Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

0
- - - - -

>>> Expekt <<<

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów
  • E-mail::woof@betplatform.com

Napisano 28.11.2007 - 14:05

...............>>> EXPEKT <<<............... http://www.expekt.com/?lc=pol
- jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce.

- wpisujcie swoje opinie, uwagi o tym bukmacherze.

Proszę userów o wpisywanie swojego zdania - nawet kilka słów może przyczynić się do właściewj oceny tego bukmachera.

#2 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów

Napisano 28.11.2007 - 14:10

>>> UWAGA ! <<<
- mała pułapka ale może być dotkliwa.

Dołączona grafika

Popatrzcie na odwrotnośc typów - na pomarańczowo  najpierw jest
- powyżej / poniżej
i każdy myśli, że taka kolejność będzie w wierszu do typowania

- klikasz na zakład,  tam gdzie się klika na kurs aby postawić zakład,a tam jest odwrotnie i jak się tego nie zauważy to klops.

Uważa ktoś, że to nie jest możliwe jak się o tym wie ??? - zapewniam, że można się pomylić jak się jest pod czasem - dwa albo trzy razy mi się to przytrafiło.
więc - uwaga !!!

#3 Kepas

Kepas

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 05.12.2007 - 15:53

Największym plusem expektu są dość wysokie kursy i bardzo szybkie wypłaty (chyba najszybsze) wypłacają odrazu na następny dzień

#4 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów

Napisano 24.12.2007 - 08:31

Dołączona grafika

#5 Donkamil

Donkamil

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 95 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 16.01.2008 - 08:53

Ja gram w expekcie - nie wątpliwie najlepszą ofertę mają na piłkę nożna, do tej dyscypliny nie ma się na co przyczepić. Ale jest to jedyny dopracowany dział, słaba oferta z koszykówki, hokeja - mecze są lecz nie ma takich typów jak : kto strzeli bramkę w NHL, ile punktów zdobędzie drużyna w NBA - więcej chyba nie ma się do czego przyczepić, więc jak ktoś gra tylko piłkę nożna to polecam właśnie tego buka.

#6 TheStyl

TheStyl

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 21.02.2008 - 12:56

Mnie oprócz innych rzeczy podoba się w Expekcie częsta możliwość stawiania zakładów z ubezpieczeniem. Np. w poprzednim tygodniu można było bez żadnego ryzyka zagrać dubla na tenis i golf z gwarantowanym zwrotem stawki do 100 PLN w przypadku nietrafienia. Próbowałem potroić tę kwotę, ale że na golfie znam się tyle co wilk na gwiazdach nie trafiłem. Postawiona "stówa" nazajutrz ponownie znalazła się jednak na moim koncie.
Poza tym Expekt od kilku już miesięcy oferuje program Poleć Przyjaciela gdzie na łatwych do spełnienia i czytelnych warunkach płaci za polecanie nowych klientów. Sprawdzone i działa !!!

#7 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów

Napisano 21.02.2008 - 14:50

Jest tylko jedno ale - jeżeli przegra sie taki zakład z ubezpieczeniem to owszem oddają kase na konto bukmacherskie jednak trzeba wiedzieć, że tej kasy nie można wypłacić i jeżeli dobrze pamiętam to trzeba ją obrócić  trzy razy przed wypłatą.

#8 TheStyl

TheStyl

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 21.02.2008 - 16:04

Oczywiście, że tak, bo przecież nie robią tego zupełnie bezinteresownie. Ale zrobienie obrotu jeśli jest się tam stałym klientem i cały czas obraca się środkami nie jest niczym uciążliwym. Fakt, że łowcy bonusów mieliby tu już utrudnione zadanie, więc to oferta raczej nie dla nich.

