Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

POKER BEZ DEPOZYTU !!

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 bakteria

bakteria

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 27.04.2009 - 15:32

POKER BEZ DEPOZYTU - czyli coś nie tylko dla początkujących

W internecie coraz więcej powstaje sponsorship-ów, czyli instytucji, która rzekomo sponsoruje
Twoją grę - w tym przypadku grę w pokera. Oczywiście sponsorshipy to nie są hojni
dobroczyńcy, tylko firmy, które mają umowy z platformami pokerowymi na tego typu usługę.
Podlega to takiej oto zasadzie - nowy gracz(plus darmowy bankroll) = xxx rąk rozegranych
przez gracza = dodatkowy obrót pieniędzmi przy stole = wysoki rake(duży zarobek). A poza tym
dodatkowy pokerzysta, który teraz prawdopodobnie wpłaci własne pieniądze ::6::
(jak przegra "darmowe").Tak więc jak widzicie wszystko jest bardzo dobrze przemyślane:)
Jednak to nie powinno nas zniechęcić do korzystania z usług sponsorship-ów, wręcz przeciwnie
(przecież pieniądze dają za darmo:))

Oto sponsorshipy wraz z platformami na, których można grać NO DEPOSIT !

BANKROLL MOB.:
-Absolute Poker
-Action Poker
-Full Tilt
-Million Dollar Poker Club
-Party Poker
-PKR
-Titan
-Ultimate Bet Poker
-Virgin Poker

LTD POKER:

-Mansion
-Red Kings
-Sky Poker

POKER SOURCE ONLINE:
-CD Poker
-Titan

POKER ROOM SCHOOL:
-CD Poker

POKER STRATEGY:
-Full Tilt
-Mansion
-Party Poker
-Cake Poker
-Titan

LIQUID POKER:

-Full Tilt
-Titan

UNLIMITED:
-Party Poker
-Titan

POKERNETONLINE:
-Titan

Platformy, które dają depozyt bez pośredników:
-Poker Royale Online
-Pitbull Poker
-NoIQ Poker
-Vc Poker

Jak widzicie jest w czym wybierać. Oczywiście promocje odnośnie sponsorshipów są
zmienne i może się okazać, że już niektórych pokerroom-ów nie ma w ich ofercie.
Procedura otrzymania pieniędzy zazwyczaj jest prosta:
- rozwiązujemy quiz i otrzymujemy pieniądze po wcześniejszej weryfikacji(skan dowodu, IP)-
Poker Room School, Poker Strategy
-przysyłamy jedynie skan dokumentu tożsamości i już w przeciągu 48h mamy czym grać.

Jednak, aby wypłacić pieniądze trzeba uzbierać odpowiednią liczbę punktów.
Jest ona zależna od pokerroom-ów.

Także oferta jest nie tylko dla nowicjuszy, którzy chcą się oswoić z pokerem, ale
także dla wyjadaczy, który mogą zrobić na tym niezły biznes.

Powodzenia przy stołach

#2 Maksiu78

Maksiu78

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 29.04.2009 - 12:48

Promocja 10€ za darmo

Aby otrzymać 10€ należy:
- wejść na stronę www.checkraiser.eu
-ściągnąć oprogramowanie Checkraiser
- użyć bonus code: POL10
-wypełnić prawidłowo dane osobowe
- gdy konto zostanie założone nalezy wysłać emaila na adres email:
affiliate@checkraiser.eu wpisując nickname i w temacie "10€ FREE POL10" i dołączając skan dokumentu tożsamości.
- bonus zostanie dodany w ciągu 48 godzin(wykluczając weekendy) na konto gracza
- 1 konto na gospodarstwo domowe/adres IP/komputer/adres Moneybookers/Neteller
- wypłata możliwa po zdobyciu 300FPP
-PROMOCJA TYLKO DLA NOWO ZAREJESTROWANYCH GRACZY!

#3 xqmx

xqmx

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 02.05.2009 - 13:01

Ja osobiście polecam  Pokerstrategy :D mam konto i wszystko było OK :D bez żadnych ściem :P

Dołącz do największej polskiej szkoły pokera używając tego linka
http://www.pokerstrategy.com/
Naucz się grać w pokera bez wpłacania nawet złotówki i zgarnij 150$ bonusu od PokerStrategy!

Co na Ciebie czeka:

50$+100$ KAPITAŁU STARTOWEGO:

Według nas nigdy nie będziesz musiał wpłacać własnych pieniędzy! Zdaj quiz, a my przelejemy Ci kapitał startowy!

STRATEGIE POKEROWE:

Masz dostęp do najlepszych strategii oraz materiałów edukacyjnych. Obejmują one wszystkie aspekty gry.

POKER VIDEOS:
Oglądaj naszych profesjonalistów w akcji. Naucz się wygrywać w pokera!

jakby co moge pomóc w zdaniu Quizu :D choć jest banalny :D

POZDRAWIAM serdecznie

#4 Maksiu78

Maksiu78

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 04.05.2009 - 10:19

Cytat

Ja osobiście polecam  Pokerstrategy :D mam konto i wszystko było OK :D bez żadnych ściem :P

Dołącz do największej polskiej szkoły pokera używając tego linka
http://www.pokerstrategy.com
Naucz się grać w pokera bez wpłacania nawet złotówki i zgarnij 150$ bonusu od PokerStrategy!

Co na Ciebie czeka:

50$+100$ KAPITAŁU STARTOWEGO:

Według nas nigdy nie będziesz musiał wpłacać własnych pieniędzy! Zdaj quiz, a my przelejemy Ci kapitał startowy!

STRATEGIE POKEROWE:

Masz dostęp do najlepszych strategii oraz materiałów edukacyjnych. Obejmują one wszystkie aspekty gry.

POKER VIDEOS:
Oglądaj naszych profesjonalistów w akcji. Naucz się wygrywać w pokera!

jakby co moge pomóc w zdaniu Quizu :D choć jest banalny :D

POZDRAWIAM serdecznie
Na jakiej grasz platformie?
BankrollMobb tez daje 50$ na niektore platformy (Action i FTP na 100%)

#5 xqmx

xqmx

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 04.05.2009 - 11:29

z PS zaczynałem grać na Full tilt poker :D dodatkowe 100$ wyrobiłem, doszedłem nawet do ładnej sumki, ale potem przyszedł downswing i sie wszystko sypło ;) teraz mam tam około dolara i jak mnie najdzie to gram turniej za 0,1$ ale jak narazie bez powodzeni, cóz mam jeszcze pare prób:) obecnie gram głównie na bwinie. poker przeplatany meczykami, i jakimis gierkami lub blackjackiem :) puki jest kasa mozzna sie bawić :D o BMobb nie słyszałem ale sie zainterasuje - dzieki

pozdrawiam

#6 Maksiu78

Maksiu78

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 08.05.2009 - 17:45

25$ +50$+50$ Usd No deposit na Absolute Poker

http://www.nodeposit...absolute-poker/

Zeby wypłacic nalezy zagrac 1500 rąk

Początkowe 25$
Bonus 50$ uwalniane po 5$ co 91 pkt FAME
Po ugraniu 850 pkt Fame "nodepositbonus" od siebie przeleje nam 50$ :D

Wiec tak-3 tygodnie temu zarejestrowałem sie tam (musiałem przesłac im skan dowodu) i pare dni temu dostałem te 25$ (troche czekałem-normalnie czeka sie 2-3 dni)
Nigdy wczesniej tam nie grałem...nie jestem mistrzem,ale w ciagu paru dni zaczynając od micro,doszedłem do ~200$
Nie wiem.
Moze dlatego ze grałem nad ranem...
Mam farta :D

Poprobowałem gre na 9 stolikach na raz,przy micro stawkach...:/

W kazdym razie-polecam

#7 NARKUS1978

NARKUS1978

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08.05.2009 - 17:53

Witam
wie ktoś czy bonus przyznany na fulltiltpoker 50$ przez bankrollmob może  przepaść

#8 bakteria

bakteria

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 16.05.2009 - 13:27

Cytat

Witam
wie ktoś czy bonus przyznany na fulltiltpoker 50$ przez bankrollmob może  przepaść
Masz 120 dni na odblokowanie całości bonusu i dodatkowo uzbierać 834 pkt by móc wypłacić pieniądze.

#9 mdoodek

mdoodek

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08.06.2009 - 11:35

BANKROLL MOB. - odrzucili moja aplikacje, bez konkretnego powodu
LTD POKER - no deposit bonus, ale nie dla Polaków
checkraiser.eu - postępowałem zgodnie z instrukcją , minąl tydzien, a tych 10 ojro wciaz nie ma na koncie i podejrzewam ,ze nie bedzie...

Ja dziękuje za takie promocje. Jak dotąd jedynie na wspomnianym wyżej Poker Strategy sie nie zawiodlem i moge go szczerze polecic. Resztę to o kant d.. mozna rozbic...

#10 Oczkins

Oczkins

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 09.06.2009 - 08:23

http://www.pokertime...exclusiveoffer/

PTFREEMONEYTT

Kody wpisujemy tak:
Musicie wejść w Claim Promotion i tam wklepać kodzik

Na kase trzeba czekac do 72h

Jesli chcecie miec kase szybciej napiszcie do nich maila
Np.hi.Can u claim my bonus 10$ free.My username is.......

Oto potwierdzenie co mi wyskoczylo po wpisaniu tego kodu.
"Thank you for claiming. Your bonus will be added into your account as soon as the required checks are completed. Please note: This may take up to 24 hours (72 hours over weekends)
Account : ptr********
Promotion : PT Free 10 Affiliate Offer (TT)
Amount Claimed : $ 10.00"

#11 Maksiu78

Maksiu78

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 10.06.2009 - 13:16

Cytat

BANKROLL MOB. - odrzucili moja aplikacje, bez konkretnego powodu
LTD POKER - no deposit bonus, ale nie dla Polaków
checkraiser.eu - postępowałem zgodnie z instrukcją , minąl tydzien, a tych 10 ojro wciaz nie ma na koncie i podejrzewam ,ze nie bedzie...

Ja dziękuje za takie promocje. Jak dotąd jedynie na wspomnianym wyżej Poker Strategy sie nie zawiodlem i moge go szczerze polecic. Resztę to o kant d.. mozna rozbic...
Co wybrałes w  bankroll mob?
Na 99% na Action Poker Ci dadza kase.

Checkraiser-ja kase dostałem,ale potem zaczeły sie jaja...

Z tej stronki http://www.nodepositbonus.com/ dostałem 25$ na Absolute i wypłaciłem 200$

Nie polecam natomiast NoiQ
Zdałem test.
Teraz musze dostac sie do turka z pula 500$ (śr. i niedz.) i byc w nim w top 20%
...ale zeby sie do niego dostac,musze byc w top 15 freerolla o wejscie :D
Wiadomo,jak to jest z freerollami :p
W dodatku,cos z oporami przyznaja te 50$ (25$+25$) no depo....
Przynajmniej tyle idzie wyczytac na ich forum.

PS
Typiara100-przepraszam ;)
Kiedy sreberko?

PS 2

Nie chce reklamowac innego forum,choc jest typowo pokerowe
Jesli ktos czuje sie na siłach zdac samodzielnie test przez GG z pokera,to prosze o kontakt.
Na pewnym forum dadza kase na Starsy,a potem na Titan.
Sprawdzone

Ps
Przepraszam wszystkich,ktorzy pisali w sprawie quizu na PSy.
Miałem troche problemow i nie miałem czasu siedziec przy kompie.
Więc jesli dalej moge pomoc,prosze piszcie po 17-tej na gg (nie podaliście nickow)
Nakieruje na prawidłowe odpowiedzi

11390942

#12 riders888

riders888

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27.06.2009 - 22:26

Witam,

na (edit >>> woof <<<) otrzymacie 105$ bez depozytu. Więcej szczegółów można znaleźć w tym temacie:

- edit >>> woof <<<
proszę nie podawać linków do innych for.

#13 pawelas88

pawelas88

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02.07.2009 - 21:37

"Checkraiser-ja kase dostałem,ale potem zaczeły sie jaja..."

A mozna spytac co sie stalo:P?

#14 artwie

artwie

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27.11.2009 - 22:53

Dołączona grafika

PokerStrategy to pierwsza i zarazem jedyna szkoła pokera w Polsce i na świecie.
Każdy może stać się jej członkiem oraz nauczyć się profesjonalnie grać i wygrywać pieniądze.
Każdy nowy użytkownik PokerStrategy otrzymuje 50$ startowego na rozpoczęcie swojej pokerowej kariery totalnie za darmo. Co więcej jeśli użytkownik ten ugra określoną liczbę rozdań otrzyma kolejny bonus w wysokości 100$!

Prosze kliknąc na poniższy link:

PokerStrategy: Learn online poker, poker strategy, poker forum, poker videos, poker news

Teraz trzeba zarejestrować sie na pokerstrategy. Po zarejestrowaniu konta dostajemy link na poczte i aktywujemy konto.

Następnie za zadanie mamy przeczytać zamieszczone u nich artykuły i obejrzeć wideo, w którym instuktor grając komentuje swoje ruchy, co bardzo może przydać się początkującym. Następnie następuje sprawdzenie naszej wiedzy poprzez Quiz. Jeżeli ktoś przynajmniej przeczytał artykuły, nie powinien mieć z nim problemu (naprawdę polecam, można się dużo nauczyć, artykuły są dość krótkie i ciekawe!)

Po zaliczeniu quizu dostajemy na wybrane konto pokerowe 50$ na start.(polecam wybrac titan poker? Mamy za zadanie ugrać 5000 raked hands, za co dostaniemy w zamian kolejne 100$. Dodatkowo zdobywając punkty otrzymujemy dostęp do kolejnych artykułów i wideo, które z pewnością przydadzą się w usprawnieniu naszej gry . Ostatnio dodany został nowy prezent jaki otrzymujemy kiedy ugramy wspomniane 5000 raked hands - dostajemy za darmo oprogramowanie pomagające w grze (zapamiętuje zachowania przeciwników, tworzy bazę danych naszych gier i pomaga w znaleznieniu słabych graczy ) o wartości ok. $100).

BankrollMob

to wzorcowy serwis pokerowy, istnieje kilka lat na rynku i nie ma kłopotów finansowych. Strona tego sponsora jest w języku angielskim, aby zarejestrować się należy kliknąć w banner poniżej , przejść do rubryki "Signup". Podczas instalacji oprogramowania wybranej przez ciebie platformy prawdopodobnie będziesz musiał wpisać KOD bonusowy. Wpisanie kodu bonusowego podczas instalacji oprogramowania danej platformy nie musi wystąpić, wszystko będzie opisane podczas rejestracji. Po weryfikacji danych osobowych i zalogowaniu się na swoim koncie tego sponsora przejdź do rubryki: >>>Which no deposit poker bonuses can I get?<<< i kliknij >>>Show me the list<<< , wtedy automatycznie pojawi się lista dostępnych platform pokerowych w opcji "bez depozytu" dla Polaków. Serwis ten jest polecany szczególnie ,ze względu na szybkie i bezproblemowe przyznawanie bonusów serii "no deposit bonus poker".
Obecnie dostępne jest do 150$ na Party Poker

PokerNetOnline

to sponsor oferujący bonusy pieniężne dla nowych graczy bez konieczności dokonywania wpłaty z własnej kieszeni dla platformy Titan poker. Aby móc starać się o bonus należy mieć ukończone 21 lat. Wejdź na stronę sponsora i kliknij > Click to sign up <. Jeśli nie masz ukończonego dwudziestego pierwszego roku życia ,sprawdź innych sponsorów dla tej platformy. Polecany ze względu na łatwość odbioru funduszy. Oprogramowanie dla platformy Titan ściągamy ze strony sponsora , podczas rejestracji konta wpisujemy kod : POKERNET. Należy zapamiętać swój numer użytkownika (TTR#) ,który zostanie dostarczony na skrzynkę e-mail od platformy Titan i podać go wraz z nazwą użytkownika sponsorowi. Jeśli w przeciągu trzech dni nie uzyskasz darmowego bonusu , upomnij się na forum. Przed rozpoczęciem ściągania oprogramowania platformy Titan ze strony PNO , należy usunąć pliki "cookie". Brak quiz-u !

Dołączona grafika

#15 artwie

artwie

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27.11.2009 - 22:59

PokerRoomSchool 150$ bez depozytu

Instrukcja Jak orzymać darmowy depozyt. Przeczytaj Uważnie Wszystko ! ! !

Klikasz na baner poniżej . Następnie:

-Kliknij na przycisk Register now.

-Wypełnij wszystkie poniższe pola.  Pole ( Already a Cdpoker player oraz ? ) Koniecznie musi być odznaczone bo nie dostaniesz bonusu!!!  
- Pole ( I already played Texas Holdem... )  Jeżeli grałeś już kiedyś w pokera zaznacz Yes ( znaczy to że chcesz rozwiązać quiz pokerowy ) . Jednak jak nie czujesz sie na siłach zaznacz pole Never.  Wtedy nie będziesz musiał zdawać quizu pokerowego.
- Pole Cupon Code Pozostaw Puste
- Teraz sprawdź pocztę. Powinieneś/aś dostać 2 maile - jeden od Pokerroomschool a drugi z danymi do CDPoker. Jeżeli nie widzisz obu - sprawdź folder SPAM-u. Najpierw wejdź w mail od Pokerroomschool i klinij Click Here to activate your account.
- Teraz wejdź do drugiego e-mail, z danymi do CDPoker. Zapisz sobie gdzieś swój login (CPR…), będzie potrzebny za chwilę.
-Wróć do maila od Pokerroomschool i ściągnij CDPoker - kliknij DOWNLOAD CDPOKER NOW
- Teraz zainstaluj oprogramowanie CdPoker i załóż konto na Cdpoker
-Powróć teraz na stronę PokerRoomSchool.com Zaloguj się, wpisując u góry z prawej swój login z Pokerroomschool i hasło.

-Na środku strony powininen znajdowac się teraz przycisk Take our poker quiz - kliknij na niego.
Jeżeli grałeś kiedykolwiek w pokera nie powinienes mieć problemu z quizem , jednak jak nie grales przy rejestracji w polu :
I already played Texas Holdem...  gdy wybrałeś NEVER znaczy to że nie musisz rozwiązywać quizu.

- Po pomyślnym ukończeniu quizu pozostaje tylko czekać. W ciągu 72 godzin na numer telefonu podany podczas rejestracji zadzwoni przedstawiciel (bądź przedstawicielka) Pokerroomschool, i poprosi o potwierdzenie danych. Rozmowa odbędzie się w języku angielskim, jednakże jest ona bardzo prosta i nawet ktoś kto zna ten język bardzo słabo, powinien sobie poradzić. Rozmówca zapyta najpierw, czy rozmawia z właściwą osobą - odpowiadamy ‘yes’. Potem poprosi o potwierdzenie: e-mail’a,
adresu, kodu pocztowego i daty urodzenia. W ciągu kilku minut od rozmowy kasa powinna być na koncie CDPoker! Życzę szczęścia w grze.

- P.S Jesli nie odbierzesz tego telefonu, musisz wyslac e-mail do supportu z prosba o ponowny telefon!!! Skorzystaj z ponizszego wzoru (jesli nie otrzymasz telefonu weryfikacyjnego w przeciagu 72 godzin, lub nie mogles go odebrac):
TEMAT: Can I get a verification call please?
"Hi!
My username is [Twoja nazwa uzytkownika] and I haven’t received my verification phone call!
Can you call me please?
Kind Regards, [Twoje imie i nazwisko]"

PokerSpace 10$+25$

to bardzo dobry serwis pokerowy, istnieje kilka lat na rynku i nie ma kłopotów finansowych. Strona tego sponsora jest w języku angielskim, aby zarejestrować się należy kliknąć w banner poniżej , wpisać swój e-mail adres na głównej stronie sponsora i nacisnąć "Sign up now!". Na twój adres email zostaną wysłane dalsze wskazówki co do rejestracji. Jedyna platforma pokerowa dostępna w opcji bez depozytu to Walker poker - polecany ze względu na ładną grafikę nakładki oraz sporą ilość graczy online. Kwota przyznanego bonusu wynosi obecnie 10$+25$ po ugraniu określonej liczby punktów.

Dołączona grafika

#16 Nikos85

Nikos85

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 07.12.2009 - 11:20

Słuchajcie, a nie jest tak, że każdy poker room ma możliwość gry za wirtualną kasę?

#17 woof

woof

Senior

• VIP
  • PipPipPip
  • 18694 postów

Napisano 07.12.2009 - 11:46

Cytat

Słuchajcie, a nie jest tak, że każdy poker room ma możliwość gry za wirtualną kasę?
Prawie każdy ma jakąś opcję takiej gry i trzeba dobrze czytać ich strony to się dojdzie do tego jak można grać.
Zawsze w hazardzie w pierwszej kolejności należy poznać dobrze stronę bukmachera / kasyna, a dopiero po tym zacząć grać.

#18 artwie

artwie

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08.12.2009 - 15:36

każdy ma taką opcję ale nie ma sensu grac na wirtualna kase skoro jeszcze sporo roomow daje kase za fee. Dlatego rozejrzyj sie lepiej za ofertami bez depozytu bo to co innego grac na kase prawdziwa niz wirtualna. Wiem to po sobie bo na wirtualna kase ogrywam wiekszosc ludzi i wydaje mi sie ze jestem prosem a na pieniadze juz jest inaczej ;) No chyba ze chcesz to robic tylko dla przyjemnosci ale skoro mozna jeszcze na tym zarobic to ja bym chyba wolal pograc tez dla kaski ;)