Wynik zakończonego spotkania z dnia 2009-07-25

vs

Robby Ginepri

0:2

Jak typowali przed meczem eksperci betplatform.com?
Isner (ATP 96) w drodze do półfinału pokonał Francuza Josselina Ouannę i Denisa Istomina w dwóch setach oraz swojego rodaka Waynea Odesnika w trzech setach. W tym ostatnim spotkaniu amerykański bombardier zaserwował 27 asów, w meczu z Ouannę zaś 15. Zatem od początku turnieju u wracającego po ponad 1,5-miesięcznej przerwie Isnera dobrze funkcjonuje serwis. Z kolei Ginepri (ATP 95) miał dużo trudniejszą drogę do półfinału. Sebastiena De Chaunaca i Eduardo Schwanka pokonywał w trzech setach, dopiero w ćwierćfinale w ciągu 75 minut ograł Alexa Bogomolova. Ci dwaj amerykańscy tenisiści grali ze sobą w styczniu w Auckland stwarzając emocjonujące widowisko, na które złożyły się trzy seta, z których dwa kończyły się tie-breakami. Dla Isnera będzie to pierwszy półfinał w tym sezonie. Wcześniej osiągnął czwartą rundę prestiżowego turnieju w Indian Wells, gdzie pokonał m.in. Gaela Monfilsa i Marata Safina oraz doszedł do ćwierćfinał w Houston. Dla Ginepriego Inianapolis to dopiero pierwszy turniej w tym sezonie, w którym wygrał dwa kolejne spotkania. Odpadł m.in. w pierwszej rundzie Australian Open, French Open i Wimbledonu. Bilans jego tegorocznych spotkań w ATP World Tour to turnieju w Indianapolis to 4-10. Stawiamy na Ginepriego, który podobnie jak Isner potrafi dobrze serwować, a do tego dysponuje bogatszym repertuarem zagrań. 26-latek z Kennesaw to triumfator imprezy w Indianapolis z 2005 i półfinalista z 2006 roku.

Nasz typ: 2 - nasi eksperci prawidłowo wytypowali wynik tego meczu