Wynik zakończonego spotkania z dnia 2009-08-28

vs

Polonia Bytom

1:0

Jak typowali przed meczem eksperci betplatform.com?
Legia w kompromitującym stylu przegrała w Wodzisławiu z Odrą 1:0. Piłkarze Jana Urbana mieli, szczególnie w pierwszej połowie, miażdżącą przewagę, a tylko sam Sebastian Szałachowski mógł zdobyć w ciągu 45 minut hat-tricka. W tym przypadku, potwierdziła się stara piłkarska maksyma o niewykorzystanych okazjach, które lubią się mścić. Przypomnijmy, że legioniści przed meczem z Odrą tylko zremisowali u siebie 0:0 z Cracovią. Niespodziewanie dobrze gra za to Polonia z Bytomia, która w ostatniej kolejce wygrała 1:0 z Koroną. W sumie po czterech kolejkach bytomianie mają dziewięć punktów. Przegrali tylko raz – 1:2 we Wrocławiu. Była to jednak porażka pechowa. Polonia przegrała na Łazienkowskiej dwa ostatnie mecze. Oba 1:3.

Nasz typ: UNDER - nasi eksperci prawidłowo wytypowali wynik tego meczu