dw 2-0  i doniesiono to do pzpn :) nastąpila zmiana sędziów na spotkanie powiadomiono wladze uefa zeby pojawił się obserwator na to spotkanie ...dobre  hahahahha , te kluby zawsze się wspomagały nawet za czasów komuny , buk się przestraszył ze straci kase :brawo:napewno nie ,zawsze moze zrobic taki manewr ze taki zakład był pomyłką nie miał byc w ofercie i zrobi zwroty , czyli co panowie panie wrocił nowy   `` fryzjer``  :cieszy:
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

#28 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5810 postów

Napisano 06.04.2013 - 22:23

Wyświetl postUżytkownik zibistram dnia 06.04.2013 - 09:05 napisał

Zawisza B- Arka G.  media podały ze mecz  tzw ``Ustawka`` bo jeden z buków wyczuł smród w swoim systemie ze postawiano sporo zakladow na dw 2-0  i doniesiono to do pzpn :) nastąpila zmiana sędziów na spotkanie powiadomiono wladze uefa zeby pojawił się obserwator na to spotkanie ...dobre  hahahahha , te kluby zawsze się wspomagały nawet za czasów komuny , buk się przestraszył ze straci kase :brawo:napewno nie ,zawsze moze zrobic taki manewr ze taki zakład był pomyłką nie miał byc w ofercie i zrobi zwroty , czyli co panowie panie wrocił nowy   `` fryzjer``  :cieszy:

0-0 szumu buki narobiły i kase zarobiły
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)