Wynik zakończonego spotkania z dnia 2009-04-22

vs

Fc Sevilla

4:0

Jak typowali przed meczem eksperci betplatform.com?
Z pewnością szlagier tej serii spotkań. Na Camp Nou przyjeżdża Sevilla, która ostatnio znów spisuje się poniżej oczekiwań. Dwie porażki z rzędu z Getafe i Valencią nie wróżą dobrego wyniku w starciu z "Blaugraną". Pierwszy pojedynek w tym sezonie zakończył się dla piłkarzy z Andaluzji tragicznie. Porażka 0:3 z pewnością bardzo zabolała fanów i samych graczy. Dodatkowym utrudnieniem będzie też brak podstawowych zawodników - Andersa Palopa i Adriano. Obaj będą pazuować za kartki. W bramce stanie więc młodziutki Varas, który już w tym sezonie bronił bramki Sevilli. I trzeba przyznać, że wychodziło mu to całkiem nieźle. Teraz jednak będzie musiał zatrzymać najlepszy atak świata. Jeśli sprosta zadaniu, będzie bohaterem. Jedynym graczem, który może zagrozić defensywie Barcelony jest Frederic Kanoute. Jednak w pojedynkę wiele zdziałać nie może. Perotti i Navas muszą również stanąć na wysokości zadania. Czy Valdes przedłuży swoją passę bez puszczenia gola? Bramkarz Barcy jest niepokonany już od 541 minut. Do rekordu Antoniego Zubizaretty, który nie puścił gola przez 691 minut brakuje więc już niewiele. Czy piłkarze "Sevillistas" pomogą mu w pobiciu rekordu? Kciuki za Sevillę trzymają gracze Realu Madryt, dla których każda strata punktów przez Barcę jest darem niebios. A trzeba przypomnieć, że Gran Derbi zostaną rozegrane na Santiago Bernabeu...

Nasz typ: 1 - nasi eksperci prawidłowo wytypowali wynik tego meczu