Wynik zakończonego spotkania z dnia 2009-08-25

vs

Samantha Stosur

1:2

Jak typowali przed meczem eksperci betplatform.com?
19-letnia Cornet (WTA 35), która ubiegły sezonu kończyła na 16 miejscu, a w lutym 2009 roku była nawet na 11 pozycji, w ostatnich miesiącach stacza się po równi pochyłej. Młoda Francuzka sezon rozpoczęła od ćwierćfinałów w Sydney i Paryżu (hala) oraz czwartej rundy Australian Open. W Melbourne była bliska pokonania Dinary Safiny, prowadziła 5:2 w trzecim secie, a przy stanie 5:4 nie wykorzystała dwóch piłek meczowych. Później jednak wszystko się w jej grze posypało. W 11 kolejnych turniejach nie była w stanie wygrać dwóch meczów z rzędu sześć razy odpadając w pierwszej rundzie. Na moment przerwała ten marazm w Bad Gastein, gdzie doszła do półfinału, ale była tam rozstawiona z numerem pierwszym. Amerykańskie lato rozpoczęła od dwóch kolejnych porażek w Cincinnati i Toronto z Melindą Czink i Aravane Rezai. W New Haven szykuje się kolejna przegrana, bo jej rywalką będzie rewelacyjnie spisująca się Samantha Stosur (WTA 15). Australijka, która znana jest przede wszystkim ze znakomitych występów deblowych, w tym sezonie potrafiła przenieść, to czego nauczyła się w deblu na singiel. Ostatnie tygodnie są w jej wykonaniu rewelacyjne. W czterech na sześć ostatnich turniejów dochodziła co najmniej do ćwierćfinału: półfinał French Open, półfinał w Stanford, finał w Los Angeles, ćwierćfinał w Toronto. W tym czasie Stosur pokonała Jelenę Dementiewą, Serenę Williams, Anę Ivanovic i Swietłanę Kuzniecową. Zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Australijka, która w 2006 roku potrafiła w tej imprezie dojść do półfinału.

Nasz typ: 2 - nasi eksperci prawidłowo wytypowali wynik tego meczu