Wynik zakończonego spotkania z dnia 2009-03-20

vs

Gornik Zabrze

0:0

Jak typowali przed meczem eksperci betplatform.com?
Piłkarze Jana Urbana minionego weekendu nie mogą zaliczyć do udanych, bo przegrali 1:2 wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok. Przegrali, co warto podkreślić, absolutnie zasłużenie, bo o ile w pierwszej połowie to oni dominowali na boisku, to w drugiej z powodów absolutnie niezrozumiałych, byli już tylko tłem dla rozpędzających się z minuty na minutę gospodarzy. Powody do niezadowolenia mogą mieć też walczący o utrzymanie Górnicy. Oni akurat grali dobre zawody przeciwko Lechowi i prowadzili po absolutnie fenomenalnym strzale lewego obrońcy Marciniaka. Dali sobie jednak strzelić wyrównując bramkę w samej końcówce i w rezultacie podzielili się punktami z Kolejorzem. W pięciu ostatnich sezonach Górnik zawsze przegrywał na Łazienkowskiej. Po raz ostatni wywiózł punkt z Łazienkowskiej w 2003 roku.