Skocz do zawartości

flaga flaga

Forum bukmacherskie

- - - - -

Boruc numerem 3 na świecie

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 maring

maring

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 18.05.2009 - 07:06

Boruc w przeciągu całej kariery wypada bardzo dobrze, ale w myśl słynnego powiedzenia: "jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz" to Boruc wypada bardzo przeciętnie, kto wie czy nie gorzej niż np. bramkarz Załuska. Ważne żeby Artur wreszcie sobie wszystko poukładał w głowie, odpoczął może od tego wszystkiego i zrozumiał na czym polegał jego błędy. Wierzę że jeszcze wróci do tej kapitalnej formy z przed kilku miesięcy

#22 Draxo

Draxo

Senior

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisano 04.06.2009 - 12:23

Boruc to świetny bramkarz ale widać że swoje kłopoty życiowe zabiera także na boisko przez co wypado ostatnio troszeczke gorzej. Denerwje mnie jak zawsze jest otwierane okno transferowe a media odrazu łączą niby transfer a niema nigdy rozmów nawet między klubami. Mam nadzieje że Boruc będzie jeszcze długo bronił fenomenalnie w bramce tak jak to robi do tej pory

#23 bwinmania

bwinmania

Młodzik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 17.08.2009 - 10:28

Moim zdaniem Boruc trochę się zapędził. To fakt, że jest dobrym bramkarzem, ale nie wiem czy mu woda sodowa do głowy nie uderzyła za bardzo. Dobrze byłoby gdyby nie przenosił swojego życia prywatnego na boisko. Wtedy będzie super.