Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

Boruc numerem 3 na świecie

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 donPezo

donPezo

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 03.01.2008 - 18:01

Dołączona grafika

"La Gazzetta dello Sport" sklasyfikowała najlepszych im zdaniem piłkarzy w 2007 roku w zależności od pozycji na których grają.

I tak o to nasz rodak Artur Boruc zajął 3 miejsce w rankingu bramkarzy. Przed nim znaleźli się tylko Gianluigi Buffon z Juventusu i Julio Cesar z Interu. Według mnie jest to duży zaszczyt tymbardziej że za nim uplasowały sie takie tuzy jak Casilla i Cech.

Czy to otworzy drogę Polakowi do spektakularnego transferu? Przypomnę że Milan jak i Lazio chętnie widzieliby go pomiędzy słupkami. Jak sądzicie?

#2 miti

miti

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisano 03.01.2008 - 18:13

To że Boruc jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie nie podlega zadnej dyskusji.

Co do transferu to Lazio odpada. Lazio jest zadłuzone na kilkanascie albo kilkaset milionów euro wiec nie ma mowy o tym, spisują sie także słabo w lidze i Boruc raczej nie skorzysta z ich oferty.

Znając Milan to na pewno szukają bramkarza najwyższej klasy kto wie moze i zatrudnią Boruca. Słyszałem ze Milan  ma oku bramkarza Felipe z Brazylii, ciekawe jak to się dalej potoczy.

Wydaje mi sie że nasz rodak Boruc przejdzie raczej do jednego z tych klubów:
Arsenal, Tottenham lub Barcelona.

#3 donPezo

donPezo

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 04.01.2008 - 16:22

Arsenal jednak nie chce go kupić jak informuje dzisiejszy Super Express, menedżer Arsene Wenger nie jest zainteresowany kupnem nowego goalkeepera, gdyż w ostatnim czasie Almunia spisuje się bez zarzutów.

#4 miti

miti

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisano 04.01.2008 - 19:07

[quote name='donPezo]Arsenal jednak nie chce go kupić jak informuje dzisiejszy Super Express' date=' menedżer Arsene Wenger nie jest zainteresowany kupnem nowego goalkeepera, gdyż w ostatnim czasie Almunia spisuje się bez zarzutów.[/quote']
Ja bym Super Expressowi nie wierzył, ale też mi się wydaje ze Arsenal odpusci, chociaż pewnie Lehmann odejdzie to poszukają sobie innego bramkarza, pewnie będzie to ktoś w przedziale  wiekowym 19-22 lat i z najwyższej półki.

#5 donPezo

donPezo

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 07.01.2008 - 18:31

"Lista klubów, które chciały kupić Artura Boruca jest długa. Ale AC Milan, Arsenal Londyn, czy Tottenham mogą na razie zapomnieć o polskim bramkarzu. Boruc przedłużył właśnie kontrakt z Celtikiem Glasgow do 2011 roku.

"Jestem wdzięczny Celtikowi, bo to kiedyś władze tego klubu postawiły na mnie. Dlatego postanowiłem przyjąć zaproponowane mi nowe, korzystne warunki i przedłużyć umowę na 3 kolejne lata" - napisał na swojej stronie internetowej Artur Boruc."

info: www.dziennik.pl

#6 Harko1989

Harko1989

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 15.01.2008 - 16:21

moim zdaniem Kuszczak jest lepszy od Boruca....

#7 prezesklubu

prezesklubu

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 03.02.2008 - 17:42

BORUC JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH BRAMKARZY NA SWIECIE. BARDZI DOBRZE BRONI NALEZY MU SIE TO 3 MIEJSCE

#8 eLDeZet

eLDeZet

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 29.03.2009 - 19:30

Cytat

BORUC JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH BRAMKARZY NA SWIECIE. BARDZI DOBRZE BRONI NALEZY MU SIE TO 3 MIEJSCE
Od wczoraj jest na 33 miejscu...

#9 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 04.04.2009 - 20:53

Cytat

Cytat

Piłka podskoczyła tuż przednim co trochę go usprawiedliwia, pewnie 90% bramkarzy by to wpuściło, wg. mnie błąd był Żewłakowa, że 1. podawał do bramkarza silną piłkę, znając stan boiska, 2. że podawał w światło bramki, a tego nie wolno robić. Fakt faktem, że świat obiegną filmiki z jego 'wpadką'.

