Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - - 1 głosy

As Trenczyn - Legia Warszawa

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 administrator

administrator

Senior

• Administratorzy
  • 7819 postów

Napisano 22.07.2016 - 11:43

As Trenczyn - Legia Warszawa

Środa, 2016-07-27, godz.20:30, Kwalifikacje Ligi Mistrzów

"Legia w poprzedniej rundzie wyeliminowała mistrza Bośni i Hercegowiny. I chwała jej za to, bo już styl w jakim tego dokonała do dobrych nie należał. Gdyby nie niezawodny Nemanja Nikolic i niespodziewanie, dobrze ostatnio dysponowany Arkadiusz Malarz, mogłoby być naprawdę różnie. Teraz na warszawską drużynę czeka rywal na pewno trudniejszy. AS Trenczyn po mistrzostwo Słowacji sięgnął w dwóch poprzednich sezonach. Jest to więc drużyna, która wyraźnie góruje nad resztą słowackiej ligi. Słowacy w poprzedniej rundzie uporali się ze słoweńską Olimpiją Ljubjana - na wyjeździe wygrali 4:3, w Żylinie (to tam Trenczyn rozgrywa mecze w europejskich pucharach) przegrali 2:3, co jednak wystarczyło im do awansu. Warto zwrócić uwagę, że AS Trencin to bardzo młoda drużyna. Średnia wieku pierwszej jedenastki wystawionej na mecz z Olimpiją Ljubjana to zaledwie 22 lata. Stawiamy, że Legia w Żylinie zremisuje.  "

Nasz typ: X,  kurs 3.25, bukmacher:  Dołączona grafika
Źródło: http://www.betplatfo...4877/1778360/1/

#2 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 27.07.2016 - 11:10

Warto zwróć uwagę, że Trenczyn gra u siebie na sztucznej murawie. Piłkarze na co dzień grający na trawie często mają problem z przystosowaniem się do sztucznej nawierzchni. W pewnym stopniu przemawia to na korzyść mistrzów Słowacji. Gra Legii na początku sezonu wygląda mocno przeciętnie. Do tego dochodzą braki kadrowe. Do Herty Berlin odszedł Duda, do Piasta Masłowski, Guilerme jest kontuzjowany i nie wiadomo, czy do gry gotowy będzie Hlousek. O Słowackiej drużynie nie wiem za dużo. Słyszałem jedynie, że z klubu odeszło wielu graczy i trener ma problemy z zestawieniem formacji obronnej.  Z wyników  poprzedniej rundy wnioskuję, że drużyna gra ultra-ofensywnie. Ale Legia ma przecież Pazdana. Chociaż w wywiadzie on sam wyrażał obawy dotyczące gry na sztucznej murawie. Kursy na Treczyn spadają. Chyba jednak bardziej w tym momencie opłaca się postawić na Legię po kursie 3.00 w Expekt, albo jak radzi Admin celować w remis. Legia w końcu jest zespołem bardziej doświadczonym jeśli chodzi o grę w europejskich pucharach.

#3 zibistram

zibistram

Senior

• Moderatorzy
  • 5789 postów
  • LokalizacjaD.G.

Napisano 28.07.2016 - 08:59

Wyświetl postUżytkownik Marcin dnia 27.07.2016 - 11:10 napisał

Warto zwróć uwagę, że Trenczyn gra u siebie na sztucznej murawie. Piłkarze na co dzień grający na trawie często mają problem z przystosowaniem się do sztucznej nawierzchni. W pewnym stopniu przemawia to na korzyść mistrzów Słowacji. Gra Legii na początku sezonu wygląda mocno przeciętnie. Do tego dochodzą braki kadrowe. Do Herty Berlin odszedł Duda, do Piasta Masłowski, Guilerme jest kontuzjowany i nie wiadomo, czy do gry gotowy będzie Hlousek. O Słowackiej drużynie nie wiem za dużo. Słyszałem jedynie, że z klubu odeszło wielu graczy i trener ma problemy z zestawieniem formacji obronnej.  Z wyników  poprzedniej rundy wnioskuję, że drużyna gra ultra-ofensywnie. Ale Legia ma przecież Pazdana. Chociaż w wywiadzie on sam wyrażał obawy dotyczące gry na sztucznej murawie. Kursy na Treczyn spadają. Chyba jednak bardziej w tym momencie opłaca się postawić na Legię po kursie 3.00 w Expekt, albo jak radzi Admin celować w remis. Legia w końcu jest zespołem bardziej doświadczonym jeśli chodzi o grę w europejskich pucharach.

``bardziej w tym momencie opłaca się postawić na Legię po kursie 3.00 `` 0-1  :brawo: dla Marcina
``Buk`` daje`` Buk`` odbiera , ale konta nie wyczyścił jeszcze do zera :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników