Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

Jak i gdzie grasz w pokera?

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 xqmx

xqmx

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 02.05.2009 - 13:24

może ktos rówiez chciałby sie podzielić, swoimi taktykami itp :D gracie bardziej cash games? czy turnieje? macie jakieś sukcesy?

ja osobiscie narazie sie miotam i próbuje wszystkiego po trochu na kilku pokerroomach :D
ostatnio podobaja mi sie turnieje double or nothing :D ale zobaczymy jak bedzie w przyszłości :)
najwiekszy sukces to 3 miejsce w daily 300$ freeroll :D i +20$ :P

narazie tyle czekam na wasze wypowiedzi :d

Pzdr

#2 typiaraX

typiaraX

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisano 03.05.2009 - 10:42

Ja gram na Titanie cash games na NL2 :lol:
Wynik jest boski jak na ilość rozegrań, niestety wszytko tracę w połowie/na koniec sesji kiedy z nudów wchodzę all in z bezsensownymi kartami, pewnie wielu ma z tego radochę, ale i tak jestem na +, może za jakiś czas, przejdzie mi all inowanie :P

#3 xqmx

xqmx

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 03.05.2009 - 21:30

Ja tez mam manie na all inny ;p ale to głównie pod wpływem tiltu ;p jak przegram pare np na nizsza pare to juz mi sie sypie strategia :P i z byle czym potrafie wejsc za wszystko ;p wychodze wtedy z zalozenia ze kazdy układ moze wygrac :P staram sie z tym walczyc ale jak narazie ciezko :)

pozdrawiam i zycze powodzenia

#4 Zielonkowicz

Zielonkowicz

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 484 postów

Napisano 04.05.2009 - 11:25

Ja swoje doświadczenia w pokerze dopiero zbieram - głównie poprzez freerolle i jakieś darmowe satelitki (na Everest Poker i Betsson), tak więc mówiąc krótko - wciąż jestem fishem ::3:: Z takich ciekawostek jakie zauważyłem - polecałbym granie na freerollach w Betsson. Dlaczego? Już tłumaczę.
Po pierwsze - dużo osób trafia tam dzięki zakładom piłkarskim - w myśl zasady "zobaczymy co tam mają". Nie angażują swojej kasy, więc grają we freerollach. Po drugie - poziom tych graczy wydaje mi się naprawdę słaby... W sobotę, grając po naprawdę niezłej dawce alkoholu freerolla 250$  Omaha ukończyłem na 20 miejscu, a przez dłuższy moment byłem nawet chip leaderem. Gdyby nie alko wlewane w siebie i co za tym idzie, zaburzenia wzroku (oraz myślenia :P ), kto wie, czy nie byłbym w pierwszej trójce, może piątce... I to nie pierwszy raz mam coś takiego na Betsson (oczywiście piszę o grze, a nie o alko ;) ) Ja wiem, że gra przez 2-3 godziny tylko po to, aby zgarnąć od 3 do 10$ wydaje się nieopłacalna, ale jak ktoś chce się przyłożyć, to może zbudować niezły bankroll. Tym bardziej, że wszystkie freerolle mają ograniczenia liczby osób do 2000 (na Everku bywa nawet 5000 maniaków) - niestety, nie wyrzucają samoczynnie wszystkich sit-outów (jak w Everku), więc bywa to nieco kłopotliwe....

#5 Maksiu78

Maksiu78

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 77 postów

Napisano 04.05.2009 - 11:54

[quote name='Zielonkowicz]... W sobotę' date=' grając po naprawdę niezłej dawce alkoholu freerolla 250$  Omaha ukończyłem na 20 miejscu, a przez dłuższy moment byłem nawet chip leaderem. Gdyby nie alko wlewane w siebie i co za tym idzie, zaburzenia wzroku (oraz myślenia :P )....[/quote']
Dobre:D
Teksty jakies leciały?
Poprawiłes mi humor tym wpisem-dzieki :lol:
Sprawdze tego Betssona i polecam freerolle w Tobecie

Najwazniejsze,to sie dobrze bawic i tyle.
Pozdrawiam

#6 xqmx

xqmx

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 04.05.2009 - 13:54

:D freerolla jeszcze ale co do turków za wpisowe powyzej 3$ mam postanowienie - nie grac pod wpływem alkoholu :D ;p bo odnotowałem duzo gorsze wyniki :D moze to poprostu zbieg okoliczności, ale jestem przezorny :P

Najgorsze w tych turniejach wieloosobowych (>3000) jest to ze czasem mozna grac 3-4h i odpasc pare miejsc przed płatnymi. Ja pare razy miałem ochote rzucic laptopem, jak tak odpadłem po ewidentnie moim błedzie :)

co to freeroll to moge jeszcze polecic na pokerstarsach turniej dla polaków :)

pozdrawiam i czekam na kolejne wypowiedzi :)

#7 Rafael

Rafael

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24.10.2009 - 13:14

generalni nie ważne jak i gdzie grasz, tylko jak umiesz się zachować ;)
http://www .....edit >>> woof << - chcesz bana za podawanie linka bez pozwolenia ???

#8 polis7

polis7

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1334 postów

Napisano 07.01.2013 - 16:17

Siema :) Odświeżam tutaj troszke. Gracie w pokerka texas holdem? Jak tak to na jakiej stronce? :))

#9 Marcin

Marcin

Senior

• Moderatorzy
  • 438 postów

Napisano 12.03.2013 - 10:33

Ja od ponad roku nie gram już w pokera. Jeszcze kilka lat temu, wychodziłem na grze w Texas Holdem na całkiem duży plus. Z czasem mam wrażenie, że średni poziom umiejętności graczy stopniowo się podnosił. Teraz wydaje mi się, że już wszyscy grają dobrze w pokera i ciężko jest cokolwiek wygrać. Moi znajomi też mają podobne spostrzeżenia choć niektórzy z nich wciąż są czynnymi graczami. Jeśli chodzi o pokerroomy, to wydaje mi się, że niezależnie od tego gdzie kto by nie zaczynał, to i tak ostatecznie ląduje na Poker Stars. Tam jest po prostu najwięcej graczy

#10 Kejsi

Kejsi

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 21.03.2014 - 18:41

Cześć,

Moja styczność z pokerem zaczęła się ponad 8 lat temu. Przez te wszystkie lata, poznałam chyba każą odmianę tej gry, od klasycznego dobieranego, przez najpopularniejszego Hold'ema, Omaha Hi/Lo. czy też te mniej popularne, a mianowicie 7stud, Razz czy też 2-7 single i tripple draw. Przez 3-4 lata bardzo aktywnie uczestniczyłam w społeczności pokerowej, między innymi grałam, zarówno w turniejach live w warszawskich kasynach, przez codzienne grindowanie kilkunastu stolików online do prowadzenia bloga, a nawet udało mi się zrobić jeden wywiad z graczem, który grając microstawki, doszedł do jednego z wyższych statusów największego pokerroomu. Ostatnio jestem też na etapie przygotowywania tematów, dla graczy początkujących i choć wiem, że jest tego w sieci cała masa, to staram się w jednym, niedługim 'artykule' przekazać najważniejsze aspekty.

Nie mogę zgodzić się jednak z moim przedmówcą, jakoby gra w dzisiejszych czasach nie przynosiła profitu. Wręcz przeciwnie. Co prawda ilość graczy się zwiększyła i myślę, że będzie się zwiększać wraz z legalizacją pokera w niektórych krajach, ale to tylko działa na plus, gdyż przybywa wówczas mnóstwo graczy 'weekendowych'.

Jeśli chodzi o pokerroomy, to z doświadczenia wiem, że dla graczy początkujących, zdecydowanie lepsze są te mniejsze, z mniejszym fieldem (ilością graczy). Słynny PokerStars jest największym pokerroomem, który co prawda oferuje mnóstwo gier  od wyboru do koloru, ale też grają tam najlepsi pokerzyści na świecie, a co za tym idzie, poziom jest dużo wyższy, co nie oznacza, że nie znajdziemy tam graczy bardzo słabych.

Tyle tytułem 'wstępu'. Mam nadzieję, że ożywimy trochę ten temat, bo uważam, że zdecydowanie warto ;)

Zapraszam do lektury :

http://www.betplatform.com/pl/forum/t16426-wywiad-z-ruune666-zdobywca-statusu-supernova-na-pokerstars.html

http://www.betplatform.com/pl/forum/t16277-czy-poker-to-hazard-fakty-i-mity.html

http://www.betplatform.com/pl/forum/t16203-poker-w-pigulce.html

* * *

'Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie widziałem, że na świecie jest tylu idiotów' - Stanisław Lem

#11 PiotrekLyon

PiotrekLyon

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27.09.2014 - 18:35

Nie jestem żadnym hazardzistą ale zdarzało mi się zagrać na Betsson. Osobiście bez sukcesów, ale kumpel czasem co nieco wygra. Z tego co wiem mają tam sporo promocji i różnych dużych turniejów. Jeżeli ktoś faktycznie lubi się w to pobawić to polecam. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni.