Wynik zakończonego spotkania z dnia 2009-05-02

Piłka Nożna » Anglia » Premier League » Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion

vs

West Bromwich Albion

1:0

Jak typowali przed meczem eksperci betplatform.com?
Koguty prowadziły do przerwy na Old Trafford 2:0 z Manchesterem United. W drugiej połowie piłkarze Redknappa dali sobie strzelić aż pięć bramek, a w rezultacie wysoko przegrali. Na White Hart Lane Tottenham wygrał cztery ostatnie spotkania – z Boro, Chelsea, West Ham i Newcastle, a więc z drużynami teoretycznie silniejszymi od jedenastki WBA. Ale ostatnia drużyna w tabeli, pokonując przed własną publicznością aż 3:0 Sunderland, pokazała, że będzie walczyć o utrzymanie, póki będzie miała na to choćby algebraiczne szanse. Czy ambicja i wola walki wystarczą, że by wywieźć punkt, lub punkty z obiektu Tottenhamu? Naszym zdaniem, nie.

Nasz typ: 1 - nasi eksperci prawidłowo wytypowali wynik tego meczu