Wynik zakończonego spotkania z dnia 2009-12-05

vs

1. Fc Nürnberg

4:0

Jak typowali przed meczem eksperci betplatform.com?
Przy dużym udziale Kuby Błaszczykowskiego Borussia odniosła cenne zwycięstwo w Hoffenheim. Pokonała gospodarzy 2:1, a tym samym przerwała serię dwóch remisów (u siebie z Mainz i na wyjeździe z Werderem). Inna passa zespołu Jurgena Kloppa ciągle trwa – Borussia nie przegrała siedmiu kolejnych spotkań. I nic nie wskazuje na to, by przerwać ją miała akurat ekipa z Norymbergii, która w sobotę przegrała bardzo ważny mecz. Przed własną publicznością uległa 0:1 Freiburgowi, który przecież też jest beniaminkiem. Ten wynik świadczy też o ogromnej nieprzewidywalności Bundesligi. Przecież w przedostatniej kolejce Norymberga potrafiła wygrać 3:2 z mistrzem z Wolfsburga. I to na dodatek na jego terenie! Dwa ostatnie mecze między Borussią a Norymbergą kończyły się bezbramkowymi remisami. Teraz jednak stawiamy na dobrze dysponowanych gospodarzy.

Nasz typ: 1 - nasi eksperci prawidłowo wytypowali wynik tego meczu