#9 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów

Napisano 22.02.2008 - 00:19

Wbrew pozorom i łowcy bonusów też mogą cos na tym zarobić, ale muszą wiedzieć jak to sobie zorganizować - nie będę pisał jak bo bukmacherzy też czytaja fora i może mi ktoś teraz nawkładać i pośmiać się z tego powodu, że bukmacherzy znaja te sposoby lepiej od nas, to powiem takim, ze kiedys dawno już pisałem na jakimś forum aby userzy pozamykali dzioby i pisali sobie nawzajem i tylko znajomym na meile o technikach obrotów bonusami to także mnie wysmiano i nawet wywalono z forum za niby głupią dyskusję z modami, a co jest teraz - znajdzie ktoś gdziekolwiek tak proste bonusy do wyrwania jak kiedyś no gdzies 3 może 4 lata temu?
Polski rynek bukmacherski nie jest najłatwiejszy dla bukmacherów, bo podam tylko jeden taki przykład, że np. w Anglii niewielu kolesiom przychodzi do głowy aby pozakładać konta na babcie, dziadka, ciocie i nawet sąsiada.
W Polsce stosunek kont aktywnych do kont założonych w celu pobrania bonusa jest chyba jednym z najmniej korzystnych dla bukmacherów w całej Europie i to jest tylko jeden z aspektów tej sprawy.

#10 mroz

mroz

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 08.08.2008 - 11:04

... no włąśnie w regulaminie Expekt są takie zapisy:

- Nawet jeżeli zostanie utracona (przegrana) część sumy depozytu + bonusu - gracz nadal musi wykonać wymagany obrót aby móc dokonać jakiejkolwiek wypłaty ze swojego konta.

Jak należy to rozumieć? czy np. jak wpłacę 100 zł i dostane 100 zł (bonus) następnie wszystko (200 zł) postawię ale przegram (stan zero), to po kolejnej wpłacie na ich konto (np. 100 zł) może sie okazać że jak nie dokonam obrotu przed wymaganym terminem (załóżmy że tę 100 będę obracał ale ostatecznie zysk otrzymam 0%) to mi tę 100 zł zabiorą bo uznają że to był bonu a ja go odpowiednio w ciągu pół roku nie obróciłem?????

- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.

Nie wiem o jakim "złamaniu" tu mowa ale brzmi nieprzyjemnie, czy komuś się to przytrafiło?

Może to trochę głupie pytania ale jednak chciałbym poznać na nie odpowiedź :)
Pozdrawiam

#11 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów

Napisano 11.08.2008 - 19:30

Cytat

... no włąśnie w regulaminie Expekt są takie zapisy:

- Nawet jeżeli zostanie utracona (przegrana) część sumy depozytu + bonusu - gracz nadal musi wykonać wymagany obrót aby móc dokonać jakiejkolwiek wypłaty ze swojego konta.

Jak należy to rozumieć? czy np. jak wpłacę 100 zł i dostane 100 zł (bonus) następnie wszystko (200 zł) postawię ale przegram (stan zero), to po kolejnej wpłacie na ich konto (np. 100 zł) może sie okazać że jak nie dokonam obrotu przed wymaganym terminem (załóżmy że tę 100 będę obracał ale ostatecznie zysk otrzymam 0%) to mi tę 100 zł zabiorą bo uznają że to był bonu a ja go odpowiednio w ciągu pół roku nie obróciłem?????

- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.

Nie wiem o jakim "złamaniu" tu mowa ale brzmi nieprzyjemnie, czy komuś się to przytrafiło?

Może to trochę głupie pytania ale jednak chciałbym poznać na nie odpowiedź :)
Pozdrawiam
Tak to trzeba traktowac jak opisałeś jednak jest pewne wyjście / trzeba do takiego bukmachera pisać mail na support z zapytaniem czy można wpłacić kasę i nie bedzie ona podlegała obrotowi lub cierpliwie czekać na ich ponowne imienne zaproszenie do gry.

#12 Defibrylator

Defibrylator

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02.09.2008 - 06:49

Mam pytanie. Chcę wpłacić pieniądze do Expekta przelewem z konta bankowego. Konto w Expekcie i konto bankowe są na różne osoby. Czy nie będzie żadnych problemów z wpłatą a później z wypłatą?

#13 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów

Napisano 02.09.2008 - 10:09

Cytat

Mam pytanie. Chcę wpłacić pieniądze do Expekta przelewem z konta bankowego. Konto w Expekcie i konto bankowe są na różne osoby. Czy nie będzie żadnych problemów z wpłatą a później z wypłatą?
Nie pamiętam czy jest to w ich regulaminie, ale z obcych kont zapewne nie przyjmą wpłaty, a jeżeli nieopatrznie przyjmą to napewno będą kłopoty z wypłatą.
Dla własnego spokoju trzeba wpłacać kasę do wszelkich bukmacherów z kont bankowych o takich samych danych osobowych jakie są podane u bukmachera.