EDIT:
Ktoś powie, że mógł przyjmować.. no przepraszam ale jakby podskoczyła to nie miałoby to znaczenia..

#10 eLDeZet

eLDeZet

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 04.04.2009 - 21:52

Cytat

Cytat

Cytat

Piłka podskoczyła tuż przednim co trochę go usprawiedliwia, pewnie 90% bramkarzy by to wpuściło, wg. mnie błąd był Żewłakowa, że 1. podawał do bramkarza silną piłkę, znając stan boiska, 2. że podawał w światło bramki, a tego nie wolno robić. Fakt faktem, że świat obiegną filmiki z jego 'wpadką'.

EDIT:
Ktoś powie, że mógł przyjmować.. no przepraszam ale jakby podskoczyła to nie miałoby to znaczenia..
Wina po dwóch stronach tyle, że Artek wiedział, że murawa jest beznadziejna więc mógł sie zastanowić jak kopnąć futbolówke... Tak czy siak wypadł blado i szybko nie wróci do kadry...

#11 znanyziomek

znanyziomek

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 09.04.2009 - 19:59

Po meczu z Irlandią jest 3 ale od końca

#12 tarantura

tarantura

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 10.04.2009 - 04:23

Bez jaj... nie takie bramki puszczali choćby Barthez czy Kahn... Każdy może mieć słabsze chwile, a za to co robił w Austrii czy w meczach LM pokazało że należy do najlepszych i czekam na kolejne wielkie mecze w klubie jak i w kadrze.

#13 czerwony13

czerwony13

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14.04.2009 - 18:57

Oj wydaje mi się ze gdyby zaraz po udanych dla Boruca mistrzostwach Europy zmienił klub dzisiaj nie zastanawialibyśmy się na którym miejscu umiescic go w czołowce bramkarzy bo byłby najlepszy. Jemu ewidentnie potrzeba nowych wyzwań

#14 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 19.04.2009 - 20:43

Cytat

Oj wydaje mi się ze gdyby zaraz po udanych dla Boruca mistrzostwach Europy zmienił klub dzisiaj nie zastanawialibyśmy się na którym miejscu umiescic go w czołowce bramkarzy bo byłby najlepszy. Jemu ewidentnie potrzeba nowych wyzwań
Zgadza się, ale problemy rodzinne i nie do końca pewnie sportowy tryb życia też grają jakąś rolę,.

#15 miti

miti

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisano 27.04.2009 - 15:01

Wszystko zaczyna sie mu teraz układać. Związał się z tą całą Sarą. Ok, nikt mu nie broni, powoli wraca do formy po tej kuriozalnej bramce z Irlandią. :P Aleeee? Po co mu ten tatuaż "Jestem Uzależniony" ?

#16 fran78

fran78

Kadet

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 03.05.2009 - 17:38

Cytat

Po meczu z Irlandią jest 3 ale od końca
Każdemu mogło się zdarzyć a po meczu na EURO 2008 z Austrią był numer 1 dla polaków.

#17 schalkers

schalkers

Dyktator

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisano 04.05.2009 - 17:50

[quote name='miti]Wszystko zaczyna sie mu teraz układać. Związał się z tą całą Sarą. Ok' date=' nikt mu nie broni, powoli wraca do formy po tej kuriozalnej bramce z Irlandią. :P Aleeee? Po co mu ten tatuaż "Jestem Uzależniony" ?[/quote']
Miti, Jest uzależniony od rodziny :) o To chodziło :)

#18 stanley87

stanley87

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 05.05.2009 - 19:04

Boruc w tej chwili to nie łapie się w 3 najlepszych polskich bramkarzy a co dopiero na świecie no ale miejmy nadzieje że wróci do formy z MŚ w Niemczech

#19 stanley87

stanley87

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 05.05.2009 - 19:06

Dla mnie Najlepsza 3 Bramkarzy Świata
1 Buffon
2 Casillas
3 Julio Cesar
i dalej Bodzio W:P po tym co wyprawiał w bramce z Lechem

#20 kolon

kolon

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 13.05.2009 - 21:30

Boruc jest naprawde dobrym bramkarzem.choc osattnio mial kilka wpadek co bylo spowodowane sprawami prywatnymi nie mozemy zapominac ze to on nas ratowal na mistrzostwach europy.Artur troche sie zagubil lecz to jest nadal swietny bramakarz!!!