#14 SanTooS

SanTooS

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13.01.2009 - 21:53

Czy w expekcie jest gdzies czytalne napisane ile już obróciłem bonusy i wszystko co z tym związane? bo ja widze tylko tyle ile mam łącznie z bonusem, nawet nie jest to oddzielone :/

#15 WhiteWolf

WhiteWolf

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1789 postów

Napisano 13.01.2009 - 23:49

[quote name='SanTooS]Czy w expekcie jest gdzies czytalne napisane ile już obróciłem bonusy i wszystko co z tym związane? bo ja widze tylko tyle ile mam łącznie z bonusem' date=' nawet nie jest to oddzielone :/[/quote']
Z tego co pamiętam to nie ma tam takiej informacji.

#16 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów

Napisano 14.01.2009 - 00:03

Masz historię zakładów i pewnie pamiętasz kiedy postawiłeś pierwszy zakład po otrzymaniu bonusu, a reszta to już tylko dodawanie.

#17 SanTooS

SanTooS

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14.01.2009 - 14:26

haha musze obrócić 900zł jednym słowem miłego dodawania:)

#18 woof

woof

Senior

• Administratorzy
  • 18679 postów

Napisano 15.01.2009 - 03:59

Cytat

haha musze obrócić 900zł jednym słowem miłego dodawania:)
- z tego co pamiętam to w "EXPEKT" każda strona historii jest automatycznie podliczana i sprawdż czy nie można ustawić zakresu, a wtedy ustawisz sobie zakres od dnia w którym zaczołeś grać z bonusem i po sprawie.

#19 keysersoze

keysersoze

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisano 06.02.2009 - 14:58

>>>OPIS PROMOCJI<<<

Dołączona grafika

Przepisy & Warunki - Multiway Bet

Data Publikacji - 28-01-2009

Wersja - 1.0

- Promocja jest ważna wyłącznie dla Twojego pierwszego kuponu zawierającego zakłady wielokrotne na spotkania rozgrywane pomiędzy 05/02/2009 a 08/02/2009 (rozpoczynające się najpóźniej o godzinie 23:59 CET).

- Maksymalna kwota bonusa wynosi 40 PLN (10€) przy wymaganej stawce 40 PLN (€10)).

- Zwroty stawek dokonywane będą automatycznie, w ciągu 72 godzin od czasu zakończenia ostatniego spotkania, bez konieczności podejmowania przez graczy żadnych dodatkowych działań (przesyłania zgłoszenia bonusowego).

- Wszystkie nagrody/zwroty będą przyznawane w postaci bonusów i wymagają pięciokrotnego obrotu w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50 przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza lub transferem środków do inych produktów.

- Jeżeli wymagany promocją obrót nie zostanie zrealizowany w ciągu 6 miesięcy od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza (jeżeli nie stanowią inaczej odrębne przepisy regulaminu w konkretnej promocji) - kwota bonusu zostanie anulowana na koncie gracza, a gracz utraci tym samym do niego prawo.

- Tylko jeden bonus/zwrot może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo/jeden adres IP.

- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku kiedy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.

- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.

- Konto gracza w expekt.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je rejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego wymogu może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.

- Powyższe przepisy i warunki promocji są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków (Regulaminu) expekt.com. Expekt.com Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzanie brzmienia warunków oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.

- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy brzmieniem tych przepisów a ich angielską wersją - obowiązuje wersja anglojęzyczna.

>>>PRZEPISY I WARUNKI<<<

#20 keysersoze

keysersoze

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisano 20.02.2009 - 14:19

40 PLN zwrotu na zakłady “obie drużyny strzelą”

W ten weekend zapraszamy do zawierania zakładów na opcję "obie drużyny strzelą", w której możesz typować wynik czy oba zaspoły zdobędą bramki w czasie trwania meczu. Złóż potrójny kupon zawierający takie właśnie zakłady na typ tak/nie i skorzystaj z szansy zwrotu zainwestowanej w niego stawki.

Oto jak skorzystać z tej promocji:

Zawrzyj potrójny kupon zawierający zakłady na "obie drużyny strzelą"na jakikolwiek mecz piłki nożnej rozgrywany w dniach 20/2 – 22/2 (23:59 CET) za stawkę minimum 12 PLN.

Jeżeli pierwszy taki złożony przez Ciebie potrójny kupon okaże się przegrany - my zwrócimy Ci 100% zainwestowanej w niego stawki, aż do 40 PLN

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników